 |
|
" ogóreczka kup dla żony, bo mężulek już zmęczony" / TVP1
|
|
 |
|
tak szczerze to ci współczuję, chyba nie czujesz się dobrze w skórze skurwysyna i podrywacza najniższego poziomu? ; >
|
|
 |
|
jak na ciebie patrzę to bolą mnie plecy . xD
|
|
 |
|
a czasami chowam się pod kocem i myślę o tym wszystkim, mocząc całe prześcieradło moimi łzami.
|
|
 |
|
ostatni oddech ofiaruję tobie, żebyś pamiętał, jak bardzo byłeś dla mnie ważny.
|
|
 |
|
kolejny raz dostałam jedynkę z ' życia' .
|
|
 |
|
tak, chciałabym o tobie zapomnieć w ciągu jednej sekundy. ale jak zwykle nie potrafię.
|
|
 |
|
jest kimś, na kim zawsze mogę polegać, kimś, kto kocha mnie z wzajemnością, cieszy się z moich sukcesów, jest obok, kiedy go potrzebuję, jest blisko wtedy, gdy chcę. akceptuje moje wady i uwielbia moje zalety. i na koniec zostawiłam najlepsze, jest bo mnie kocha i chce być obok. jest? nie. był. kiedyś był.
|
|
 |
|
zastanówmy się wspólnie, czy jest sens zaśmiecać sobie sens życia, stałymi kłótniami i docinkami w stylu ' nigdy bym cię nie pokochał / nie pokochała ' . a może po prostu widzisz inny skutek rozwiązania tej sprawy? : >
|
|
 |
|
jest świetnie, ale jeszcze świetniej będzie jak znikniesz z mojego wyjebanego szczęściem świata.
|
|
 |
|
masz rację, jestem wkurzona, jestem cholernie wkurzona. nie tylko na ciebie, ale na siebie przede wszystkim, bo ci zaufałam.
|
|
|
|