głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czuub

Róż na polikach i zero barier słońce i lato jest tak genialnie.

black-inside dodano: dziś o 09:10

Róż na polikach i zero barier, słońce i lato, jest tak genialnie.

Mamasita weź rusz tym dla mnie góra dół góra dół  rusz tym dla mnie.

black-inside dodano: dziś o 09:10

Mamasita, weź rusz tym dla mnie, góra dół, góra dół - rusz tym dla mnie.

Wokół mnie tak wiele się zmienia to co mam zaczynam doceniać.

black-inside dodano: dziś o 09:09

Wokół mnie tak wiele się zmienia, to, co mam zaczynam doceniać.

Mówiła mi mała Mati  mówiła: jak czujesz to napisz .

black-inside dodano: dziś o 08:58

Mówiła mi mała "Mati", mówiła: "jak czujesz, to napisz".

Mówiła mi mała Mati  mówiła: jak czujesz to napisz .

black-inside dodano: dziś o 08:58

Mówiła mi mała "Mati", mówiła: "jak czujesz, to napisz".

I lubi moje brzydkie dziarki i lubi że nie gadam z każdym i minę mam grumpy.

black-inside dodano: dziś o 08:56

I lubi moje brzydkie dziarki, i lubi, że nie gadam z każdym, i minę mam grumpy.

Tak często tesknimy choć gdzieś z tyłu głowie podświadomie wiemy ze to jednak nie ma sensu. Wierzymy ze jednak jeszcze moze coś się ułoży może jednak jeszcze wszystko wróci do normy ? Codziennie sobie wmawialam że wrocisz. Myślałam ze się opamietasz wrocisz i będzie wszystko jak dawniej.  Jeszcze do wczoraj miałam nadzieję. Całą pokladalam w Tobie w słowach jakimi nieustannie mnie karmiles. Byłam naiwna wiem. Tak cholernie wierzyłam we wszystko. A najbardziej boli ze tak bardzo wierzylam w nas ze się uda.  Wszystko jeblo od tak pryslo w jednej sekundzie.  Dziś mam jedynie nadzieję. Pierdolona nadzieje ze zapomnę o tym ze byłeś istniales..

wartozycmarzeniami dodano: dziś o 00:20

Tak często tesknimy,choć gdzieś z tyłu głowie podświadomie wiemy ze to jednak nie ma sensu. Wierzymy ze jednak jeszcze moze coś się ułoży,może jednak jeszcze wszystko wróci do normy ? Codziennie sobie wmawialam że wrocisz. Myślałam ze się opamietasz, wrocisz i będzie wszystko jak dawniej. Jeszcze do wczoraj miałam nadzieję. Całą pokladalam w Tobie, w słowach jakimi nieustannie mnie karmiles. Byłam naiwna wiem. Tak cholernie wierzyłam we wszystko. A najbardziej boli ze tak bardzo wierzylam w nas,ze się uda. Wszystko jeblo od tak,pryslo w jednej sekundzie. Dziś mam jedynie nadzieję. Pierdolona nadzieje ze zapomnę o tym ze byłeś, istniales..

 Masz 24 godziny. Codziennie. Zanim powiesz że to i tak za mało przypomnij sobie pewne mądre motto: Ten kto nie chce zawsze znajdzie powód. Ten kto chce zawsze znajdzie sposób.  Joanna Pachla

eldoo dodano: wczoraj o 13:14

"Masz 24 godziny. Codziennie. Zanim powiesz, że to i tak za mało, przypomnij sobie pewne mądre motto: Ten, kto nie chce, zawsze znajdzie powód. Ten, kto chce, zawsze znajdzie sposób." / Joanna Pachla

Czasem jak ze sobą gadam to kłócę się mocno serce mówi krzyczy mózg jakby się odciął.

black-inside dodano: przedwczoraj o 22:12

Czasem jak ze sobą gadam to kłócę się mocno, serce mówi, krzyczy, mózg jakby się odciął.

Wciąż zmieniasz zdanie jak chorągiew co na wietrze rozwiała wszelkie plany przez Twoje podstępy grzeszne:

black-inside dodano: przedwczoraj o 22:09

Wciąż zmieniasz zdanie, jak chorągiew co na wietrze, rozwiała wszelkie plany, przez Twoje podstępy grzeszne:]

Jesteś równa babka  piękna wartościowa  niesamowita.  Znosisz ból  przetrwasz burzę  uśmiechasz się mimo rozdartego serca. Podajesz dłoń tym  którzy na to nie zasłużyli.  Upadasz  płaczesz  wstajesz  śmiejesz się  wzruszasz  wybaczasz kochasz !  Masz miliony twarzy  więc jeśli ktoś nie może Cię znieść  gdy jesteś słabsza  wredna rozdarta emocjonalnie  gdy popełniasz błędy  najprawdopodobniej nie wart jest Ciebie  gdy jesteś najlepsza.  — List w butelce

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 11:23

Jesteś równa babka, piękna wartościowa niesamowita. Znosisz ból, przetrwasz burzę, uśmiechasz się mimo rozdartego serca. Podajesz dłoń tym, którzy na to nie zasłużyli. Upadasz, płaczesz, wstajesz, śmiejesz się, wzruszasz , wybaczasz kochasz ! Masz miliony twarzy, więc jeśli ktoś nie może Cię znieść, gdy jesteś słabsza, wredna rozdarta emocjonalnie, gdy popełniasz błędy, najprawdopodobniej nie wart jest Ciebie- gdy jesteś najlepsza. — "List w butelce"

Nieustannie patrzę jak ludzie tak straszliwie ranią siebie nawzajem wbijaja noże prosto w serce tylko po to by sie odegrać czy przez chwilę być górą.  Patrzę na ten cały ból i nie mogę zrozumieć po co to robią dlaczego tak usilnie próbują zrazić ukochaną osobę do siebie by potem tego żałować i tęsknić niewyobrażalnie. Nie mogę juz tak patrzeć na to wszystko naprawdę. Nie zniose juz dłużej widoku ludzi którzy na własne życzenie Niszczą dosłownie wszystko wokół siebie tylko po to by przez krótki moment poczuć się kimś. Jestem przekonana ze wyrzuty sumienia to nie najgorsze w tym wszystkim. Nie żal ani egoizm. Najbardziej boli ze ludzie nie zauważają ze do szczęścia wystarczy im tak niewiele. Zaledwie kilka gestów wiazanka szczerych słów takich prosto z serca. Pokazmy wszyscy razem zgodnie ze tam w piersiach bije cos niewyobrażalnie i niepowtarzalnie wyjątkowe. Pokazmy ze mamy serca a nie pierdolone głazy!  Nie bojmy się kochać. Nie wstydzmy się pokazywać uczuc.

wartozycmarzeniami dodano: przedwczoraj o 00:33

Nieustannie patrzę jak ludzie tak straszliwie ranią siebie nawzajem,wbijaja noże prosto w serce tylko po to by sie odegrać czy przez chwilę być górą. Patrzę na ten cały ból i nie mogę zrozumieć po co to robią,dlaczego tak usilnie próbują zrazić ukochaną osobę do siebie by potem tego żałować i tęsknić niewyobrażalnie. Nie mogę juz tak patrzeć na to wszystko naprawdę. Nie zniose juz dłużej widoku ludzi,którzy na własne życzenie Niszczą dosłownie wszystko wokół siebie tylko po to by przez krótki moment poczuć się kimś. Jestem przekonana ze wyrzuty sumienia to nie najgorsze w tym wszystkim. Nie żal,ani egoizm. Najbardziej boli ze ludzie nie zauważają,ze do szczęścia wystarczy im tak niewiele. Zaledwie kilka gestów,wiazanka szczerych słów- takich prosto z serca. Pokazmy wszyscy razem zgodnie ze tam w piersiach bije cos niewyobrażalnie i niepowtarzalnie wyjątkowe. Pokazmy ze mamy serca a nie pierdolone głazy! Nie bojmy się kochać. Nie wstydzmy się pokazywać uczuc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV