głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Mój najpiękniejszy bólu  wejdź rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie całuj mnie rań. Tylko rozgość się zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. just love.

just_love dodano: 2 dni temu

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

Nie musisz pchać mnie w przepaść gdy mi brak odwagi. Skoczę sam bo nie chce słowa strach w biografii

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Nie musisz pchać mnie w przepaść, gdy mi brak odwagi. Skoczę sam, bo nie chce słowa "strach" w biografii

I znowu budzę się gdzieś pomiędzy depresją a euforią. Patrzę na zgliszcza burze przeszły powodzie zmiotły. Jak teraz spojrzeć w oczy tych wszystkich ludzi którzy nie znają mnie tylko kogoś kto zdobył moje ciało. Tworzę plany by zacząć wszystko od nowa znowu. Odkładam książki zamiast marzyć siadam do obliczeń. Znowu wiem że to nie bezczelny uśmiech ale stanowcze nie rządzi światem.

zatracony dodano: 1 tydzień temu

I znowu budzę się gdzieś pomiędzy depresją a euforią. Patrzę na zgliszcza, burze przeszły, powodzie zmiotły. Jak teraz spojrzeć w oczy tych wszystkich ludzi, którzy nie znają mnie, tylko kogoś kto zdobył moje ciało. Tworzę plany by zacząć wszystko od nowa, znowu. Odkładam książki, zamiast marzyć siadam do obliczeń. Znowu wiem, że to nie bezczelny uśmiech ale stanowcze nie rządzi światem.

Mówią: jestem czubkiem świata  potwierdzam diagnozę. Jak Burdż Chalifa co u mnie słychać ty znów się pytasz. Jest okej.

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Mówią: jestem czubkiem świata - potwierdzam diagnozę. Jak Burdż Chalifa, co u mnie słychać, ty znów się pytasz. Jest okej.

Życie jest cudem  choć długo wiedziałem w nim tylko przyczynę i smutek.

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Życie jest cudem, choć długo wiedziałem w nim tylko przyczynę i smutek.

Znów się próbuję pozbierać  bo wciąż tylko innych potrafię poskładać.

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Znów się próbuję pozbierać, bo wciąż tylko innych potrafię poskładać.

Próbuję sobie wszystko poukładać w głowię w życiu. To takie trudne gdy serce przestało bić gdy już nigdzie nie ciągnie nie szepcze. Robić to co powinienem bez walki z pragnieniami? Dziwnie zbyt spokojnie przerażająco.

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Próbuję sobie wszystko poukładać w głowię, w życiu. To takie trudne gdy serce przestało bić, gdy już nigdzie nie ciągnie, nie szepcze. Robić to co powinienem bez walki z pragnieniami? Dziwnie, zbyt spokojnie, przerażająco.

Mam wrażenie że nigdy stąd nie odeszłam : teksty just_love dodał komentarz: Mam wrażenie, że nigdy stąd nie odeszłam :) do wpisu 12 luty 2021
Jestem głodna miłości nie zasad 🤪

zxcv1331 dodano: 2 luty 2021

Jestem głodna miłości nie zasad 🤪

Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko ja jakbym w Tobie została. Niczego nie mam żadnych zdjęć podarków drobnych uschniętych róż. Myśl jedna tylko jedna kiedy myślę o Tobie. Że mnie zniszczyłeś. Niczego więcej po Tobie nie mam oprócz tej myśli jedynej. just love.

just_love dodano: 28 stycznia 2021

Nic po sobie nie zostawiłeś. Tylko ja, jakbym w Tobie została. Niczego nie mam, żadnych zdjęć, podarków drobnych, uschniętych róż. Myśl jedna, tylko jedna, kiedy myślę o Tobie. Że mnie zniszczyłeś. Niczego więcej po Tobie nie mam, oprócz tej myśli jedynej. /just_love.

Jutro już będę poważny opanowany dorosły. Dziś jeszczę popatrzę w chmury potańczę poudaję boga któremu wszystko można któremu nic nie brakuje boga pustki.

zatracony dodano: 27 stycznia 2021

Jutro już będę poważny, opanowany, dorosły. Dziś jeszczę popatrzę w chmury, potańczę, poudaję boga któremu wszystko można, któremu nic nie brakuje, boga pustki.

Czarne chmury wiatr przerywa ciszę liście odrywają się od samotnych drzew. Smak powietrza gorzki jak nadchodzący koniec systemów. Odrywam się od pracy którą buduję życie jakiego nie chciałem ostatnie promienie tańczą po łąkach wzburzonych ciepłymi podmuchami. Zanim zmiecie mnie uderzenie zanim pioruny zagłuszą tę muzykę wznoszę ręce udając że latam że staje się cząstką tych energii rozmaitych które światłem siłą ciepłem i zapachem odurzają moje zmysły. Z szeroko otwartymi oczami zamykam umysł na prawdę za mną hoc hoc.

zatracony dodano: 27 stycznia 2021

Czarne chmury, wiatr przerywa ciszę, liście odrywają się od samotnych drzew. Smak powietrza gorzki, jak nadchodzący koniec systemów. Odrywam się od pracy, którą buduję życie jakiego nie chciałem, ostatnie promienie tańczą po łąkach, wzburzonych ciepłymi podmuchami. Zanim zmiecie mnie uderzenie, zanim pioruny zagłuszą tę muzykę, wznoszę ręce udając że latam, że staje się cząstką tych energii rozmaitych, które światłem, siłą, ciepłem i zapachem odurzają moje zmysły. Z szeroko otwartymi oczami zamykam umysł na prawdę za mną, hoc hoc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV