głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika allfriends

 Czy myślisz że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie?  Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję wierząc że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza gdy zostaję sama. Polubiłam samotność noc i ciszę. I wydaję mi się że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

tygryseeek dodano: 4 dni temu

"Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co."

Czuję jakby całe moje życie czekało właśnie na Ciebie.  Charlotte Nieszyn Jasińska

tygryseeek dodano: 5 dni temu

Czuję, jakby całe moje życie czekało właśnie na Ciebie. - Charlotte Nieszyn Jasińska

 Chcę żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać … . Świat pełen jest miłości a wiosna dociera wszędzie.

tygryseeek dodano: 5 dni temu

`Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać (…). Świat pełen jest miłości, a wiosna dociera wszędzie.`

 Jeśli gdzieś kiedyś była dla nas jakaś szansa  właśnie znikła.  Nic Ci już po mnie nie zostało.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Jeśli gdzieś, kiedyś, była dla nas jakaś szansa - właśnie znikła. Nic Ci już po mnie nie zostało.`

 jeszcze mi się śnisz czasem  jeszcze czasem oddycham

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`jeszcze mi się śnisz czasem, jeszcze czasem oddycham`

 Kiedy rozpada się rodzina zawsze jest się dzieckiem.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Kiedy rozpada się rodzina, zawsze jest się dzieckiem.`

 Będzie mi się kłaniać w grudniu miesiąc maj.

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

`Będzie mi się kłaniać w grudniu miesiąc maj.`

 O ile przyjemniej jest gubić się z Tobą niż odnajdywać z innymi.

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

`O ile przyjemniej jest gubić się z Tobą, niż odnajdywać z innymi.`

 Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie to padało i połamał mi się parasol. Wtedy on otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział że mnie odprowadzi żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach ale mimo to zrobiło mi się ciepło. A gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami zapytał mnie czy to tu i wtedy uświadomiłam sobie że już nie .

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

"Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie, to padało i połamał mi się parasol. Wtedy on otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział, że mnie odprowadzi, żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach, ale mimo to, zrobiło mi się ciepło. A gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami, zapytał mnie, czy to tu i wtedy uświadomiłam sobie, że już nie".

 Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym co czułam gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka  dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź powspominamy stare dobre czasy gdy jeszcze Ciebie kochałam .

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

"Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam".

 A jednak kiedyś nadejdzie ten dzień gdy jedno z was będzie musiało odejść. A wtedy drugiemu pęknie serce i uzna że lepiej było nigdy nie kochać

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

`A jednak kiedyś nadejdzie ten dzień, gdy jedno z was będzie musiało odejść. A wtedy drugiemu pęknie serce i uzna, że lepiej było nigdy nie kochać`

żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciąglę płaczę więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział. żebyś był pewny

tygryseeek dodano: 27 września 2016

żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie, i całował we włosy po przebudzeniu, i na dobranoc, i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży, i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie, i czytał książki koło mnie przed snem, i mówił że boli, że nie wiesz, że przemija, i że nie umiesz, i całował w kinie, i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach, i leżał ze mną na słońcu nad wodą, i mnie dotykał, i podziwiał nową sukienkę, i mówił że beze mnie to bez sensu, i głaskał po policzku, i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty, i śmiał się ze mną, i przytulał kiedy płaczę, bo ja ciąglę płaczę, więc przytulaj mnie ciągle, i zabierał na koncerty, i leżał ze mną na ławce w parku, i przynosił mi kwiaty, i nie pozwalał rozpadać się na kawałki, i zabrał mnie nad morze, i tańczył ze mną, i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma, i żebyś już wiedział. żebyś był pewny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV