głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika amane

5. Niby błahe zmiany ale jednak w końcu nawet w monopolowym można spotkać mężczyznę swojego życia dlatego nawet wychodząc po paczkę papierosów trzeba wyglądać dobrze i być uzbrojonym w najpiękniejszy uśmiech na jaki nas stać. Pomyślicie pewnie że to strata czasu i nadziei... Otóż wcale nie! Od trzech miesięcy spotykam się z Pawłem. Bardzo zależało mu na tym abym poznała jego mamę dlatego w zeszłym tygodniu byliśmy u niej na obiedzie. Czy tak zachowuje się mężczyzna który mógłby mieć romans na boku? Oczywiście że nie! Kwiaty wspólne wycieczki nocne rozmowy przez telefon przepyszne kolacje Paweł jest mistrzem jeśli chodzi o gotowanie  a później wspólne śniadanie. Nie można chcieć więcej ale.. No właśnie zawsze jest jakieś 'ale'.

pololoidalna dodano: 4 marca 2012

5. Niby błahe zmiany, ale jednak, w końcu nawet w monopolowym można spotkać mężczyznę swojego życia, dlatego nawet wychodząc po paczkę papierosów trzeba wyglądać dobrze i być uzbrojonym w najpiękniejszy uśmiech, na jaki nas stać. Pomyślicie pewnie, że to strata czasu i nadziei... Otóż wcale nie! Od trzech miesięcy spotykam się z Pawłem. Bardzo zależało mu na tym, abym poznała jego mamę, dlatego w zeszłym tygodniu byliśmy u niej na obiedzie. Czy tak zachowuje się mężczyzna, który mógłby mieć romans na boku? Oczywiście, że nie! Kwiaty, wspólne wycieczki, nocne rozmowy przez telefon, przepyszne kolacje (Paweł jest mistrzem, jeśli chodzi o gotowanie), a później wspólne śniadanie. Nie można chcieć więcej, ale.. No właśnie zawsze jest jakieś 'ale'.

4. Marcin nie uległ za co teraz jestem cholernie wdzięczna bo jak się okazało dwa tygodnie później miał inną. W czym była lepsza ode mnie? Taka tam sobie wysoka brunetka z nogami do nieba i pełnymi ustami. Jak może się równać do mojego 1 70 wzrostu i 62 kg na wadze? No jak? Faktycznie zapomniałam jak bardzo faceci lecą na puste i cycaste babsztyle a zwłaszcza faceci tacy jak Marcin. O dziwo porządkowanie życia nie zajęło mi zbyt wiele czasu. Oczywiście zanim zrozumiałam że w moim życiu coś się zmienia i ustępuje miejsce czemuś lepszemu było mi bardzo ale to bardzo ciężko. Straciłam zaufanie do mężczyzn. Wiedziałam że mogę liczyć tylko na siebie. Potrzebna była mi terapia wstrząsowa. Zaczęłam od zapisania się na siłownie i zmiany fryzury w której przyznam wyglądałam bardziej seksownie.

pololoidalna dodano: 4 marca 2012

4. Marcin nie uległ, za co teraz jestem cholernie wdzięczna, bo jak się okazało dwa tygodnie później, miał inną. W czym była lepsza ode mnie? Taka tam sobie wysoka brunetka, z nogami do nieba i pełnymi ustami. Jak może się równać do mojego 1,70 wzrostu i 62 kg na wadze? No jak? Faktycznie, zapomniałam, jak bardzo faceci lecą na puste i cycaste babsztyle, a zwłaszcza faceci tacy jak Marcin. O dziwo porządkowanie życia nie zajęło mi zbyt wiele czasu. Oczywiście, zanim zrozumiałam, że w moim życiu coś się zmienia i ustępuje miejsce czemuś lepszemu, było mi bardzo, ale to bardzo ciężko. Straciłam zaufanie do mężczyzn. Wiedziałam, że mogę liczyć tylko na siebie. Potrzebna była mi terapia wstrząsowa. Zaczęłam od zapisania się na siłownie i zmiany fryzury, w której przyznam, wyglądałam bardziej seksownie.

3. Po trzech powtarzam TRZECH miesiącach związku zrezygnowałam ze swojej przyszłości ze swojego jak dotąd spokojnego i uporządkowanego życia dla jak się okazało zwykłego najzwyklejszego kretyna. Zdążyłam już wspomnieć o jakże wielkim nieszczęściu jakie mnie wspomniało ale zapomniałam dodać dlaczego się z Marcinem rozstaliśmy. Otóż każdą sobotę spędzaliśmy razem przy dobrym filmie i misce popcornu tylko że... no właśnie któregoś razu zadzwonił i powiedział że musi odwołać nasz seans i przyjedzie tylko na chwilę bo musi ze mną o czymś pomówić. Zabrzmiało groźnie prawda? I o czym rozmawialiśmy? O tym jaki to on jest nieszczęśliwy ze mną jak bardzo go ograniczam i że przeze mnie nie może w pełni korzystać z życia. Boże widzisz i nie grzmisz! Żeby tego było mało zamiast przyjąć to na klatę i dać mu porządnie w pysk ja BŁAGAŁAM żeby nas nie skreślał że się zmienię że będę lepszym człowiekiem. Ale lepszym od kogo?

pololoidalna dodano: 4 marca 2012

3. Po trzech, powtarzam TRZECH miesiącach związku zrezygnowałam ze swojej przyszłości, ze swojego jak dotąd spokojnego i uporządkowanego życia, dla (jak się okazało) zwykłego, najzwyklejszego kretyna. Zdążyłam już wspomnieć o jakże wielkim nieszczęściu jakie mnie wspomniało, ale zapomniałam dodać, dlaczego się z Marcinem rozstaliśmy. Otóż, każdą sobotę spędzaliśmy razem, przy dobrym filmie i misce popcornu, tylko, że... no właśnie, któregoś razu zadzwonił i powiedział, że musi odwołać nasz seans i przyjedzie tylko na chwilę, bo musi ze mną o czymś pomówić. Zabrzmiało groźnie, prawda? I o czym rozmawialiśmy? O tym, jaki to on jest nieszczęśliwy ze mną, jak bardzo go ograniczam i że przeze mnie nie może w pełni korzystać z życia. Boże, widzisz i nie grzmisz! Żeby tego było mało, zamiast przyjąć to na klatę i dać mu porządnie w pysk, ja BŁAGAŁAM, żeby nas nie skreślał, że się zmienię, że będę lepszym człowiekiem. Ale lepszym od kogo?

2. On jedyny wiedział że lubię prawdziwą dobrze zaparzoną herbatę. Ideał  myślałam... Do dziś nie wierzę że można dać się tak zmanipulować! W zimie zabrał mnie nad zalew mamie sprzedałam wersję o wyjeździe z koleżankami bo pomimo mojego wieku dla niej wciąż jestem małą dziewczynką w czerwonej sukience w groszki i długich ciemnych warkoczach . Najpiękniejszy weekend w moim życiu! To właśnie wtedy zostałam w pełni KOBIETĄ. Następnego dnia wydeptał dla mnie napis na śniegu: 'Kocham Anię'. Tak to były piękne chwile... Zdecydowałam się nawet zmienić kierunek studiów i przenieść się na inną uczelnię byleby tylko być bliżej niego. Trudno żebym miała wymagać tego od niego prawda? He dobry żart...

pololoidalna dodano: 4 marca 2012

2. On jedyny wiedział, że lubię prawdziwą, dobrze zaparzoną herbatę. Ideał - myślałam... Do dziś nie wierzę, że można dać się tak zmanipulować! W zimie zabrał mnie nad zalew (mamie sprzedałam wersję o wyjeździe z koleżankami, bo pomimo mojego wieku, dla niej wciąż jestem małą dziewczynką w czerwonej sukience w groszki i długich, ciemnych warkoczach). Najpiękniejszy weekend w moim życiu! To właśnie wtedy zostałam w pełni KOBIETĄ. Następnego dnia wydeptał dla mnie napis na śniegu: 'Kocham Anię'. Tak, to były piękne chwile... Zdecydowałam się nawet zmienić kierunek studiów i przenieść się na inną uczelnię, byleby tylko być bliżej niego. Trudno, żebym miała wymagać tego od niego, prawda? He, dobry żart...

1.Wszystko zaczęło się dokładnie dwa lata temu. Co znaczy wszystko?  miłość. Tak dokładnie dwa lata temu spotkałam mężczyznę który był w stanie tak zręcznie złapać mnie w sidła swojego uroku że moje życie obróciło się o całe 360 stopni. Ja wiem kiedy człowiekowi zależy. To się po prostu czuje. Wtedy jest się zdolnym naprawdę do wszystkiego. Nigdy nie sądziłam... to to znaczy trochę podejrzewałam że mogę wzbudzać pożądanie ale dopuszczenie tej myśli do siebie kosztowało mnie kupę zdrowia i pieniędzy... Na co? Na dobry film czekoladę czy dużą pepperoni. Osobiście uważam że jedzenie znajduje się na drugim miejscu przyjemności i to do niego uciekałam i wciąż uciekam w chwilach słabości. A że takich chwil nie brakowało to dostałam w zamian parę dodatkowych kilogramów i fałdek na brzuchu ale... wróćmy do tematu. Bóg jeden wie ile nocy przepłakałam. Marcin bo tak mu na imię naprawdę o mnie dbał może nie długo ale dbał.

pololoidalna dodano: 4 marca 2012

1.Wszystko zaczęło się dokładnie dwa lata temu. Co znaczy wszystko? - miłość. Tak, dokładnie dwa lata temu spotkałam mężczyznę, który był w stanie tak zręcznie złapać mnie w sidła swojego uroku, że moje życie obróciło się o całe 360 stopni. Ja wiem kiedy człowiekowi zależy. To się po prostu czuje. Wtedy jest się zdolnym naprawdę do wszystkiego. Nigdy nie sądziłam... to to znaczy trochę podejrzewałam, że mogę wzbudzać pożądanie, ale dopuszczenie tej myśli do siebie kosztowało mnie kupę zdrowia i pieniędzy... Na co? Na dobry film, czekoladę, czy dużą pepperoni. Osobiście uważam, że jedzenie znajduje się na drugim miejscu przyjemności i to do niego uciekałam i wciąż uciekam w chwilach słabości. A że takich chwil nie brakowało, to dostałam w zamian parę dodatkowych kilogramów i fałdek na brzuchu, ale... wróćmy do tematu. Bóg jeden wie, ile nocy przepłakałam. Marcin, bo tak mu na imię naprawdę o mnie dbał, może nie długo, ale dbał.

boje się mówić że jest dobrze bo po tych słowach wszystko się zazwyczaj pierdoli

pololoidalna dodano: 1 września 2011

boje się mówić, że jest dobrze, bo po tych słowach wszystko się zazwyczaj pierdoli

i jesteś moją całą siłą a jednocześnie bezsilnością

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

i jesteś moją całą siłą, a jednocześnie bezsilnością

a pamiętasz jak pachniał wtedy świat?

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

a pamiętasz jak pachniał wtedy świat?

t a k  ł a t w o  t u  z w a r i o w a ć    m i n ą ć  s i ę  z  p r a w d ą  ten nonsens mnie zbudował ja próbuję się ogarnąć

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

t a k ł a t w o t u z w a r i o w a ć , m i n ą ć s i ę z p r a w d ą ten nonsens mnie zbudował, ja próbuję się ogarnąć

Bo w ludziach tkwi taka mała dziwna cząsteczka która na przekór logice sprawia że odrobinę lubimy to co nas zabija.

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

Bo w ludziach tkwi taka mała dziwna cząsteczka która na przekór logice sprawia że odrobinę lubimy to co nas zabija.

W natłoku myśli... i pragnień serca...

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

W natłoku myśli... i pragnień serca...

Czy Ty nie widzisz jak reaguję na Twój uśmiech?

pololoidalna dodano: 25 sierpnia 2011

Czy Ty nie widzisz, jak reaguję na Twój uśmiech?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV