głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chochlica

Wykrzyczał mi w twarz moje błędy  nie wiedząc  że największym jest on sam.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Wykrzyczał mi w twarz moje błędy, nie wiedząc, że największym jest on sam.

Chciałam krzyknąć lecz dłonie rozpaczy zasłoniły mi usta.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Chciałam krzyknąć lecz dłonie rozpaczy zasłoniły mi usta.

''I czując Cię obok  opowiem o wszystkim  jak często się boję i czuję się nikim.''

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

''I czując Cię obok, opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.''

Jestem tak zajebista  że nawet lustro mnie kopiuje.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Jestem tak zajebista, że nawet lustro mnie kopiuje.

I będę wszystkim  o co poprosisz  a nawet czymś więcej.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

I będę wszystkim, o co poprosisz, a nawet czymś więcej.

''Ty jesteś blisko więc mogę nawet dziś umierać.''

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

''Ty jesteś blisko więc mogę nawet dziś umierać.''

I prawdopodobnie gdybym znowu zaczęła opisywać każdy dzień w pamiętniku  Twoje imię było by początkiem pierwszego zdania na każdej kartce.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

I prawdopodobnie gdybym znowu zaczęła opisywać każdy dzień w pamiętniku, Twoje imię było by początkiem pierwszego zdania na każdej kartce.

Kochamy wciąż za mało i stale za późno.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Kochamy wciąż za mało i stale za późno.

Przyrzekam Kochać Cię  w każdym momencie wieczności.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Przyrzekam Kochać Cię, w każdym momencie wieczności.

http:  www.photoblog.pl zxmafhijvn nowy wpis

marchewkowybanan dodano: 24 grudnia 2011

Otworzę Ci kiedyś drzwi totalnie nieogarnięta  w nieumytych włosach i zaproszę Cię do środka. Usiądziemy obok siebie i zużywając setki chusteczek będę opowiadać Ci o tym  co rozpierdala mnie od środka  pozwolę Ci przeczytać ostatnie strony zeszytu z matmy  czy fizyki i zżółkłe ze starości kartki pamietnika. Będziesz siedział z otwartymi ustammi nie potrafiąc wypowiedzieć ani słowa  nie potrafiąc ani drgnąć. W głowie będziesz miał tylko jedno pytanie  kiedy tak bardzo mnie w sobie rozkochałeś. Będziesz zdziwiony ile nocy nieprzespałam  ile razy siedziałam w oknie na lodowatym parapecie  gdzie jedynym oparciem był PIH w słuchawkach  ile godzin zmarnowałam czekając na pieprzonego sms'a od Ciebie  który nie nadcvhodził  jak tęskniłam  jak bardzo kochałam.  wezniepierdol

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Otworzę Ci kiedyś drzwi totalnie nieogarnięta, w nieumytych włosach i zaproszę Cię do środka. Usiądziemy obok siebie i zużywając setki chusteczek będę opowiadać Ci o tym, co rozpierdala mnie od środka, pozwolę Ci przeczytać ostatnie strony zeszytu z matmy, czy fizyki i zżółkłe ze starości kartki pamietnika. Będziesz siedział z otwartymi ustammi nie potrafiąc wypowiedzieć ani słowa, nie potrafiąc ani drgnąć. W głowie będziesz miał tylko jedno pytanie, kiedy tak bardzo mnie w sobie rozkochałeś. Będziesz zdziwiony ile nocy nieprzespałam, ile razy siedziałam w oknie na lodowatym parapecie, gdzie jedynym oparciem był PIH w słuchawkach, ile godzin zmarnowałam czekając na pieprzonego sms'a od Ciebie, który nie nadcvhodził, jak tęskniłam, jak bardzo kochałam. \wezniepierdol

Pisz do mnie czasem  bo umieram.

wezniepierdol dodano: 24 grudnia 2011

Pisz do mnie czasem, bo umieram.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć