głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

amneeesiaaa dodano: 7 maja 2013

' Czemu milczysz ? Czemu nie odpisujesz ? Czemu mnie unikasz ? Czemu nie wytłumaczyłeś mi dlaczego znikniesz z dnia na dzień ? Czemu masz mnie w dupie ? Czemu kurwa nie masz odwagi mi napisać głupiego ' spierdalaj ', które pozwoliło by mi zakończyć to wszystko w mojej głowie ? Czemu nie odbierasz ? Czemu nie wiem jak mam to wszystko sobie poukładać ? Wjebaliśmy się w to razem, dlaczego więc tylko ja mam zostać w tym gównie ? Pytania bez odpowiedzi, pierdolone monologi, jebane sumienie . / amneeesiaaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.