 |
|
-Tyle razy ci mówiłam, maksymalnie 2 piwa i o 22 w domu. - Kurwa, znowu mi się pojebało. / paramorelove
|
|
 |
|
bez słowa patrzyłam na Jej mokre rękawy, którymi skrupulatnie co kilka sekund ocierała zapłakane oczy, wygłaszając monolog o tym, jak był cudowny. nie musiałam słuchać. co wieczór w głowie odtwarzałam sobie to wszystko, co teraz mówiła, lecz ze mną w roli głównej obok Niego - całowanie w czubek nosa, wyuzdane pomruki, sprośne żarty, najlepsze pocałunki, dłonie omamiające moje ciało, gryzienie warg i płatku uszu. och ironio, najgorsze było to, że wcale nie odczuwałam żalu patrząc na tą dziewczynę - jedynie radość, że nie wyszła ze związku z Nim z lepszym bilansem, aniżeli ja.
|
|
 |
|
uwielbiam gdy rozmawiamy o dzieciach , a On mówi że swojej córki nie odda nikomu i nie pozwoli jej dorosnąć , bo ma być zawsze Jego córeczką tatusia , przed kolegami brata będzie zamykał ja w łazience , a mnie razem z Nią żeby się na mnie nie patrzyli , że wybierze jej chłopaka porządnego. a gdy mówię że to nie wypali chce się jeszcze, zakładać , i jak tu go nie kochać ?/namalowanaksiezniczka
|
|
 |
|
Nie rozumiem ludzi na moblo, którzy w "o sobie" mają napisane, że jak komuś się nie podoba to niech nie czyta. A jak im się coś nie podoba w kogoś wpisach to zaraz mają jakieś sapy, pretensje. Czemu nie zastosują się do własnej zasady? /ok
|
|
 |
|
gdybym nie potknęła się o krawężnik, nie rzuciła jakiegoś przekleństwa pod nosem, nie zaczęła szukać papierosów w torbie, z zupełną nieuwagą, czy zauważyłabym Cię, i czy Ty również zatrzymałbyś wzrok na moim spojrzeniu? może gdyby nie to roztargnienie, minęlibyśmy się, jak gdyby nigdy nic. nie poprosiłabym Cię o ogień do podpalenia fajki, a Ty zamiast zwyczajnie spełnić tę prośbę, nie zaprosiłbyś mnie na kawę, pewny, że w kawiarni na przeciwko na pewno mają jeszcze jeden wolny stolik, dla nas.
|
|
 |
|
Chłopcze żal to ty masz na mordzie i w gaciach .
|
|
 |
|
Kiedy patrzę na Ciebie, to moje myśli obfitują w sceny erotyczne.
|
|
|
|