głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buuumtylkoty

Pamiętam spotykałem się z pewną dziewczyną przyjebał się do nas najebany cygan zgrywający boskiego żigolo obwieszony złotem zaczął coś tam kozaczyć ja byłem spokojny chwyciłem ją za rękę i powiedziałem dobra chodźmy. Cygan przyjebał się do mnie pewnie to to że taki typ jak ja z taką dupą o której on mógł tylko pomarzyć.

farciaz dodano: 2 tygodnie temu

Pamiętam spotykałem się z pewną dziewczyną, przyjebał się do nas najebany cygan zgrywający boskiego żigolo, obwieszony złotem, zaczął coś tam kozaczyć, ja byłem spokojny chwyciłem ją za rękę i powiedziałem dobra chodźmy. Cygan przyjebał się do mnie pewnie to to, że taki typ jak ja z taką dupą o której on mógł tylko pomarzyć.

Zaskoczyło mnie to jak szybko z osoby anonimowej zmieniłeś się w osobę którą kocham . Magia kurwa .  dzyndzelek

wartozycmarzeniami dodano: 27 maja 2019

Zaskoczyło mnie to jak szybko z osoby anonimowej zmieniłeś się w osobę którą kocham . Magia kurwa . | dzyndzelek

Teatr to nie jest ani salon ani też przystań dla statków. Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie gdyż tam pokazuje się ludziom jakimi mogliby być jakimi pragnęliby być choć nie mają na to odwagi i jakimi są.

tygryseeek dodano: 24 maja 2019

Teatr to nie jest ani salon, ani też przystań dla statków. Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.

Gdyby ktoś mi powiedział że mi się przytrafisz i pokochasz z tymi moimi zjebanymi humorkami i wadami za cholerę bym nie uwierzyła i ironicznym śmiechem bym to podsumowała. Jednak jesteś nadal przy mnie i nie pozwalasz mi się poddać. Wygląda na to że mam własnego anioła stróża strażnika wszystkiego co ze mną związane. Dobrze że jesteś i opiekujesz się mną tak jak nigdy nikt.  Jesteś moją miłością i największym uparciuchem jaki istnieje. O tak! Kocham Cię Najdroższy..

wartozycmarzeniami dodano: 20 maja 2019

Gdyby ktoś mi powiedział,że mi się przytrafisz i pokochasz z tymi moimi zjebanymi humorkami i wadami za cholerę bym nie uwierzyła i ironicznym śmiechem bym to podsumowała. Jednak jesteś nadal, przy mnie i nie pozwalasz mi się poddać. Wygląda na to,że mam własnego anioła stróża, strażnika wszystkiego co ze mną związane. Dobrze,że jesteś i opiekujesz się mną, tak jak nigdy nikt. Jesteś moją miłością i największym uparciuchem jaki istnieje. O tak! Kocham Cię Najdroższy..

Budzę się obok Ciebie czuję twój przyśpieszony oddech na moich plecach i wiem że tego właśnie szukałam. Chwili w których będę spełniona i szczęśliwa a zarazem miała to codziennie. Nie chcę już ciągłego życia w biegu i nieustannego gonienia za szczęściem które i tak w ostatecznym rozrachunku totalnie zrobi mnie w chuja. Dopóki Ty jesteś przy mnie wiem że mam wszystko co można sobie najprościej wymarzyć.

wartozycmarzeniami dodano: 20 maja 2019

Budzę się obok Ciebie, czuję twój przyśpieszony oddech na moich plecach i wiem, że tego właśnie szukałam. Chwili, w których będę spełniona i szczęśliwa a zarazem miała to codziennie. Nie chcę już ciągłego życia w biegu i nieustannego gonienia,za szczęściem które i tak w ostatecznym rozrachunku totalnie zrobi mnie w chuja. Dopóki Ty jesteś przy mnie, wiem że mam wszystko co można sobie najprościej wymarzyć.

Życie jest zbyt krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Wiec kochaj tych którzy dobrze Cie traktuja przebacz pozostałym i uwierz że wszystko dzieje sie z jakiegoś powodu :

zxcv1331 dodano: 15 maja 2019

Życie jest zbyt krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Wiec kochaj tych którzy dobrze Cie traktuja, przebacz pozostałym i uwierz że wszystko dzieje sie z jakiegoś powodu :)

weź nie świruj

zxcv1331 dodano: 13 maja 2019

weź nie świruj;*

Jeśli to jest sen to się nie chcę z niego budzić.

black-inside dodano: 12 maja 2019

Jeśli to jest sen to się nie chcę z niego budzić.

Ja bez Ciebie tu wariuję tętno przyspiesza do 200 kiedy mocno mnie całujesz:

black-inside dodano: 12 maja 2019

Ja bez Ciebie tu wariuję, tętno przyspiesza do 200, kiedy mocno mnie całujesz:*

Zawsze taka piękna trzymam cały mój świat w rękach i nie myślę już o błędach przeszłość skarbie była kręta.

black-inside dodano: 12 maja 2019

Zawsze taka piękna, trzymam cały mój świat w rękach i nie myślę już o błędach, przeszłość skarbie była kręta.

Wirujemy jak planety nigdy nie kochałem tak kobiety.

black-inside dodano: 12 maja 2019

Wirujemy jak planety, nigdy nie kochałem tak kobiety.

Chciałbym nie mieć nic tylko w końcu komuś ufać zawiedź mnie choć raz  nie zapomnę.

black-inside dodano: 12 maja 2019

Chciałbym nie mieć nic tylko w końcu komuś ufać, zawiedź mnie choć raz - nie zapomnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV