głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anajta030199

I choć Twoja przyjaźń straciła dla mnie wartość  to znam ludzi  dla których żyć warto ..

misioo666 dodano: 31 lipca 2013

I choć Twoja przyjaźń straciła dla mnie wartość, to znam ludzi, dla których żyć warto ..

Wisz co ? Poddaję się  już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach  tak jakby nigdy nie zauważył. Już nie mogę. Już nie mam sił udawać  że jest zajebiście . Chociaż jest najgorzej jak tylko może . Przestanę się sztucznie uśmiechać . Koniec udawania .

misioo666 dodano: 29 lipca 2013

Wisz co ? Poddaję się, już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach, tak jakby nigdy nie zauważył. Już nie mogę. Już nie mam sił udawać, że jest zajebiście . Chociaż jest najgorzej jak tylko może . Przestanę się sztucznie uśmiechać . Koniec udawania .

Faceci to idioci . Zostałabym lesbijką  gdyby nie byli tacy seksowni .

misioo666 dodano: 28 lipca 2013

Faceci to idioci . Zostałabym lesbijką, gdyby nie byli tacy seksowni .

Myślę  że nie ma gorszego bólu niż świadomość  że to  co było  nigdy już nie wróci . Że osoby  z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni  traktują nas całkowicie obojętnie .

misioo666 dodano: 28 lipca 2013

Myślę, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci . Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie .

Po jakimś czasie  przeglądając w telefonie kontakty  spoglądając na niektóre numery telefonów kręci się łza w oku . Znajomości się urwały przez małą głupotę . A Ty wciąż nie jesteś w stanie skasować jego czy jej numeru . Zbyt wiele was kiedyś łączyło i choć to się urwało  Ty nadal o tym pamiętasz i nie chcesz zapomnieć .

misioo666 dodano: 28 lipca 2013

Po jakimś czasie, przeglądając w telefonie kontakty, spoglądając na niektóre numery telefonów kręci się łza w oku . Znajomości się urwały przez małą głupotę . A Ty wciąż nie jesteś w stanie skasować jego czy jej numeru . Zbyt wiele was kiedyś łączyło i choć to się urwało, Ty nadal o tym pamiętasz i nie chcesz zapomnieć .

Nie winię Ciebie . Po prostu przywiązuje się do ludzi zbyt szybko i zbyt mocno  to nie Twoja wina .

misioo666 dodano: 28 lipca 2013

Nie winię Ciebie . Po prostu przywiązuje się do ludzi zbyt szybko i zbyt mocno, to nie Twoja wina .

Kiedy najfajniejsza impreza traci sens ? Gdy dowiadujesz  się że nie będzie na niej osoby  na którą czekałeś .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Kiedy najfajniejsza impreza traci sens ? Gdy dowiadujesz, się że nie będzie na niej osoby, na którą czekałeś .

Co cię nie zabije to pozostawi bliznę .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Co cię nie zabije to pozostawi bliznę .

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy  gdy uświadamiasz sobie  że tak naprawdę walka już nic nie zmieni .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy, gdy uświadamiasz sobie, że tak naprawdę walka już nic nie zmieni .

Powrót do dzieciństwa   jedno z marzeń  które się nigdy nie spełnią .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Powrót do dzieciństwa - jedno z marzeń, które się nigdy nie spełnią .

Odkochałam się w jednym  zakochałam się w drugim . Brawo serce . Brawo  kurwa .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Odkochałam się w jednym, zakochałam się w drugim . Brawo serce . Brawo, kurwa .

Są takie dni  że mam ochotę nakleić sobie na plecy kartkę z napisem:  Zostawić w spokoju .

misioo666 dodano: 27 lipca 2013

Są takie dni, że mam ochotę nakleić sobie na plecy kartkę z napisem: "Zostawić w spokoju".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć