głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

kotecia_xdddd dodano: 18 luty 2012

Znajdowaliśmy się w sypialni, ściany były ciemno fioletowe, leżeliśmy na dość dużym łożu nad którym znajdował się baldachim. Nie pamiętałam jak się tu znalazła i trochę obawiałam się owej sytuacji lecz z drugiej strony, były w końcu walentynki, a leżałam przytulona do przystojnego Maksa.- Chłopak patrzył na nią z zamiłowanie, usta i oczy Aleks były jego głównym celem, przeszywał ją wzrokiem. Spojrzeli sobie głęboko w oczy, słyszeli tylko swój oddech i wsłuchiwali się w bicie swoich serc. Ciepło, które odczuwali nie było fizyczne, to było coś w rodzaju psychicznego wsparcia serc. Nie chcieli rozmawiać, ważna była obecność, zbliżyli swoje twarze , milimetry dzieliły ich usta. – Poczułam tylko muśnięcie jego namiętnych, czerwonych, pełnych ust. Ciepło które przeszyło moje ciało było jak promienie słońca w ciepłe wiosenne dni. Usłyszałam jakiś hałas, nie do końca wiedziałam co to, po chwili poznałam mój budzik, wszystko prysnęło, okazało się zwyczajna fikcją.

napisy kotecia_xdddd kotecia_xdddd: W tej chwili znienawidziłam nawet moje sny, które dawały mi złudne nadzieje. 18 luty 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.