głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
przytulona.do.niego Każdy mężczyzna wie że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko g

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Każdy mężczyzna wie że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko gdy je
Każdy mężczyzna wie  że kobieta... teksty

przytulona.do.niego dodano: 2 tygodnie temu

Każdy mężczyzna wie, że kobieta potrzebuje schować się w męskich ramionach. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta potrzebowała konkretnie jego ramion. Nie tylko gdy jest dobrze, ale przede wszystkim gdy źle się dzieje. Wtedy mężczyzna wie, że trzeba ramiona rozłożyć, by być przygotowanym gdy ona przybiegnie. Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta powiedziała mu, że bez niego, to jednak nie to, że głupio i bez sensu.

Czy mogę spać w Twoich ramionach... teksty

przytulona.do.niego dodano: 2 tygodnie temu

Czy mogę spać w Twoich ramionach dzisiaj w nocy? Jest zbyt zimno kiedy leżę tutaj samotny. Nie trzymam nic, by móc trzymać Ciebie i gwarantuję, nie zrobię Ci nic złego. Potrzebuję czyichś ramion, które mnie przytrzymają, dopóki będę wystarczająco silny by wrócić o własnych nogach.

Ranimy się  kłócimy i krzyczymy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 2 tygodnie temu

Ranimy się, kłócimy i krzyczymy czasem zbyt głośno niż jest to potrzebne, a gdzieś między to wplatamy miłość i wiarę w to, że każdy dzień jest kolejną cegiełką umacniającą mur, który nazywamy naszym wspólnym życiem.

Przecież to o to chodzi. O to... teksty

przytulona.do.niego dodano: 2 tygodnie temu

Przecież to o to chodzi. O to spojrzenie, które mówi - chcę Cię. O ten mocny uścisk - nikomu Cię nie oddam. O to złapanie za tyłek pokazujące - jesteś moja.

Pokochaj mnie różną   brzydką... teksty

przytulona.do.niego dodano: 2 tygodnie temu

Pokochaj mnie różną - brzydką, krzykliwą i skłonną do płaczu, jaka jestem, kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci, gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną płachtą skrzynki złych myśli i złych uczynków, rozpadające się, z ostrymi kantami. Natykam się na nie, kaleczę czoło, palce u nóg i klnę przez zęby... Myślisz, że jestem dobra, a tak naprawdę też zła, niesprawiedliwa, nieszczęśliwa. Łatwo pokochać piękną, ale taką?

Przebacz  nie jestem idealny  ale... teksty

przytulona.do.niego dodano: 29 maja 2015

Przebacz, nie jestem idealny, ale chociaż zabiorę Cię z sobą i nigdy nie zostawię.

Ja nie jestem wieloma mężczyznami.... teksty

przytulona.do.niego dodano: 29 maja 2015

Ja nie jestem wieloma mężczyznami. Jestem jednym mężczyzną i chcę być jedyny. I nie chcę wielu kobiety. Chcę jednej. Chciałbym.

Po co mi coś słodkiego jak mam Ciebie teksty

przytulona.do.niego dodano: 29 maja 2015

Po co mi coś słodkiego jak mam Ciebie

Jest taki moment  kiedy chciałabym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 maja 2015

Jest taki moment, kiedy chciałabym tak po prostu położyć głowę na Twojej klatce piersiowej i posłuchać jak bije Twoje serce. Tak spokojnie i rytmicznie.. Jest taki moment, kiedy chciałabym posłuchać Twojego oddechu, tak po prostu wsłuchać się i tak bez większego wysiłku oddychać...Tobą.

Miłość jest nie tylko uczuciem nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 maja 2015

Miłość jest nie tylko uczuciem nie jest wzruszeniem ani zakochaniem się. Jest dojrzewaniem troską i wzajemną odpowiedzialnością za siebie.

jesteś już obok. Nie ma nic... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 maja 2015

jesteś już obok. Nie ma nic lepszego, niż myśl,że znów się koło Ciebie obudzę. Wyspana, mniej bardziej, co za różnica. Pogładzę Cię po twarzy, jeśli tylko najdzie mnie na to ochota. Byłeś i zawszę będziesz.

 Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 maja 2015

"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 188 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV