głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czuub

Zdrada dotyczy ciała niewierność duszy.  Krystyna Kofta.

xes dodano: 2 godziny temu

Zdrada dotyczy ciała, niewierność- duszy. / Krystyna Kofta.

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba żeby pomóc nam porządkować życie pozbyć się tego co nam nie służy.  Suka . Z pamiętnika masochistki.

xes dodano: 2 godziny temu

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy. / "Suka". Z pamiętnika masochistki.

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: Spróbuj o tym nie myśleć. Niesamowicie mnie to wkurwia mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: Boli? Spróbuj o tym nie myśleć.

xes dodano: 2 godziny temu

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: "Spróbuj o tym nie myśleć." Niesamowicie mnie to wkurwia, mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: "Boli? Spróbuj o tym nie myśleć."

Dziś nie mam duszy dziś mam wódkę

mooo120 dodano: 3 godziny temu

Dziś nie mam duszy, dziś mam wódkę

 Ale co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? Absolutnie kurwa wszystko.

xes dodano: 4 godziny temu

-Ale, co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? -Absolutnie kurwa wszystko.

Nie wiecie czego doświadczyła. I nie wiecie gdzie była. Lecz przykuwacie jej wzrok. Który mrozi wasz krok. A ona spogląda na wszystkich. Z tajemniczym uśmiechem. I czarnym tatuażem na swym ciele.

pocketful_of_sunshine dodano: dziś o 15:37

Nie wiecie, czego doświadczyła. I nie wiecie, gdzie była. Lecz przykuwacie jej wzrok. Który mrozi wasz krok. A ona spogląda na wszystkich. Z tajemniczym uśmiechem. I czarnym tatuażem na swym ciele.

Nie szukaj drogi która daje szczęście.Sprobuj odnaleźć szczęście na drodze po której kroczysz.

zmadrzeej dodano: dziś o 15:08

Nie szukaj drogi która daje szczęście.Sprobuj odnaleźć szczęście na drodze po której kroczysz.

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego że bez względu na to co zdobywamy wcześniej czy później to tracimy.

xes dodano: dziś o 11:41

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy.

Wiem że zabrzmi to śmiesznie ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu to tak na prawdę się cofasz.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 23:50

Wiem, że zabrzmi to śmiesznie, ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu, to tak na prawdę się cofasz.

Każdy się z niej śmiał razem ze mną. Jak mówi jak się ubiera udaje że ćwiczy a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi małymi krokami idzie do przodu a my ?

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 23:48

Każdy się z niej śmiał, razem ze mną. Jak mówi, jak się ubiera, udaje, że ćwiczy, a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest, kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi, małymi krokami idzie do przodu, a my ?

tone w głębokim dole który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 23:38

tone w głębokim dole, który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

A kiedy spojrzę na jej twarz  twarz którą znam lepiej niż własną  wiem że znaczyłem dla niej równie wiele a może i więcej. Co dla mnie z kolei znaczy o wiele więcej niż kiedykolwiek zdołałbym wytłumaczyć.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 22:30

A kiedy spojrzę na jej twarz - twarz, którą znam lepiej niż własną - wiem, że znaczyłem dla niej równie wiele, a może i więcej. Co dla mnie z kolei znaczy o wiele więcej, niż kiedykolwiek zdołałbym wytłumaczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV