 |
z każdą chwilą coraz bardziej dociera do mnie fakt że źle postąpiłam. | zakochana.pl
|
|
 |
Ja najchętniej to nie znałabym Cię nawet z widzenia.
|
|
 |
krok za krokiem, banalny rytm serca, na twarzy kolejny sfałszowany uśmiech, wdech, wydech, znów udajesz, że wszystko jest w normie, że nadal normalnie funkcjonując żyjesz, i że to wciąż ma sens. chociaż doskonale wiesz, że bez Niego istnienie tutaj, nie ma jakiegokolwiek sensu, że to co było kiedyś teraz stało się niczym, przestało istnieć. / endoftime.
|
|
 |
być może trudno pojąć każde z tych uczuć, zlikwidować ból przemieniając go w słowa, wyrzec się tego co czuję, ale kurwa, kocham Cię, wiesz? / endoftime.
|
|
 |
gdy byliśmy blisko siebie, coś splątywało nasze dłonie, rozkazując sercu zrobić kolejny krok, ten w przód, którego po czasie żadne z nas, nigdy miało nie żałować. / endoftime.
|
|
 |
|
Istniejszesz tylko Ty./ctrlc
|
|
 |
Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale. // "Pamiętnik Księżniczki"
|
|
 |
- dlaczego ja? - bo dostrzegłeś mnie, gdy byłam niewidzialna ♥ // "Pamiętnik Księżniczki"
|
|
 |
Czasami życie bywa znośne ♥
|
|
 |
Niestety nie umiem się odkochać na pstryknięcie palców. | zakochana.pl
|
|
 |
|
gdybym mogła Ci jeszcze raz spojrzeć w oczy , spojrzałabym tak , że już byś nie odszedł .
|
|
 |
wchodziłeś w moje życie małymi kroczkami. pomiędzy moje zamiłowanie do pisania, i uwielbienie nocy. wplatałeś się w poranną kawę i wieczorny jogurt z jogobelli, którego nie cierpię. przewijałeś się między wersami słuchanej piosenki i słowami czytanymi. aż nagle okazało się, że jesteś wszędzie - w moich myślach, na moim ciele, gdy zostawał na nim Twój dotyk i w moim sercu - najmocniej. / veriolla
|
|
|
|