głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ancziix69

Weź mi chociaż teraz nie pierdol jak bardzo mnie kochasz. Nie było Cię przy mnie kiedy bardzo tego potrzebowałam. Nie było kiedy przystawiali się do mnie inni kolesie. Kiedy straciłam najlepszą przyjaciółkę. Byłeś wtedy przy boku jakiejś szmaty. Więc bądź tak miły i spierdalaj a jak sam nie zechcesz to Ci kurwa pomogę.

magical_fate dodano: 28 sierpnia 2014

Weź mi chociaż teraz nie pierdol, jak bardzo mnie kochasz. Nie było Cię przy mnie, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Nie było, kiedy przystawiali się do mnie inni kolesie. Kiedy straciłam najlepszą przyjaciółkę. Byłeś wtedy przy boku jakiejś szmaty. Więc bądź tak miły i spierdalaj, a jak sam nie zechcesz to Ci kurwa pomogę.

Bo to On jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu a dlaczego? Bo On jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość On nadaje życiu sens bo dzięki Niemu mam dla kogo żyć po przy Nim za każdym razem czuję się jak nigdy wcześniej bo Jego życie jest moim życiem bo nie liczy się nic żeby na Jego słodkiej buźce widniał uśmiech bo mimo wielu zła On nadal jest był i będzie.

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Bo to On jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu, a dlaczego? Bo On jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość, On nadaje życiu sens, bo dzięki Niemu mam dla kogo żyć, po przy Nim za każdym razem czuję się jak nigdy wcześniej, bo Jego życie jest moim życiem, bo nie liczy się nic żeby na Jego słodkiej buźce widniał uśmiech, bo mimo wielu zła On nadal jest, był i będzie.

Mężczyźni kategoryzują kobiety na 4 sposoby: Matki Dziewice Zdziry i Suki. Żadne z tych nie jest odpowiednikiem nowoczesnej kobiety biznesu. Ale możesz stworzyć swój własny obraz wybierając kawałki z każdego typu które będą pracować za Ciebie. Bądź seksualnie atrakcyjna jak zdzira mądra jak matka intrygująco nieskazitelna jak dziewica i niezależna jak suka. Wtedy nic ani nikt Cię nie pokona.

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Mężczyźni kategoryzują kobiety na 4 sposoby: Matki, Dziewice, Zdziry i Suki. Żadne z tych nie jest odpowiednikiem nowoczesnej kobiety biznesu. Ale możesz stworzyć swój własny obraz, wybierając kawałki z każdego typu, które będą pracować za Ciebie. Bądź seksualnie atrakcyjna jak zdzira, mądra jak matka, intrygująco nieskazitelna jak dziewica i niezależna jak suka. Wtedy nic, ani nikt Cię nie pokona.

Wiesz co nie wierzę w coś ta­kiego jak dru­ga szansa. Prze­cież już nig­dy się nie urodzę po raz dru­gi. Nig­dy nie przeżyję tej sa­mej chwi­li po raz dru­gi. Nig­dy nie wejdę do tej sa­mej wo­dy w rze­ce. Nig­dy od dras­ki nie od­palę dwa ra­zy tej sa­mej zapałki. Nig­dy nic się nie pow­tarza więc nie pier­dol mi że każdy ma drugą szansę bo to kpina..

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Wiesz co, nie wierzę w coś ta­kiego jak dru­ga szansa. Prze­cież już nig­dy się nie urodzę po raz dru­gi. Nig­dy nie przeżyję tej sa­mej chwi­li po raz dru­gi. Nig­dy nie wejdę do tej sa­mej wo­dy w rze­ce. Nig­dy od dras­ki nie od­palę dwa ra­zy tej sa­mej zapałki. Nig­dy nic się nie pow­tarza, więc nie pier­dol mi, że każdy ma drugą szansę, bo to kpina..

Z każdym kolejnym dniem będziesz prosił Boga by ona była mną.

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Z każdym kolejnym dniem, będziesz prosił Boga, by ona była mną.

Kochane „koleżanki” opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami łaskawie nie dodawajcie  wymyślonych przez siebie szczegółów. moje życie jest na tyle zajebiste że nie trzeba go ubarwiać.

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Kochane „koleżanki”, opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami, łaskawie nie dodawajcie , wymyślonych przez siebie szczegółów. moje życie jest na tyle zajebiste, że nie trzeba go ubarwiać.

Tymczasem uśmiechamy się do siebie bardzo sympatycznie dusząc na wylocie czułe spierdalaj.

magical_fate dodano: 27 sierpnia 2014

Tymczasem, uśmiechamy się do siebie bardzo sympatycznie, dusząc na wylocie czułe spierdalaj.

Nawet jeśli przez tą odległość i codzienne obowiązki spotykamy się tylko w weekendy to nie przeszkadza mi to lubię kiedy po całym tygodniu przytulam się do ciebie i czuję jak tęsknota momentalnie znika. Traktuję nasze spotkania jak coś wyjątkowego i wartego czekania a nie jak jakąś codzienność. Tego nie poczują nigdy pary które mają siebie na co dzień.

magical_fate dodano: 26 sierpnia 2014

Nawet jeśli przez tą odległość i codzienne obowiązki spotykamy się tylko w weekendy to nie przeszkadza mi to, lubię kiedy po całym tygodniu przytulam się do ciebie i czuję jak tęsknota momentalnie znika. Traktuję nasze spotkania jak coś wyjątkowego i wartego czekania, a nie jak jakąś codzienność. Tego nie poczują nigdy pary, które mają siebie na co dzień.

Uśmiechnął się do mnie w taki sposób że gwałt na nim każdy sąd uznałby za czyn całkowicie usprawiedliwiony.

magical_fate dodano: 26 sierpnia 2014

Uśmiechnął się do mnie w taki sposób, że gwałt na nim, każdy sąd uznałby za czyn całkowicie usprawiedliwiony.

Byłeś kimś znacznie ważniejszym od tak zwanego 'sensu życia'

magical_fate dodano: 26 sierpnia 2014

Byłeś kimś znacznie ważniejszym, od tak zwanego 'sensu życia'

Pamiętaj ten którego masz w głowie nigdy nie będzie ważniejszy od tego którego masz w sercu.

magical_fate dodano: 26 sierpnia 2014

Pamiętaj, ten którego masz w głowie, nigdy nie będzie ważniejszy od tego, którego masz w sercu.

Tylko on jest w stanie wywołać u mnie uśmiech od ucha do ucha jedną wiadomością tylko on umie sprawić że najgorszy dzień staje się najlepszy. Tylko jego usta mogą całować moje tylko Jego oczy mogą wpatrywać się w moje tylko jego dłonie mogą delikatnie obejmować mnie w pasie. Tylko z nim mogę planować wspólną przyszłość. Nie chce innego nie chce pieprzonego ideału. Chce tylko Jego  denerwującego z humorkami ze wszystkimi wadami. Skradł mi serce jak jakiś złodziej i wygląda na to że nie ma zamiaru mi go oddać.

magical_fate dodano: 26 sierpnia 2014

Tylko on jest w stanie wywołać u mnie uśmiech od ucha do ucha jedną wiadomością, tylko on umie sprawić, że najgorszy dzień staje się najlepszy. Tylko jego usta mogą całować moje, tylko Jego oczy mogą wpatrywać się w moje, tylko jego dłonie mogą delikatnie obejmować mnie w pasie. Tylko z nim mogę planować wspólną przyszłość. Nie chce innego, nie chce pieprzonego ideału. Chce tylko Jego - denerwującego, z humorkami, ze wszystkimi wadami. Skradł mi serce jak jakiś złodziej i wygląda na to, że nie ma zamiaru mi go oddać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV