 |
pomyśl co byś zrobiła jak by jutro czar prysnął,
skończył się świat i szlak trafił wszystko.
|
|
 |
dziś w oczach widzę, jego kochanką jest hera.
|
|
 |
wszystko jest dobre do czasu, nic poza tym, serce masz ze stali, ale nogi jak z waty.
|
|
 |
musisz zrozumieć, że spotka Cię kara , poczekam aż zatęsknisz, wtedy powiem Ci SPIERDALAJ , nie mamy o czym gadać , sorry. wiem, że boli , ale możesz już iść jak skończyłaś pierdolić.
|
|
 |
Przynieś flaszkę , nalej , przyznaj się do błędu .
|
|
 |
Wiesz, ze wszystkim wiążą się jakieś wspomnienia. Nawet ze zwykłą piosenką, która przypomina mi kilkugodzinne siedzenie i granie w karty, albo słodkimi perfumami , które przypominają mi zimę i te chwilę kiedy płakałam .
|
|
 |
i pamiętam , jak gadając z tobą przez telefon potrafiłam patrzeć się w jeden martwy punkt i głośno myśleć. na wszystko mi odpowiadałeś czule i troskliwie . kocham cię skurwysynie, wiesz? [paktoofoonika]
|
|
 |
Czasem życie się sypie i nie możesz nic poradzić,
kiedy wszystko co kochałeś nagle zaczyna cię ranić
|
|
 |
-Patrz kto idzie ...a w sumie, nic do niego nie mam - Ale ja mam w chuj . - Dlaczego? - Bo cię skrzywdził .
|
|
 |
I wiele osób przyznałoby mi racje, gdybym powiedziała, że jesteś skurwysynem .
|
|
|
|