 |
|
Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak czasami dwoje ludzi potrzebuje chwili przerwy, by móc za sobą zatęsknić, uświadomić sobie jak wszystko blednie i traci sens bez drugiego człowieka. /59sekund
|
|
 |
Nieobecność powoduje, że serce traci na wadze.
|
|
 |
Wierzę całkowicie, że nigdy nie przyjdzie pora na rozstanie.
|
|
 |
ja się nie będę nigdy kobiecie tłumaczył, bo sam tego od niej nie żądam. Gdy wróci narąbana w środku nocy to co? Bierzesz ją, kładziesz do łóżka, ściągasz z niej ubranie. Nie pytasz: "gdzie byłaś?" Ale: "bawiłaś się dobrze"? Bo po co ja będę się pytał co robiła, kurde? Musi być totalne zaufanie. I tu chyba dopiero zaczyna się miłość. Totalne zaufanie, że to ciebie spotkałem i dla ciebie chcę walczyć.
|
|
 |
WIESZ CO JEST NAJGORSZE W CZŁOWIEKU? TO, ŻE PAMIĘTA I NAWET GDY BARDZO CHCE, NIE POTRAFI ZAPOMNIEĆ. ŁZY SIĘ LEJĄ, MYŚLI SIĘ KOTŁUJĄ, SERCE PĘKA KAŻDEJ NOCY NA NOWO, TYLKO DLATEGO, ŻE PAMIĘTAMY.
|
|
 |
Jestem trudna. Tym bardziej doceniam ludzi, którzy są przy mnie
|
|
 |
Każdy z nas jest mordercą. Każdy z nas albo zabił jakieś uczucie w innych, albo zabił coś w samym sobie.
|
|
 |
Może i wyglądam spokojnie, ale w głowie zabijałam już tysiące razy.
|
|
 |
Nigdy nie okłamuj kogoś, kto Ci ufa.
Nigdy nie ufaj komuś, kto Cię okłamał.
|
|
 |
Właśnie zdałam sobie sprawę, że znowu rozpamiętuję dobre rzeczy w moim życiu, które straciłam. Albo ludzi, którzy byli najważniejsi i odeszli. Ale to nie jest najgorsze. Dołujący jest fakt, że robię to na tyle często, że zdaję sobie sprawę z tego, że po prostu jestem masochistką.
|
|
 |
Możesz spotkać ludzi lepszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chce Ci powiedzieć. Będę dla Ciebie zawsze, kiedy oni wszyscy Cię zostawią.
|
|
|
|