głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Cały problem polega na tym że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum która zamykała się w pokoju włączała muzykę i chciała być sama.

bailamorena dodano: 6 dni temu

Cały problem polega na tym, że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum, która zamykała się w pokoju, włączała muzykę i chciała być sama.

Usycham z tęsknoty marzę żeby go zobaczyć a kiedy go widzę zapominam języka w gębie. Boję się zakochać to bez sensu nie chcę kolejnego rozczarowania.

xes dodano: 6 dni temu

Usycham z tęsknoty, marzę, żeby go zobaczyć, a kiedy go widzę, zapominam języka w gębie. Boję się zakochać, to bez sensu, nie chcę kolejnego rozczarowania.

 ... kiedy pocałował mnie na pożegnanie wiedziałam że coś we mnie pożąda go choć sama nie wiem dlaczego.

xes dodano: 6 dni temu

(...) kiedy pocałował mnie na pożegnanie, wiedziałam, że coś we mnie pożąda go, choć sama nie wiem dlaczego.

Wysyłasz w moim kierunku echo. Nawet jeśli tego nie wiesz.

xes dodano: 6 dni temu

Wysyłasz w moim kierunku echo. Nawet jeśli tego nie wiesz.

Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. ...  Skasowałem jej numer ale wciąż znam go na pamięć.  J. Żulczyk.

xes dodano: 6 dni temu

Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć.(...) Skasowałem jej numer, ale wciąż znam go na pamięć. / J. Żulczyk.

Kochamy nieobecność pewnych cech. Kochamy kogoś po prostu dlatego że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

xes dodano: 6 dni temu

Kochamy nieobecność pewnych cech. Kochamy kogoś po prostu dlatego, że jest kimś innym niż ktoś przedtem.

Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni.

xes dodano: 6 dni temu

Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam, gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne, to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni.

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną jak serca.

xes dodano: 6 dni temu

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną- jak serca.

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. HB.

xes dodano: 6 dni temu

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. |HB.

Ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało Twoich słów. HB.

xes dodano: 6 dni temu

Ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało Twoich słów. |HB.

“Niełatwo odejść od kogoś kto trafił do każdej komórki mojego ciała przejął kontrolę nad każdą myślą i był odpowiedzialny za najlepsze i najgorsze uczucia jakich kiedykolwiek doznałam.” Anna Todd

legalove dodano: 1 tydzień temu

“Niełatwo odejść od kogoś, kto trafił do każdej komórki mojego ciała, przejął kontrolę nad każdą myślą i był odpowiedzialny za najlepsze i najgorsze uczucia, jakich kiedykolwiek doznałam.” Anna Todd

I tak już jest. Możesz się sta­rać wal­czyć błagać na ko­lanach Bo­ga płakać no­cami  wyrze­kać się wszys­tkiego co spra­wia Ci przy­jem­ność ale i tak nie zmienisz te­go co jest Ci pi­sane. Nie da się z tym wal­czyć  a już na pew­no wygrać.

legalove dodano: 1 tydzień temu

I tak już jest. Możesz się sta­rać, wal­czyć, błagać na ko­lanach Bo­ga, płakać no­cami , wyrze­kać się wszys­tkiego co spra­wia Ci przy­jem­ność, ale i tak nie zmienisz te­go co jest Ci pi­sane. Nie da się z tym wal­czyć , a już na pew­no wygrać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV