|
Mam dosyć życia w wyobraźni, w słowach na ekranie, powiedz czy możemy najnormalniej w świecie iść na kawę, na spacer, na koncert. Jeśli możesz iść ze mną, to ja pójdę po ciebie a jeśli nie, nie rzucajmy sobie okruchów, które działają jak narkotyk. Wielkie szczęście przez chwilę, ogromny ból przez resztę dnia. Nie chcę być już narkomanem.
|