głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Nie ma gdzie uciec Biec Trzeba wciąż przed siebie Jebać ból W górę w dół tego nie wiem A nadzieja jest kolejny dół Rzuć na stół pozostawiasz nie zabawa A ty nie gnój To co masz to co kochasz I gdzie idziesz zawsze za tym stój

adriann87 dodano: 3 godziny temu

Nie ma gdzie uciec Biec Trzeba wciąż przed siebie Jebać ból W górę w dół, tego nie wiem A nadzieja jest kolejny dół Rzuć na stół, pozostawiasz nie zabawa A ty nie gnój To co masz to co kochasz I gdzie idziesz, zawsze za tym stój

Już przestaliśmy się ze sobą witać. Tak bardzo krzyknąć bym chciała zawołać głośno żebyś usłyszał... I jeśli spróbujesz zrobisz to  usłyszysz mnie. A kiedy noc nadchodzi zatrzymuje się wskazówka Ty porównujesz czyje życie bardziej godne pożałowania jest odgadujesz kto ile cierpi złość i frustracja nie do opisania... A twarz Twoja z niewiadomych powodów rozradowana. just love.

just_love dodano: przedwczoraj o 23:55

Już przestaliśmy się ze sobą witać. Tak bardzo krzyknąć bym chciała, zawołać głośno, żebyś usłyszał... I jeśli spróbujesz, zrobisz to - usłyszysz mnie. A kiedy noc nadchodzi, zatrzymuje się wskazówka, Ty porównujesz czyje życie bardziej godne pożałowania jest, odgadujesz kto ile cierpi, złość i frustracja nie do opisania... A twarz Twoja z niewiadomych powodów rozradowana. /just_love.

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół urodziny moich rodziców wakacje też... Nie musisz mnie żałować nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. just love.

just_love dodano: przedwczoraj o 23:52

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół, urodziny moich rodziców,wakacje też... Nie musisz mnie żałować, nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. /just_love.

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc nic mi nie jest  Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just love

just_love dodano: 2 dni temu

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć, że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc "nic mi nie jest" Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu, zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu, zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just_love

Ty w ogóle się nie zorientowałeś kiedy Twoje ręce zagubiły się w moich rękach... Tyle lat szukałam Cię oczami wargami...chora. Nie zorientowałam się okryłam myślami... just love.

just_love dodano: 2 dni temu

Ty w ogóle się nie zorientowałeś, kiedy Twoje ręce zagubiły się w moich rękach... Tyle lat szukałam Cię oczami, wargami...chora. Nie zorientowałam się, okryłam myślami... /just_love.

Co noc co dzień Cię widziałam. Odwróciłam się od najświętszych ślubów ... Ty  gwiazda która wzeszła po czasie... Jesteś jak deszcz miłości wylany z moich oczu ... Obraz tych wspaniałych lat znika przed moimi oczami. Płaczę za nami. Göktan  Sen.

just_love dodano: 2 dni temu

Co noc, co dzień Cię widziałam. Odwróciłam się od najświętszych ślubów (...) Ty - gwiazda, która wzeszła po czasie... Jesteś jak deszcz miłości wylany z moich oczu (...) Obraz tych wspaniałych lat znika przed moimi oczami. Płaczę za nami. /Göktan - Sen.

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. Sinan.

just_love dodano: 2 dni temu

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki, niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem, którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. /Sinan.

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? Unknown

just_love dodano: 2 dni temu

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? /Unknown

Ciężko się tu oddycha nawet bez maski na mordzie. Zeus

just_love dodano: 3 dni temu

Ciężko się tu oddycha nawet bez maski na mordzie. /Zeus

Tak często odciagałaś mnie od prawdziwego szczęścia tak bardzo niszczyłaś to co wartościowe. Przeklinam twoją czerwoną suknię która oslepiała mnie znienawidziłem uśmiech który odbierał mądrość. Padałem na kolana przed twoimi wdziękami odurzałaś mnie swymi kształtami ciało dusiło mój rozsądek. Koniec. Umyłem ręce wydając Cię na pastwę mojej złości zdychaj niech płonie twoja suknia niech ciało twe ponętne topi się od moich wyroków. Przeklinam każdy dzień mojej uległości i czyszczę moje myśli z twoich szeptów namiętnych marzeń. Omijać będę miejsca gdzie Cię widywałem by wejść do miasta światła gdzie panuje ten który nigdy nie spojrzał na Ciebie bez pogardy.

zatracony dodano: 4 dni temu

Tak często odciagałaś mnie od prawdziwego szczęścia, tak bardzo niszczyłaś to co wartościowe. Przeklinam twoją czerwoną suknię, która oslepiała mnie, znienawidziłem uśmiech który odbierał mądrość. Padałem na kolana przed twoimi wdziękami, odurzałaś mnie swymi kształtami, ciało dusiło mój rozsądek. Koniec. Umyłem ręce, wydając Cię na pastwę mojej złości, zdychaj, niech płonie twoja suknia niech ciało twe ponętne, topi się od moich wyroków. Przeklinam każdy dzień mojej uległości i czyszczę moje myśli z twoich szeptów, namiętnych marzeń. Omijać będę miejsca gdzie Cię widywałem by wejść do miasta światła, gdzie panuje ten który nigdy nie spojrzał na Ciebie bez pogardy.

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak jakbym ja pod nim szła? just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak, jakbym ja pod nim szła? /just_love.

Wstrząs za wstrząsem krok za krokiem Goliat wychodzi z cieni. Czy dostrzegasz obrzydliwości płynące z ust? Ubrany w krew pachnący ofiarą niewinną. Dumnie kroczy ulicami miast. Podajcie na kolana padajcie jak muchy woła. Ogień pokrywa ziemię gdy wyciąga miecz. A na przeciw chłopiec z imieniem które zwycięża. Nikt go nie widzi tak niewielu pokłada nadzieję. Kamień leci by rozbłysło światło niepowstrzymane jaśniejsze niż zło.

zatracony dodano: 5 dni temu

Wstrząs za wstrząsem, krok za krokiem, Goliat wychodzi z cieni. Czy dostrzegasz obrzydliwości płynące z ust? Ubrany w krew, pachnący ofiarą niewinną. Dumnie kroczy ulicami miast. Podajcie na kolana, padajcie jak muchy, woła. Ogień pokrywa ziemię gdy wyciąga miecz. A na przeciw chłopiec z imieniem które zwycięża. Nikt go nie widzi, tak niewielu pokłada nadzieję. Kamień leci by rozbłysło światło, niepowstrzymane, jaśniejsze niż zło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV