 |
|
Pierdoliłaś farmazony na mój temat, wygadywałaś jak to mi nie pojechałaś na jakiejś imprezie. Wystarczyło jedno spotkanie po szkole, jedno słowo i jedna blacha a omijasz mnie szerokim łukiem. Mała, zastanów się do kogo startujesz,a po drugie na dyskotekach szkolnych mnie nie spotkasz a Ty tylko tam na 'imprezy' chodzisz więc po chuj wygadujesz, że razem melanżujemy. / word_
|
|
 |
|
zapomnijmy o honorze, tej pieprzonej godności, która nie pozwala nam być razem. skończmy z obojętnym przechodzeniem obok siebie, udając, że się nie znamy. poniżę się. powiem, Ci, że nadal Cię kocham. nie jestem, jednak pewna, czy usłyszę odpowiedź. nie wiem, czy jest to możliwe z tak wybujałym ego, jak twoje.
|
|
 |
|
Pamiętasz to jeszcze? Jak przy pierwszych spotkaniach przechodziły nam dreszcze? Gdzie minuta trwała wieki, a sekunda całe lata ?
|
|
 |
|
.- Tęsknię .- za czym . ? . za Tobą kurwa mać . !
|
|
 |
|
nie próbuj mnie ogarnąć jeśli dobrze nie znasz mojej przeszłości - bo to ona zrobiła ze mna takiego a nie innego człowieka, to ona oziębiła mi serce, to ona zrobiła ze mnie zimną i wyrachowaną sukę, to ona miała największy wpływ na ukształtowanie mojej dzisiejszej osobowości. / veriolla
|
|
 |
|
niby dziewczyny są skomplikowane, a weź tu spróbuj zrozumieć faceta..
|
|
 |
|
najbardziej uwielbiam to, że kiedy przytulałam się do Niego, moja głowa opiera się pod Jego podbródek i czułam Jego oddech delikatnie muskający moje włosy i łaskoczący w głowę.
|
|
 |
|
Serce: To jest facet. Trzeba go określać w innych kategoriach piękna. /Serce i Rozum.
|
|
 |
|
Żyj chwila, bo życie to nie film. Tutaj nie cofniesz się do pewnego momentu i będziesz oglądał od nowa.
|
|
 |
|
Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała. /Fb.
|
|
|
|