głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Kiedyś... Jeszcze jak byłem dzieckiem pisałem tu co odczuwam. Dziś zalogowałem się znów na to konto by napisać to co czuję. Wiecie miałem dziewczynę byliśmy ze sobą 2 lata i kochałem ją nad życie... Ufałem jej bezgranicznie. Znudziło mnie już skakanie z kwiatka na kwiatek i chciałem po prostu być szczęśliwy z tą jedną jedyną osobą. Chciałem czuć się potrzebny doceniany... Pojechała do Angli by się uczyć... Na studia. Ja miałem wybór zostać w Polsce i ją stracić albo jechać za nią. Pojechałem... Musiałem załatwić jeszcze parę spraw przed wylotem i nie widzieliśmy się 5 miesięcy... 5 miesięcy czekania i tęsknienia za nią.. W końcu poleciałem do niej.. Przez 3 miesiące byłem tam z nią choć nie wiem czy tak to mogę określić. Ona.. Się zmieniła.. Stała się chłodna i patrzyła tylko na siebie samą. Wiecznie gdzieś chodziła wiecznie wolała się spotkać ze znajomymi niż ze mną posiedzieć... przytulić mnie. Powiedzieć że mnie kocha... To były 3 miesiące samotności w związku...

manieks1441 dodano: 2 godziny temu

Kiedyś... Jeszcze jak byłem dzieckiem pisałem tu co odczuwam. Dziś zalogowałem się znów na to konto, by napisać to co czuję. Wiecie miałem dziewczynę, byliśmy ze sobą 2 lata i kochałem ją nad życie... Ufałem jej bezgranicznie. Znudziło mnie już skakanie z kwiatka na kwiatek i chciałem po prostu być szczęśliwy z tą jedną jedyną osobą. Chciałem czuć się potrzebny, doceniany... Pojechała do Angli by się uczyć... Na studia. Ja miałem wybór, zostać w Polsce i ją stracić albo jechać za nią. Pojechałem... Musiałem załatwić jeszcze parę spraw przed wylotem i nie widzieliśmy się 5 miesięcy... 5 miesięcy czekania i tęsknienia za nią.. W końcu poleciałem do niej.. Przez 3 miesiące byłem tam z nią, choć nie wiem czy tak to mogę określić. Ona.. Się zmieniła.. Stała się chłodna i patrzyła tylko na siebie samą. Wiecznie gdzieś chodziła, wiecznie wolała się spotkać ze znajomymi niż ze mną posiedzieć... przytulić mnie. Powiedzieć że mnie kocha... To były 3 miesiące samotności w związku...

W pewnym momencie poczułem coś dziwnego... Jej spojrzenia dziwne zachowanie... Zrobiłem coś co moim zdaniem było nie do pomyślenia... Sprawdziłem jej FB kiedy jej nie było... Odkryłem naturę tego zachowania... Zdradzała mnie. Osoba której ufałem bezgranicznie... to był cios. Jednak chciałem jej to wybaczyć bo nie chciałem. Nie umiałem myśleć że mogę ją stracić ale ona... Ona powiedziała że zauroczyła się w nim że sama nie wie czego chce i że woli bym wyjechał... Więc tak zrobiłem... Wiecie co... czuję jak to wszystko rozrywa moją duszę... Moją rzeczywistość. Nie wiem dlaczego jeszcze tu jestem... Dla nikogo... Każdy ma swoje życie. Każdy ma swoją rodzinę lub osobę którą kocha i są szczęśliwi a ja.. Ja nie mam nikogo... Nikogo nie obchodzi to czy się obudzę następnego dnia.Nikt nie zapuka kiedy będę leżał martwy...Nikt. Nie jestem w stanie odebrać sobie życia ale czuję że straciłem już je... Porzucony i oszukany. Bez nadziei i marzeń. Pusta skorupa którą przytula jedynie samotność..

manieks1441 dodano: 2 godziny temu

W pewnym momencie poczułem coś dziwnego... Jej spojrzenia, dziwne zachowanie... Zrobiłem coś co moim zdaniem było nie do pomyślenia... Sprawdziłem jej FB kiedy jej nie było... Odkryłem naturę tego zachowania... Zdradzała mnie. Osoba której ufałem bezgranicznie... to był cios. Jednak chciałem jej to wybaczyć bo nie chciałem. Nie umiałem myśleć że mogę ją stracić ale ona... Ona powiedziała że "zauroczyła" się w nim, że sama nie wie czego chce i że woli bym wyjechał... Więc tak zrobiłem... Wiecie co... czuję jak to wszystko rozrywa moją duszę... Moją rzeczywistość. Nie wiem dlaczego jeszcze tu jestem... Dla nikogo... Każdy ma swoje życie. Każdy ma swoją rodzinę lub osobę którą kocha i są szczęśliwi a ja.. Ja nie mam nikogo... Nikogo nie obchodzi to czy się obudzę następnego dnia.Nikt nie zapuka kiedy będę leżał martwy...Nikt. Nie jestem w stanie odebrać sobie życia ale czuję że straciłem już je... Porzucony i oszukany. Bez nadziei i marzeń. Pusta skorupa którą przytula jedynie samotność..

Ból...  Niewymówiony....  Niewidzialny...  Znów... Rozrywa... Dusze... Umysł... Ciało... Samotność... Udręka... Porzucenie... Uczucie... Pustki... Zapach... Cierpienia... Nic...

manieks1441 dodano: 3 godziny temu

Ból... Niewymówiony.... Niewidzialny... Znów... Rozrywa... Dusze... Umysł... Ciało... Samotność... Udręka... Porzucenie... Uczucie... Pustki... Zapach... Cierpienia... Nic...

Będę iść ciągle i będę kroki stawiać choćby bokiem będe szlaki przecierać nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. just love

just_love dodano: 5 godzin temu

Będę iść ciągle, i będę kroki stawiać, choćby bokiem, będe szlaki przecierać, nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już, Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. /just_love

Obudzony szeptem rozsądku stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

zatracony dodano: wczoraj o 23:43

Obudzony szeptem rozsądku, stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań, a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia, walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją, że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

Pozdrawiam! : teksty just_love dodał komentarz: Pozdrawiam! :) do wpisu wczoraj o 11:11
Jesteś obok mnie oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile kiedy szukasz mnie wzrokiem dłonią po omacku chcesz dotknąć byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram następnej mi o tym przypomnisz. just love.

just_love dodano: wczoraj o 01:28

Jesteś obok mnie, oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile, kiedy szukasz mnie wzrokiem, dłonią po omacku chcesz dotknąć, byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń, czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę, nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram, następnej mi o tym przypomnisz. /just_love.

Dziś wydaje mi się że szczęście to taka przynęta przywiazana do końca naszego życia zanim je złapiesz wpadasz do dołu w którym grzęźniesz w swoich złych decyzjach.

zatracony dodano: przedwczoraj o 20:36

Dziś wydaje mi się, że szczęście to taka przynęta przywiazana do końca naszego życia, zanim je złapiesz wpadasz do dołu, w którym grzęźniesz w swoich złych decyzjach.

Uwięziony w czyichś życiach czekam aż dogoni mnie śmierć ciała.

zatracony dodano: przedwczoraj o 20:25

Uwięziony w czyichś życiach, czekam aż dogoni mnie śmierć ciała.

Tak jest. teksty just_love dodał komentarz: Tak jest. do wpisu przedwczoraj o 00:22
Jesteś przy mnie i nie jesteś. To ja jestem gdzie indziej czy Ty wyszłaś już dawno? Inawet tu z miliardami ludzi nie mam o czym mówić w sieci światłowodów poza siecią miłych słów dotyków uśmiechów. Ktoś wyzsał normalność ze mnie czy z nich wszystkich?

zatracony dodano: 2 dni temu

Jesteś przy mnie i nie jesteś. To ja jestem gdzie indziej, czy Ty wyszłaś już dawno? Inawet tu, z miliardami ludzi nie mam o czym mówić, w sieci światłowodów, poza siecią miłych słów, dotyków, uśmiechów. Ktoś wyzsał normalność ze mnie, czy z nich wszystkich?

Zobaczyłem ją tam wśród ludzi we mgle. Stała twardo jak głaz blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca oczy wpatrzone w punkt tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł wiatr jej spojrzenie mi niósł... just love.

just_love dodano: 3 dni temu

Zobaczyłem ją tam, wśród ludzi, we mgle. Stała twardo jak głaz, blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca, oczy wpatrzone w punkt, tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł, wiatr jej spojrzenie mi niósł... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV