głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cytrynka10716

Bądź w swoim świecie  bo  żaden inny dla ciebie nie istnieje  bądź naprawdę sobą  nie uciekaj od siebie  nie  oszukuj się  nie udawaj przed sobą i przed innymi  że jesteś kimś innym niż ten   którym jesteś. Bądź sobą  bo tylko tak możesz siebie poznać.

namiro dodano: 9 lipca 2011

Bądź w swoim świecie, bo żaden inny dla ciebie nie istnieje, bądź naprawdę sobą, nie uciekaj od siebie, nie oszukuj się, nie udawaj przed sobą i przed innymi, że jesteś kimś innym niż ten, którym jesteś. Bądź sobą, bo tylko tak możesz siebie poznać.

Niektórym udaje się przejść na drugą stronę lustra.   Nie byli kochani.   Nie byli wolni.   Miłość i wolność to dwie nici  które wzajemnie się przeplatają i wiążą człowieka z rzeczywistością.   Więź ta została przerwana.   Lecz nawet w ostatnich momentach jest nadzieja  że przyjaciel odnajdzie twoją drogę i pomoże ci z niej zawrócić  ofiarowując ci uwolnienie na drodze w poszukiwaniu miłości.

namiro dodano: 9 lipca 2011

Niektórym udaje się przejść na drugą stronę lustra. Nie byli kochani. Nie byli wolni. Miłość i wolność to dwie nici, które wzajemnie się przeplatają i wiążą człowieka z rzeczywistością. Więź ta została przerwana. Lecz nawet w ostatnich momentach jest nadzieja, że przyjaciel odnajdzie twoją drogę i pomoże ci z niej zawrócić, ofiarowując ci uwolnienie na drodze w poszukiwaniu miłości.

Przykro się robi dopiero w momencie  kiedy zdajesz sobie sprawę  że to Twoje życie  a nie tych ludzi  którzy obserwują je z zewnątrz.

namiro dodano: 9 lipca 2011

Przykro się robi dopiero w momencie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że to Twoje życie, a nie tych ludzi, którzy obserwują je z zewnątrz.

Ale żyj  bo to co mija to już twoja własna strata.

namiro dodano: 9 lipca 2011

Ale żyj, bo to co mija to już twoja własna strata.

przeważnie jest tak  że jedna osoba traktuje miłość  jako przeznaczenie  a druga jak zwykły zbieg okoliczności.

emiliania dodano: 4 lipca 2011

przeważnie jest tak, że jedna osoba traktuje miłość, jako przeznaczenie, a druga jak zwykły zbieg okoliczności.
Autor cytatu: misianicka

kocham Cie jak Elmo rybkę  kredkę i chuj wie jeszcze co..

emiliania dodano: 4 lipca 2011

kocham Cie jak Elmo rybkę, kredkę i chuj wie jeszcze co..

i to nie tak że jestem zła po porostu mi smutno że o mnie już nie pamiętasz. jak już nie jesteś blisko  i nie spotykamy się aż tak często jak kiedyś to można mieć mnie już w dupie.? wiem że znalazłaś sobie nowych przyjaciół ale gdy wrócisz bo tamci będą mieć Cie w dupie  to nie zakładaj ze przyjmę Cie z otwartymi ramionami. bo ja sobie odpuszczam taką przyjaźń.

emiliania dodano: 4 lipca 2011

i to nie tak że jestem zła po porostu mi smutno że o mnie już nie pamiętasz. jak już nie jesteś blisko, i nie spotykamy się aż tak często jak kiedyś to można mieć mnie już w dupie.? wiem że znalazłaś sobie nowych przyjaciół ale gdy wrócisz bo tamci będą mieć Cie w dupie, to nie zakładaj ze przyjmę Cie z otwartymi ramionami. bo ja sobie odpuszczam taką przyjaźń.

świetne.   teksty emiliania dodał komentarz: świetne.;) do wpisu 3 lipca 2011
nie lubię  kiedy ktoś coś  a potem nagle nic.    ?

emiliania dodano: 2 lipca 2011

nie lubię, kiedy ktoś coś, a potem nagle nic. / [?]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

a teraz na raz  dwa  trzy pokazuję ci środkowy palec i słodkie 'spierdalaj'.  esperer

emiliania dodano: 2 lipca 2011

a teraz na raz, dwa, trzy pokazuję ci środkowy palec i słodkie 'spierdalaj'. /esperer
Autor cytatu: esperer

wydajesz się taki słodki ale boję się że jak Cie posmakuje to okażesz się gorzkim skurwielem.

emiliania dodano: 2 lipca 2011

wydajesz się taki słodki ale boję się że jak Cie posmakuje to okażesz się gorzkim skurwielem.

haha dobre.!   teksty emiliania dodał komentarz: haha dobre.!;) do wpisu 30 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć