 |
Nie myśl kochany, że jesteś pępkiem świata
Wokół którego ja będę się obracać
I nie licz na to, że padnę na kolana
I będę cię prosić, bym mogła zostać do rana
|
|
 |
Każdy ma problemy. Niektórzy po prostu lepiej je ukrywają.
|
|
 |
prawda jest taka, że wszyscy Cię skrzywdzą. Musisz tyko potrafić odróżnić tych dla których warto cierpieć.
|
|
 |
Pamiętaj , jesteś kobietą . Calym pięknem tej planety . Jesteś silna , mądra i nadzwyczajna - nie dasz soba nikomu pomiatać. Nie jesteś stworzona do błagania i czekania aż wróci .Jesteś stworzona do ukazywania swego piękna , by on później żałował co stracił. Więc do dzieła :D !
|
|
 |
Spojrzała na Niego i szeptem powiedziala 'Kocham Cię', miała nadzieję, że nie usłyszy. On odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział 'Ja Ciebie też'.
|
|
 |
co ma być to będzie, a jak będzie chujowo to się upijemy. ;D
|
|
 |
...i przychodzi taki moment w życiu kobiety, że siada z bezsilności pod ścianą, pali papierosa i po prostu płacze.
|
|
 |
-Ty i płacz? Ciebie nie stać na takie emocje, jesteś zimną suką która okręca sobie facetów w okół palca, lubiąca jak jej ulegają i ciesząca się na samą myśl, że ich tylko zwodzi. Nie zdawał sobie nawet sprawy, że mam więcej człowieczeństwa w sobie od niego, że płaczę każdej nocy i nie raz leczyłam swoje serce po straconej miłości.
|
|
 |
w sumie fajnie, że masz swoje zdanie.. ale ja mam je w dupie ;*
|
|
 |
Wiesz dobrze, że bywają takie momenty, kiedy uśmiechasz się tylko po to, żeby się nie rozpłakać.
|
|
 |
Masz wyjebane? Typowe stwierdzenia zakompleksionych ludzi, którzy sobą tak naprawdę nic nie reprezentują.
|
|
 |
"Tęskniłem" - jedno, zwykłe słowo, a tak potrafi uszczęśliwić człowieka.
|
|
|
|