głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chiil_na_zawsze

'' .. patrzysz na cmentarz.pamiętasz? nadzieja umierała ci na rękach''

alisja-aj dodano: 14 kwietnia 2013

''(..)patrzysz na cmentarz.pamiętasz? nadzieja umierała ci na rękach''

pierdol marzenia i tak żadne z nich się nie spełni

alisja-aj dodano: 14 kwietnia 2013

pierdol marzenia i tak żadne z nich się nie spełni

http:  www.youtube.com watch?v=TGx0rApSk6w feature=share ♥

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2013

I dopiero teraz gdy siedzę sama w fotelu pijąc herbatę i obserwując przez okno zachód słońca zdaję sobie sprawę  że to koniec. Bałam się tego dnia  ale jednak nie wiedziałam  że to tak boli. Nie wiedziałam  że będzie dla mnie tak ważny. To śmieszne  że dopiero dostrzegamy to wszystko gdy nadchodzi koniec i nie możemy już nic zrobić  a wszystko co Nas łączyło nagle zaczyna nas dzielić. Było wiele kłótni  wiele przykrych słów  ale one są niczym w porównaniu z minutami szczęścia jakie mi dał. I wierzę  że spotkaliśmy się z jakiegoś powodu. Wierzę  że znów się spotkamy i wtedy zostanie na dłużej.

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2013

I dopiero teraz gdy siedzę sama w fotelu pijąc herbatę i obserwując przez okno zachód słońca zdaję sobie sprawę, że to koniec. Bałam się tego dnia, ale jednak nie wiedziałam, że to tak boli. Nie wiedziałam, że będzie dla mnie tak ważny. To śmieszne, że dopiero dostrzegamy to wszystko gdy nadchodzi koniec i nie możemy już nic zrobić, a wszystko co Nas łączyło nagle zaczyna nas dzielić. Było wiele kłótni, wiele przykrych słów, ale one są niczym w porównaniu z minutami szczęścia jakie mi dał. I wierzę, że spotkaliśmy się z jakiegoś powodu. Wierzę, że znów się spotkamy i wtedy zostanie na dłużej.

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą  ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy.

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2013

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą, ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy.

4800 osób. boooooże dziękuję ♥ aż buzia sama się cieszy :

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2013

4800 osób. boooooże dziękuję ♥ aż buzia sama się cieszy :)

I stared up just to see of all the faces  you were the one next to me.

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2013

I stared up just to see of all the faces, you were the one next to me.

nie wyciągasz mnie z tego bagna  ale siedzisz w nim razem ze mną i chyba chcę Ci dziś za to podziękować  bo we dwoje nawet umiera się raźniej.

fejsbuk dodano: 14 kwietnia 2013

nie wyciągasz mnie z tego bagna, ale siedzisz w nim razem ze mną i chyba chcę Ci dziś za to podziękować, bo we dwoje nawet umiera się raźniej.

znowu masz katar? hehe spójrz na kumpli. oni Cie kochają  gdy masz co wciągnąć nosem  znów..

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2013

znowu masz katar? hehe spójrz na kumpli. oni Cie kochają, gdy masz co wciągnąć nosem, znów..

''Gdy będę chciał coś obiecać to mnie pieprznij w twarz.. To mniejszy ból niż oglądać jej policzki we łzach''

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2013

''Gdy będę chciał coś obiecać to mnie pieprznij w twarz.. To mniejszy ból niż oglądać jej policzki we łzach''

dlaczego jesteśmy tak mało tolerancyjni? przecież każdy ma prawo ubierać się jak chce  słuchać czego chce  być kim chce. a my nie potrafimy tego zrozumieć. Bóg stworzył człowieka z rozumem i wolną wolą. ale jak mamy reagować gdy ktoś nam bliski  robi coś co według nas nie jest czymś dobrym? co mamy zrobić? przecież.. tak bardzo kochamy tą osobe

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2013

dlaczego jesteśmy tak mało tolerancyjni? przecież każdy ma prawo ubierać się jak chce, słuchać czego chce, być kim chce. a my nie potrafimy tego zrozumieć. Bóg stworzył człowieka z rozumem i wolną wolą. ale jak mamy reagować gdy ktoś nam bliski, robi coś co według nas nie jest czymś dobrym? co mamy zrobić? przecież.. tak bardzo kochamy tą osobe

dziesiątki Twoich i moich marzeń. Twoje się spełnią

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2013

dziesiątki Twoich i moich marzeń. Twoje się spełnią

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć