głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Najbardziej kochani czujemy się gdy wiemy że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet” powierzchowne i ogólne kompl

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Najbardziej kochani czujemy się gdy wiemy że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet” powierzchowne i ogólne komplementy
Najbardziej kochani czujemy się  gdy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 czerwca 2016

Najbardziej kochani czujemy się, gdy wiemy, że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet”, powierzchowne i ogólne komplementy, bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera, kiedy wchodzimy do pokoju, spojrzenie z podziwem na coś, co robimy, wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia, zainteresowanie się tym, co myślimy i czujemy, radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas - to środki, dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

Chciałbym spotkać prostą... teksty

przytulona.do.niego dodano: 19 czerwca 2016

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę, która będzie szczęśliwa, robiąc normalne, codzienne rzeczy. Chciałbym, żeby lubiła filmy, hamburgery, coca-colę i muzykę. Nie ożenię się, dopóki nie znajdę takiej dziewczyny, nawet gdyby miało to nastąpić, gdy będę miał 30, 40, a nawet 50 lat."

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 maja 2016

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.

'Kłóćcie się  ile chcecie  niech... teksty

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

'Kłóćcie się, ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody.'' - Papież Franciszek

Zazdrość nie rodzi się z braku... teksty

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania, tylko ze strachu przed utratą ukochanej osoby.

Dla miłości nie jest ważne aby... teksty

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

Dla miłości nie jest ważne aby ludzie do siebie pasowali ale by byli razem szczęśliwi''

Większość mężczyzn myśli że... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

Większość mężczyzn myśli że kobieta żeby się zakochać potrzebuje wysokiego eleganta z wysokim prestiżem itd... Wcale tak nie jest. Kobieta żeby się zakochać, potrzebuje widzieć w mężczyźnie szczere chęci, to w jaki sposobu ją traktuje, w sposób jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Potrzebuje aby mężczyzna patrzył na nią w taki sposób, jakby nic poza nią nie istniało. Żeby ją zdobywał, zdobywał codziennie. A jeśli ktoś myśli, że kobieta raz zdobyta będzie na zawsze jego to jest w dużym błędzie i może się kiedyś zdziwić. Dbajcie i zdobywajcie swoje kobiety codziennie panowie Gentlemani.

Wydaje mi się  że to prawdziwe... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

Wydaje mi się, że to prawdziwe uczucie powinno zaczynać się od wspólnej pasji. Jak z kumplem, gdy chcesz obejrzeć mecz, pograć w piłkę czy po prostu posiedzieć na ławce i wypić piwo. Ten wolny czas, który poświęcamy na wspólne zachcianki, cieszący oboje, cementuje naszą sympatie do siebie. Bo w związku chodzi o to, żeby się po prostu lubić, a wolne chwile które spędzacie razem nie były zanadto wymyślne, był po prostu dla Was przyjemne

Nie bądźcie tak jak te wszystkie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

Nie bądźcie tak jak te wszystkie inne pary przesiąknięte zmęczeniem, wkur*ieniem, mające siebie dość, przy panującym przyzwyczajeniu. Ty masz być jego, a on Twój. Macie do cholery się wygłupiać, budować Wasz wspólny świat do którego nikt inny nie ma wstępu, macie sobie dawać tysiące powodów do uśmiechu, dzwonić, pisać, martwić się, kochać i myślec o sobie w każdej sekundzie, co on robi, czy ona jest bezpieczna, czy on nie jest głodny. Masz być kur*a jej supermanem, który nie pozwoli skrzywdzić swojej Lois. Bez tego wpadniecie w pajęczynę beznadziejności, która koniec końców zniszczy Wasz Świat.

“Wiecie jaki jest mój ideał?... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

“Wiecie jaki jest mój ideał? Mężczyzna, który mnie szanuje, potrafi rozśmieszyć nawet jeśli chce mi się płakać, taki, z którym mogę szczerze rozmawiać na każdy temat, taki który o 22 wsiądzie w samochód i przejedzie kilkanaście kilometrów z termosem pełnym gorącej czekolady tylko dlatego, że mam gorszy dzień i potrzebuję przytulenia… Mężczyzna, który nie przejdzie obojętnie obok osoby potrzebującej - nie ważne czy jest to babcia, której rozerwała się siatka z zakupami czy smutne dziecko, które nie sięga kasztanów na drzewie. Mężczyzna idealny to taki, przy którym ja chcę być najlepszą wersją samej siebie i razem z nim dążyć do wspólnych celów. Chcę mu dać tak wiele z siebie, żeby czuł się szczęśliwy każdego dnia. Tak powinno to wyglądać.”

Przez te wszystkie lata związku... teksty

przytulona.do.niego dodano: 19 maja 2016

Przez te wszystkie lata związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy faceci, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

'Idealny facet to nie ten  który ma... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 maja 2016

'Idealny facet to nie ten, który ma najwięcej pieniędzy, albo jest najprzystojniejszy. To ten, który wie jak sprawić, żebyś się uśmiechnęła.'

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 201 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV