głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blok95

Udaję że wszystko jest cool a w sercu mam ogromny ból :

0rzech0wa dodano: 19 września 2010

Udaję,że wszystko jest cool,a w sercu mam ogromny ból :(

A odkąd odszedłeś zaczęłam bać się burzy.

0rzech0wa dodano: 22 sierpnia 2010

A odkąd odszedłeś zaczęłam bać się burzy.

Przez całą dzisiejszą sesję przyjaciółka prosiła o uśmiech  dopiero jak zaczęła przypominać mi najpiękniejsze chwile z nim  uśmiech od razu pojawił się na mojej twarzy pod wpływem tych pięknych wspomnień. Szkoda że tylko tyle mi teraz zostało.

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

Przez całą dzisiejszą sesję przyjaciółka prosiła o uśmiech, dopiero jak zaczęła przypominać mi najpiękniejsze chwile z nim, uśmiech od razu pojawił się na mojej twarzy pod wpływem tych pięknych wspomnień. Szkoda,że tylko tyle mi teraz zostało.

Dobrze że wtedy gdy widziałam was razem padał deszcz. Bynajmniej nie zauważyłeś jak bardzo mnie to  zabolało  chociaż nie widziałeś moich łez.

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

Dobrze,że wtedy gdy widziałam was razem padał deszcz. Bynajmniej nie zauważyłeś jak bardzo mnie to zabolało, chociaż nie widziałeś moich łez.

Nie  nic już do Ciebie nie czuje. To tylko z przyzwyczajenia wchodzę na Twój profil na nk i godzinami oglądam twoje zdjęcia i czytam komentarze od innych dziewczyn. To tylko z przyzwyczajenia  może samą siebie oszukam jak będę powtarzać wciąż te słowa.

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

Nie, nic już do Ciebie nie czuje. To tylko z przyzwyczajenia wchodzę na Twój profil na nk i godzinami oglądam twoje zdjęcia i czytam komentarze od innych dziewczyn. To tylko z przyzwyczajenia, może samą siebie oszukam jak będę powtarzać wciąż te słowa.

Bardzo fajne wpisy    teksty 0rzech0wa dodał komentarz: Bardzo fajne wpisy ;) do wpisu 15 sierpnia 2010
Barbie ma Kena Daisy Kaczora Donalda  Fiona Shreka  Śnieżka nawet aż siedmiu krasnoludków  więc czemu ja nie mogę mieć Ciebie?

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

Barbie ma Kena,Daisy Kaczora Donalda, Fiona Shreka, Śnieżka nawet aż siedmiu krasnoludków, więc czemu ja nie mogę mieć Ciebie?

A pokocha tą  której nie powinien. teksty 0rzech0wa dodał komentarz: A pokocha tą, której nie powinien. do wpisu 15 sierpnia 2010
szkoda że na zawsze trwa u Ciebie tylko 2 miesiące

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

szkoda,że na zawsze trwa u Ciebie tylko 2 miesiące ;(

Mój największy błąd nosi Twoje imię.

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

Mój największy błąd nosi Twoje imię.

A odkąd Cię nie ma nawet moje perfumy  nie pachną już tak pięknie jak kiedyś.

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

A odkąd Cię nie ma nawet moje perfumy nie pachną już tak pięknie jak kiedyś.

a twoja smutna minka w opisie sprawia mi satysfakcję i choć jest mi cholernie  źle ustawiam opis  dobrze jest .

0rzech0wa dodano: 15 sierpnia 2010

a twoja smutna minka w opisie sprawia mi satysfakcję i choć jest mi cholernie źle ustawiam opis "dobrze jest".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć