głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści. 'Kłóćcie si

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.

'Kłóćcie się  ile chcecie  niech... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

'Kłóćcie się, ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody.'' - Papież Franciszek

Zazdrość nie rodzi się z braku... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania, tylko ze strachu przed utratą ukochanej osoby.

Dla miłości nie jest ważne aby... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Dla miłości nie jest ważne aby ludzie do siebie pasowali ale by byli razem szczęśliwi''

Większość mężczyzn myśli że... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Większość mężczyzn myśli że kobieta żeby się zakochać potrzebuje wysokiego eleganta z wysokim prestiżem itd... Wcale tak nie jest. Kobieta żeby się zakochać, potrzebuje widzieć w mężczyźnie szczere chęci, to w jaki sposobu ją traktuje, w sposób jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Potrzebuje aby mężczyzna patrzył na nią w taki sposób, jakby nic poza nią nie istniało. Żeby ją zdobywał, zdobywał codziennie. A jeśli ktoś myśli, że kobieta raz zdobyta będzie na zawsze jego to jest w dużym błędzie i może się kiedyś zdziwić. Dbajcie i zdobywajcie swoje kobiety codziennie panowie Gentlemani.

Wydaje mi się  że to prawdziwe... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Wydaje mi się, że to prawdziwe uczucie powinno zaczynać się od wspólnej pasji. Jak z kumplem, gdy chcesz obejrzeć mecz, pograć w piłkę czy po prostu posiedzieć na ławce i wypić piwo. Ten wolny czas, który poświęcamy na wspólne zachcianki, cieszący oboje, cementuje naszą sympatie do siebie. Bo w związku chodzi o to, żeby się po prostu lubić, a wolne chwile które spędzacie razem nie były zanadto wymyślne, był po prostu dla Was przyjemne

Nie bądźcie tak jak te wszystkie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Nie bądźcie tak jak te wszystkie inne pary przesiąknięte zmęczeniem, wkur*ieniem, mające siebie dość, przy panującym przyzwyczajeniu. Ty masz być jego, a on Twój. Macie do cholery się wygłupiać, budować Wasz wspólny świat do którego nikt inny nie ma wstępu, macie sobie dawać tysiące powodów do uśmiechu, dzwonić, pisać, martwić się, kochać i myślec o sobie w każdej sekundzie, co on robi, czy ona jest bezpieczna, czy on nie jest głodny. Masz być kur*a jej supermanem, który nie pozwoli skrzywdzić swojej Lois. Bez tego wpadniecie w pajęczynę beznadziejności, która koniec końców zniszczy Wasz Świat.

“Wiecie jaki jest mój ideał?... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

“Wiecie jaki jest mój ideał? Mężczyzna, który mnie szanuje, potrafi rozśmieszyć nawet jeśli chce mi się płakać, taki, z którym mogę szczerze rozmawiać na każdy temat, taki który o 22 wsiądzie w samochód i przejedzie kilkanaście kilometrów z termosem pełnym gorącej czekolady tylko dlatego, że mam gorszy dzień i potrzebuję przytulenia… Mężczyzna, który nie przejdzie obojętnie obok osoby potrzebującej - nie ważne czy jest to babcia, której rozerwała się siatka z zakupami czy smutne dziecko, które nie sięga kasztanów na drzewie. Mężczyzna idealny to taki, przy którym ja chcę być najlepszą wersją samej siebie i razem z nim dążyć do wspólnych celów. Chcę mu dać tak wiele z siebie, żeby czuł się szczęśliwy każdego dnia. Tak powinno to wyglądać.”

Przez te wszystkie lata związku... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Przez te wszystkie lata związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy faceci, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

'Idealny facet to nie ten  który ma... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 maja 2016

'Idealny facet to nie ten, który ma najwięcej pieniędzy, albo jest najprzystojniejszy. To ten, który wie jak sprawić, żebyś się uśmiechnęła.'

To jest jak prawdziwa miłość kiedy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 maja 2016

To jest jak prawdziwa miłość,kiedy na całym świecie interesuje Cię tylko jeden mężczyzna.Jesteś gotowa kochać w nim całą ludzkość,bez Niego zaś ludzkość nie ma żadnej wartości.

Demonstrowanie swojej seksualności... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 maja 2016

Demonstrowanie swojej seksualności nie jest skuteczną metodą na zdobycie mężczyzny. Rzecz nie polega na tym, czy uda ci się go podniecić; to żadne osiągnięcie. Równie dobrze może mu się to przydarzyć w trakcie jazdy na motorze albo przez sen. Nie chodzi o to, czy go podniecisz; sztuka polega na tym, żeby wciąż miał na ciebie ochotę, choć został zaspokojony.  Sherry Argov

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 201 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV