głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Budzę się bez wiary w nas który to już raz z kolei?

wszystkojestiluminacja dodano: 4 dni temu

Budzę się bez wiary w nas, który to już raz z kolei?

Budzę się bez wiary w to że coś się zmieni. Świat okrada mnie z nadziei jak u Barei.

wszystkojestiluminacja dodano: 4 dni temu

Budzę się bez wiary, w to że coś się zmieni. Świat okrada mnie z nadziei, jak u Barei.

Znów upijam się na smutno. Wiem że to przyniesie ulgę na krótko. Chcę zapomnieć o tym że kiedy jutro. Obudzę się obok mnie dalej będzie pusto.

wszystkojestiluminacja dodano: 4 dni temu

Znów upijam się na smutno. Wiem, że to przyniesie ulgę na krótko. Chcę zapomnieć o tym, że kiedy jutro. Obudzę się obok mnie dalej będzie pusto.

Jestem jak jesienny liść na wietrze. Czuję że już dawno za mną jest to co najlepsze

wszystkojestiluminacja dodano: 4 dni temu

Jestem jak jesienny liść na wietrze. Czuję, że już dawno za mną jest, to co najlepsze

Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. : Wielkie dzięki dla losu że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich którzy to pamiętają! teksty just_love dodał komentarz: Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. :) Wielkie dzięki dla losu, że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich, którzy to pamiętają! do wpisu 4 dni temu
Wyczysciłem myśli o głębokich spojrzeniach wycisnąłem serce z wszystkich westchnień idę przed siebie z drwiną do słabości uniesień z obojetnoscią psychopaty depczę nadzieje naiwne. Gdy chwycę za rękę nie spodziewaj się współczucia gdy dosięgniesz moich ust podpiszesz cyrograf. Gdy będziesz płonąć namietnoscią bezdusznie oddam Cię na pastwę tęsknoty. Siłą pustki mojej duszy skuję Cię wrzucę w czeluści złudnych nadzieji trzymając na łańcuchu cielesnych pragnień. Pożeraj pożeraj kreaturo zawiedzionego boga.

zatracony dodano: 6 dni temu

Wyczysciłem myśli o głębokich spojrzeniach, wycisnąłem serce z wszystkich westchnień, idę przed siebie z drwiną do słabości uniesień, z obojetnoscią psychopaty depczę nadzieje naiwne. Gdy chwycę za rękę, nie spodziewaj się współczucia, gdy dosięgniesz moich ust podpiszesz cyrograf. Gdy będziesz płonąć namietnoscią bezdusznie oddam Cię na pastwę tęsknoty. Siłą pustki mojej duszy skuję Cię, wrzucę w czeluści złudnych nadzieji trzymając na łańcuchu cielesnych pragnień. Pożeraj, pożeraj kreaturo zawiedzionego boga.

Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz że ładnie mi tak mówisz że pasuje mi żal. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz, że ładnie mi tak, mówisz, że pasuje mi żal. /just_love.

Proszę o podpis! just love. teksty just_love dodał komentarz: Proszę o podpis! /just_love. do wpisu 1 tydzień temu
Zaczyna się wiasna i znowu patrzę na siebie w wersji jesień zima i mówię na głos WTF. Pani w obok się dziwnie spojrzała a ja mam ochotę ją pocałować bo to ładna pani jest.

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Zaczyna się wiasna i znowu patrzę na siebie w wersji jesień-zima i mówię na głos WTF. Pani w obok się dziwnie spojrzała a ja mam ochotę ją pocałować bo to ładna pani jest.

Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie a jestem pewna że tak! tytuły inspirujących książek dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie proszę :  just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie (a jestem pewna, że tak!) tytuły inspirujących książek, dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie, proszę :) /just_love.

Czuję się Twoja więc jestem niczyja. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Czuję się Twoja, więc jestem niczyja. /just_love.

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę czuję. Wyczekam poczekam spokojnie zaczekam . Wróci ciepło promień płomień ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę nie pisnę zmilczę. Pod nogą ręką powieką pod sercem pod wargą językiem  błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę zastygłam nie ruszę... just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę, czuję. Wyczekam, poczekam, spokojnie zaczekam . Wróci ciepło, promień, płomień, ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę, nie pisnę, zmilczę. Pod nogą, ręką, powieką, pod sercem, pod wargą, językiem - błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę, zastygłam, nie ruszę.../just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV