głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czuub

''Racjonalizowanie to trochę takie wypieranie oczywistych faktów robimy tak bo tak jest po prostu łatwiej i gdzieś z tylu głowy mamy nadzieje..''.

black-inside dodano: 3 dni temu

''Racjonalizowanie to trochę takie wypieranie oczywistych faktów, robimy tak, bo tak jest po prostu łatwiej i gdzieś z tylu głowy mamy nadzieje..''.

Chciałbym wierzyć że o wiedzy płeć nie decyduje ale niestety Ty i ja nie jesteśmy w stanie zrozumieć pewnych spraw pewnych wad drobnych głupot.

black-inside dodano: 3 dni temu

Chciałbym wierzyć, że o wiedzy płeć nie decyduje, ale niestety Ty i ja nie jesteśmy w stanie zrozumieć pewnych spraw, pewnych wad, drobnych głupot.

Miliony granic między nami chociaż każda z nich pryska kiedy siedzimy w poczekalni szpitalnej myśląc o naszych bliskich.

black-inside dodano: 3 dni temu

Miliony granic między nami, chociaż każda z nich pryska, kiedy siedzimy w poczekalni szpitalnej, myśląc o naszych bliskich.

Jaki to wszystko ma sens? wieczna niewiadoma.

black-inside dodano: 3 dni temu

Jaki to wszystko ma sens? wieczna niewiadoma.

Każdy spotyka kiedyś swój moment prawdy.

black-inside dodano: 3 dni temu

Każdy spotyka kiedyś swój moment prawdy.

Czasem niełatwo jasne strony wypatrzeć gdy każdy o nieważne sprawy tylko warczy i charczy.

black-inside dodano: 3 dni temu

Czasem niełatwo jasne strony wypatrzeć, gdy każdy o nieważne sprawy tylko warczy i charczy.

Człowiekowi bardzo ciężko o słowo „wystarczy” ale żeby go zdołować już słowo wystarczy.

black-inside dodano: 3 dni temu

Człowiekowi bardzo ciężko o słowo „wystarczy”, ale, żeby go zdołować, już słowo wystarczy.

To tylko cytat nie mam z tym żadnych problemów. teksty black-inside dodał komentarz: To tylko cytat, nie mam z tym żadnych problemów. do wpisu 3 dni temu
Chyba jednak czasami jest za późno.. teksty black-inside dodał komentarz: Chyba jednak czasami jest za późno.. do wpisu 3 dni temu
Kochać to znaczy wziąć w objęcia i przetrwać wiele końców i wiele początków.

xes dodano: 3 dni temu

Kochać to znaczy wziąć w objęcia i przetrwać wiele końców i wiele początków.

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak myślę że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić to odpowiem że nie. Nie dlatego że uważam że jesteś idealny ale dlatego że uważam że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki te wszystkie wybuchy emocji między nami  uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie o mnie o nasze uczucia ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię to i tak cię całkowicie akceptuję.

mikela dodano: 3 dni temu

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak, myślę, że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się, że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić, to odpowiem, że nie. Nie dlatego, że uważam, że jesteś idealny, ale dlatego, że uważam, że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać, że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki, te wszystkie wybuchy emocji między nami - uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie, o mnie, o nasze uczucia, ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię, to i tak cię całkowicie akceptuję.

To strasznie przykre że poświęcasz cały swój czas osobom dla których w rzeczywistości prawie nic nie znaczysz. Poświęcasz im całą swoją uwagę starsz sie pomóc i być w każdej chwili w której Cię potrzebują. Robisz to nie dlatego że liczysz na to że odwdzięczą Ci się tym samym robisz to bo czujesz że to właściwe czujesz że Cie potrzebują. I nagle przychodzą Twoje problemy myślisz  przecież mam na kogo liczyć tyle osób jesteś przekonana że nie zostałaś z tym sama. I nagle uswiadamiasz sobie że wokół Ciebie nie ma nikogo. Nikt nie interesuję się tym że potrzebujesz pomocnej dłoni  rozmowy uśmiechu nikogo nie obchodzi to że zostałaś sama i nikt ani przez ułamek sekundy nie pomyślał o tym że w tej chwili to właśnie Ty potrzebujesz całej jego uwagi. leniaa

leniaa dodano: 4 dni temu

To strasznie przykre że poświęcasz cały swój czas osobom dla których w rzeczywistości prawie nic nie znaczysz. Poświęcasz im całą swoją uwagę, starsz sie pomóc i być w każdej chwili w której Cię potrzebują. Robisz to nie dlatego że liczysz na to że odwdzięczą Ci się tym samym, robisz to bo czujesz że to właściwe, czujesz że Cie potrzebują. I nagle przychodzą Twoje problemy myślisz - przecież mam na kogo liczyć, tyle osób, jesteś przekonana że nie zostałaś z tym sama. I nagle uswiadamiasz sobie że wokół Ciebie nie ma nikogo. Nikt nie interesuję się tym że potrzebujesz pomocnej dłoni, rozmowy, uśmiechu, nikogo nie obchodzi to że zostałaś sama i nikt ani przez ułamek sekundy nie pomyślał o tym że w tej chwili to właśnie Ty potrzebujesz całej jego uwagi. /leniaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV