głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
przytulona.do.niego Jest taki moment kiedy chciałabym tak po prostu położyć głowę na Twojej klatce piersiowej i posłuchać jak bije Twoje serce. Tak spokojnie i rytmicznie.. Jest ta

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Jest taki moment kiedy chciałabym tak po prostu położyć głowę na Twojej klatce piersiowej i posłuchać jak bije Twoje serce. Tak spokojnie i rytmicznie.. Jest taki mo
Jest taki moment  kiedy chciałabym... teksty

przytulona.do.niego dodano: przedwczoraj o 19:51

Jest taki moment, kiedy chciałabym tak po prostu położyć głowę na Twojej klatce piersiowej i posłuchać jak bije Twoje serce. Tak spokojnie i rytmicznie.. Jest taki moment, kiedy chciałabym posłuchać Twojego oddechu, tak po prostu wsłuchać się i tak bez większego wysiłku oddychać...Tobą.

Miłość jest nie tylko uczuciem nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: przedwczoraj o 19:51

Miłość jest nie tylko uczuciem nie jest wzruszeniem ani zakochaniem się. Jest dojrzewaniem troską i wzajemną odpowiedzialnością za siebie.

jesteś już obok. Nie ma nic... teksty

przytulona.do.niego dodano: przedwczoraj o 19:51

jesteś już obok. Nie ma nic lepszego, niż myśl,że znów się koło Ciebie obudzę. Wyspana, mniej bardziej, co za różnica. Pogładzę Cię po twarzy, jeśli tylko najdzie mnie na to ochota. Byłeś i zawszę będziesz.

 Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

przytulona.do.niego dodano: przedwczoraj o 19:50

"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie."

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 tydzień temu

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko nam ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy udaje, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Z każdym problemem, z którym sobie poradzimy. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem czy za Tobą tęsknie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy oglądamy horrory chociaż oboje się boimy. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z namiotami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój! Nie byłabym taka szczęśliwa.

Chciałam Go mieć na zawsze  na... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Chciałam Go mieć na zawsze, na zawołanie, na oddech, na ciche uderzenie serca.

Jesteś moim szczęściem... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Jesteś moim szczęściem, najcudowniejszym chłopakiem, najlepszym przyjacielem, potężną motywacją. Jesteś częścią mnie, a ja Ciebie. Jesteś dla mnie wszystkim. Wszystkim co najlepsze.Jesteś dla mnie wsparciem, podporą, jesteś moją miłością.

Im mocniej mnie przytulasz  tym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Im mocniej mnie przytulasz, tym bardziej wiem, że właśnie znalazłam swoje własne miejsce na świecie.

Czy może być coś piękniejszego i... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Czy może być coś piękniejszego i kochanego niż prawdziwy mężczyzna, który sam przypomina ci, że jeszcze dzisiaj nie powiedział jak bardzo atrakcyjna jesteś dla niego?

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci powiedzieć co do Ciebie czuje , podziękować Ci za wszystkie chwile to nie ma na świecie takich uczuć ani czynów którymi mogłabym to wyrazić. To wszystko siedzi w sercu.

Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 28 kwietnia 2015

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.

Pielęgno­wanie związku na... teksty

przytulona.do.niego dodano: 19 kwietnia 2015

Pielęgno­wanie związku na od­ległość zaj­mu­je ty­le cza­su, że nie da się ciągnąć in­ne­go na boku.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 187 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV