głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 134

    . widziała go jak siedział na ławeczce po drzewem . gdy tylko z tamtąd poszedł podbiegła tam i siadła na jego miejscu . miała świadomość tego że on tu przed chwilą był . w powietrzu było czuć jeszcze jego zapach . nie rozumiała dlaczego nie siedziała tu z nim 5 minut temu . dlaczego nie mogą być razem     .

koks13 dodano: 6 lipca 2010

, ` . widziała go jak siedział na ławeczce po drzewem . gdy tylko z tamtąd poszedł podbiegła tam i siadła na jego miejscu . miała świadomość tego że on tu przed chwilą był . w powietrzu było czuć jeszcze jego zapach . nie rozumiała dlaczego nie siedziała tu z nim 5 minut temu . dlaczego nie mogą być razem , ` .

    . zależało mi bardzo . napisałam pierwsza . odpisałeś następnego dnia w szkole z telefonu kolegi . później to ty pisałeś pierwszy co jakiś czas . z różnych numerów   ale ważne że pisałeś . więc chyba Ci zależało . gdy napisałeś  co tam :  ?  nie odpisałam . nie dałam rady . zepsuł mi się telefon . kontakt się urwał . lecz byłam wytrwała . pisałam co jakiś czas . jednak bez skutku . nie odpisałeś już nigdy . lecz ja nadal w to wierzę . mam nadzieje . zależy mi     .

koks13 dodano: 6 lipca 2010

, ` . zależało mi bardzo . napisałam pierwsza . odpisałeś następnego dnia w szkole z telefonu kolegi . później to ty pisałeś pierwszy co jakiś czas . z różnych numerów , ale ważne że pisałeś . więc chyba Ci zależało . gdy napisałeś `co tam :) ?` nie odpisałam . nie dałam rady . zepsuł mi się telefon . kontakt się urwał . lecz byłam wytrwała . pisałam co jakiś czas . jednak bez skutku . nie odpisałeś już nigdy . lecz ja nadal w to wierzę . mam nadzieje . zależy mi , ` .

    . uświadamiasz sobie   że nie masz po co żyć . nie masz żadnego celu . nie masz do czego dążyć . nie masz tej drugiej połówki z którą chciałbyś spędzić resztę życia . masz tylko kilka koleżanek . chociaż nie w każdej sytuacji możesz na nie liczyć . w takich chwilach jest Ci naprawdę ciężko     .

koks13 dodano: 6 lipca 2010

, ` . uświadamiasz sobie , że nie masz po co żyć . nie masz żadnego celu . nie masz do czego dążyć . nie masz tej drugiej połówki z którą chciałbyś spędzić resztę życia . masz tylko kilka koleżanek . chociaż nie w każdej sytuacji możesz na nie liczyć . w takich chwilach jest Ci naprawdę ciężko , ` .

    . nie musiała zwracać na siebie uwagi by na nią patrzył . gapił się na nią przy każdej okazji . usiłowała pokazać że jest twarda . że potrafi żyć bez niego . że nie ma osoby która mogłaby ją zranić   złamać   zniszczyć . próbowała pokazać że umie przezwyciężyć wszystko . próbowała . lecz on widział że w głębi była inna . nie radziła sobie z różnymi problemami . po prostu udawała że jest szczęśliwa     .

koks13 dodano: 5 lipca 2010

, ` . nie musiała zwracać na siebie uwagi by na nią patrzył . gapił się na nią przy każdej okazji . usiłowała pokazać że jest twarda . że potrafi żyć bez niego . że nie ma osoby która mogłaby ją zranić , złamać , zniszczyć . próbowała pokazać że umie przezwyciężyć wszystko . próbowała . lecz on widział że w głębi była inna . nie radziła sobie z różnymi problemami . po prostu udawała że jest szczęśliwa , ` .

    . do szczęścia brakuje mi kurwa miłości   czyli takiego skurwysyna jak ty     .

koks13 dodano: 5 lipca 2010

, ` . do szczęścia brakuje mi kurwa miłości , czyli takiego skurwysyna jak ty , ` .

    . siedzę w domu w starym   brudnym dresie   różowych skarpetkach   i za dużej bluzie . rozczochrane włosy spięte w wysoki kucyk . nie mam wytuszowanych rzęs   zero błyszczyka i ani grama pudru . poprostu jestem sobą . zwyczajna   naturalna ja     .

koks13 dodano: 5 lipca 2010

, ` . siedzę w domu w starym , brudnym dresie , różowych skarpetkach , i za dużej bluzie . rozczochrane włosy spięte w wysoki kucyk . nie mam wytuszowanych rzęs , zero błyszczyka i ani grama pudru . poprostu jestem sobą . zwyczajna , naturalna ja , ` .

nic tego nie przebije    teksty koks13 dodał komentarz: nic tego nie przebije ;) do wpisu 4 lipca 2010
:  teksty koks13 dodał komentarz: :) do wpisu 4 lipca 2010
to jest zajebistee.  D teksty koks13 dodał komentarz: to jest zajebistee. ;D do wpisu 4 lipca 2010
Mam nadzieję   że jesteś tak samo szczęśliwy   jak udajesz ...  nietwoja

koks13 dodano: 3 lipca 2010

Mam nadzieję , że jesteś tak samo szczęśliwy , jak udajesz ...//nietwoja//

 To było bardzo  bardzo dawno temu. Kiedy wierzyliśmy że możemy chodzić po suficie      dusia165

koks13 dodano: 3 lipca 2010

`To było bardzo, bardzo dawno temu. Kiedy wierzyliśmy że możemy chodzić po suficie` // dusia165 //

fajne.  d teksty koks13 dodał komentarz: fajne. ;d do wpisu 1 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć