głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Myślałam ze rozstania są najbardziej bolesne. Wido odchodzącej osoby miłości. Zdecydowanie bardziej boli gdy chcesz z kimś być a coś nagle was rozdziela. Umiem żyć samotnie ale od kiedy nauczyłeś mnie miłości to wiem ze bez ciebie nawet ciężej mi się oddycha. Kochanie wracaj szybko bo bez ciebie wszystko traci sens. A moim sensem jesteś ty wróć proszę..

wartozycmarzeniami dodano: 21 sierpnia 2023

Myślałam,ze rozstania są najbardziej bolesne. Wido odchodzącej osoby, miłości. Zdecydowanie bardziej boli gdy chcesz z kimś być a coś nagle was rozdziela. Umiem żyć samotnie, ale od kiedy nauczyłeś mnie miłości to wiem ze bez ciebie nawet ciężej mi się oddycha. Kochanie wracaj szybko bo bez ciebie wszystko traci sens. A moim sensem jesteś ty, wróć proszę..

24 lipiec niby powinno byc slonecznie pieknie grzac sloneczko.Niespodziewanie deszcze i burze tak jak w naszym zyciu od miesiaca. Noce sa zdecydowanie najgorsze nie potrafie sama usypiac lezec ani budzic sie w naszym lozku. Wszystko cholernie mi przypomina Ciebie kazdy kawalek pokoju jest wypeniony toba i naszymi szczesliwymi chwilami. To boli..

wartozycmarzeniami dodano: 24 lipca 2023

24 lipiec,niby powinno byc slonecznie pieknie grzac sloneczko.Niespodziewanie deszcze i burze,tak jak w naszym zyciu od miesiaca. Noce sa zdecydowanie najgorsze nie potrafie sama usypiac lezec ani budzic sie w naszym lozku. Wszystko cholernie mi przypomina Ciebie kazdy kawalek pokoju jest wypeniony toba i naszymi szczesliwymi chwilami. To boli..

Zaledwie 33 dni odkad ciebie nie ma. Ja juz wariuje bo twoja obecnosc byla zdecydowanie wazniejsza niz jakiekolwiek wszsytko. Co ja gadam ty jestes moim wszystkim a gdy Ciebie nie ma czuje sie tak jakbym byla niczym czuje sie pusta w srodku i brakuje mi Ciebie cholernie wiesz?

wartozycmarzeniami dodano: 24 lipca 2023

Zaledwie 33 dni odkad ciebie nie ma. Ja juz wariuje bo twoja obecnosc byla zdecydowanie wazniejsza niz jakiekolwiek wszsytko. Co ja gadam ty jestes moim wszystkim, a gdy Ciebie nie ma, czuje sie tak jakbym byla niczym, czuje sie pusta w srodku, i brakuje mi Ciebie cholernie wiesz?

Myslalam ze rozstania bola najbardziej zdecydowanie bardziej boli gdy rozdziela sie dwojga ludzi. Bede czekac jestem tu dla ciebie i tylko mysl ze to zaledwie dwa lata rozłaki dodaja mi sily bo chce zaczekac.. Bo cie kocham. tak samo jak 3 marca tego roku jak szalenczo sie zakochalam w tobie.  Zostane twoja zona. moj najdrozszy G.

wartozycmarzeniami dodano: 23 lipca 2023

Myslalam,ze rozstania bola najbardziej zdecydowanie bardziej boli gdy rozdziela sie dwojga ludzi. Bede czekac,jestem tu dla ciebie i tylko mysl ze to zaledwie dwa lata rozłaki dodaja mi sily bo chce zaczekac.. Bo cie kocham. tak samo jak 3 marca tego roku jak szalenczo sie zakochalam w tobie. Zostane twoja zona. moj najdrozszy G.

na dnie kłębią się złe sny. żyją w nas a my  gra w nas krew  do krwi. jeden puls ten sam ten sam wspólny lot do gwiazd. rozkosz ból twój krzyk mój głos zerwij most.

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

na dnie kłębią się złe sny. żyją w nas, a my - gra w nas krew - do krwi. jeden puls, ten sam, ten sam wspólny lot do gwiazd. rozkosz, ból, twój krzyk, mój głos, zerwij most.

To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest że im bardziej człowiek chce zasnąć tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty, chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.

Pytasz co tak naprawdę potrafię. Otóż nikt tak jak ja nie potrafi na ciebie niecierpliwie czekać. W czekaniu na ciebie jestem mistrzem niecierpliwości.

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Pytasz, co tak naprawdę potrafię. Otóż, nikt tak jak ja, nie potrafi na ciebie niecierpliwie czekać. W czekaniu na ciebie jestem mistrzem niecierpliwości.

Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego dnia będziesz musiał komuś powiedzieć jakie jest twoje. Jeśli tego nie zrobisz prędzej czy później znajdziesz się w barze z drinkiem w dłoni.

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego dnia będziesz musiał komuś powiedzieć, jakie jest twoje. Jeśli tego nie zrobisz, prędzej czy później znajdziesz się w barze z drinkiem w dłoni.

Kiedy znajdziesz swój powód do życia trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

 Jechałem jak zwykle zupełnie sam. Na uszach miałem swoją muzykę..

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

"Jechałem jak zwykle, zupełnie sam. Na uszach miałem swoją muzykę.."

. . .

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

. . .

Przecież wie Pani że nic nie trwa wiecznie. Wszystko ma swój czas swój początek i koniec. To co kiedyś było dobre co dawało nadzieję przestaje takim być. Wie Pani że możemy żyć z kimś latami ba nawet dziesiątkami lat i nie wiedzieć o nim nic? Że możemy latami łudzić się zupełnie niepotrzebnie? Moja świętej pamięci prababcia zawsze mówiła mi że aby poznać mężczyznę trzeba zjeść z nim beczkę soli. Ale z biegiem lat odnoszę wrażenie że ta beczka to za mało. Możemy żyć z kimś i obiecać sobie że to na zawsze. Możemy razem śmiać się i płakać. Możemy razem wspominać. Możemy zwiedzać świat i planować założenie rodziny. Możemy nawet wybudować dom i razem w nim zamieszkać. Możemy wszystko tylko nie potrafimy być w tym wszystkim razem. Kiedy coś się kończy z reguły wiemy o tym wcześniej przeczuwamy to. Przygotowujemy się na to co nadchodzi.Mamy czas żeby uświadomić sobie że obiecane nie opuszczę cię aż do śmierci jest ulotne i że tak naprawdę nic nie jest dane nam na zawsze. yezoo

yezoo dodano: 7 kwietnia 2023

Przecież wie Pani, że nic nie trwa wiecznie. Wszystko ma swój czas, swój początek i koniec. To, co kiedyś było dobre, co dawało nadzieję przestaje takim być. Wie Pani, że możemy żyć z kimś latami, ba nawet dziesiątkami lat i nie wiedzieć o nim nic? Że możemy latami łudzić się zupełnie niepotrzebnie? Moja świętej pamięci prababcia zawsze mówiła mi, że aby poznać mężczyznę trzeba zjeść z nim beczkę soli. Ale z biegiem lat odnoszę wrażenie, że ta beczka to za mało. Możemy żyć z kimś i obiecać sobie, że to na zawsze. Możemy razem śmiać się i płakać. Możemy razem wspominać. Możemy zwiedzać świat i planować założenie rodziny. Możemy nawet wybudować dom i razem w nim zamieszkać. Możemy wszystko, tylko nie potrafimy być w tym wszystkim razem. Kiedy coś się kończy z reguły wiemy o tym wcześniej, przeczuwamy to. Przygotowujemy się na to,co nadchodzi.Mamy czas, żeby uświadomić sobie, że obiecane "nie opuszczę cię aż do śmierci" jest ulotne i że tak naprawdę nic nie jest dane nam na zawsze.[yezoo]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć