głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Tego ciepłego czułego dotyku nie zapomnę nigdy. Twoje ramiona były czymś najlepszym co mogło mnie spotkać choć trwało to niespełna kilka dni było i będzie do ko

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Tego ciepłego czułego dotyku nie zapomnę nigdy. Twoje ramiona były czymś najlepszym co mogło mnie spotkać choć trwało to niespełna kilka dni było i będzie do końca ży
Tego ciepłego czułego dotyku nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Tego ciepłego, czułego dotyku nie zapomnę nigdy. Twoje ramiona były czymś najlepszym, co mogło mnie spotkać, choć trwało to niespełna kilka dni, było i będzie do końca życia w mojej głowie. Ten przebłysk w oku będę mieć już zawsze – dzięki Tobie.

Znów czuła Jego ciepły oddech na... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Znów czuła Jego ciepły oddech na szyi, swoimi delikatnymi dłońmi gładził Jej włosy, pocałował Ją tak jak wtedy pierwszy raz. Była szczęśliwa do granic możliwości. W Jego ramionach czuła, że ma wszystko ..

 Jesteś kim jesteś. Mężczyzną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam się uda,ale nie mogło nam się udać.. Nie rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem.

 może miłość nie jest dla mnie?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-może miłość nie jest dla mnie? - może...

 pan mnie wcale nie kocha ..  myli... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- pan mnie wcale nie kocha .. - myli się pani. właśnie dlatego, że panią tak bardzo kocham, nie mogę być z panią teraz. jestem teraz tak zmieniony wewnętrznie, że gdybym został z panią, znienawidziłaby mnie pani na zawsze.

Czy wierzysz mi że nigdy przenigdy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Czy wierzysz mi, że nigdy, przenigdy nie chciał bym Cię skrzywdzić? -Zrobisz to mimo woli.

odchodziła. z każdą sekundą coraz... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

 Kocham Cie  Skąd To wiesz?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Kocham Cie - Skąd To wiesz? - Widzisz gwiazdy - Nie. Niebo jest zachmurzone - ale mimo wszystko są za chmurami - no i co? - to tak jak z moja miłością ona jest we mnie mimo ze jej nie widać

Czemu taki jesteś? Jaki? Gonisz za... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Czemu taki jesteś?-Jaki?-Gonisz za jedną dziewczyną tak długo, aż ją zdobędziesz a kiedy ona odda ci swoje serce znikasz.-Kotku, to tylko taka gra, rozrywka dla znudzonych.-I ja też w nią gram?-A zakochałaś się we mnie?-Tak.-No to już przegrałaś.

 Bo On..  Co On?! Zrobił Ci coś?!... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Bo On.. - Co On?! Zrobił Ci coś?! - Nie.. On tylko.. - Tylko Co!? - Powiedział że zasługuję na kogoś lepszego.

 Jesteś szczęśliwa?  Jestem... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Jesteś szczęśliwa? - Jestem wesoła. To duża różnica. - To dobrze. Pamiętaj, nie bądź nigdy szczęśliwa na siłę. - Nie jestem...

Jak myślisz  dalczego on za mną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Jak myślisz , dalczego on za mną nie tęskni , nie dzwoni , nie pisze , nie zaczyna rozmowy , nie podchodzi w szkole , nie proponuje spotkania . . ? -Bo uważa Cię za oczywiste . . . Wie , że nawet jeśli nie będzie tego robił , to Ty to zrobisz bo go kochasz i nie potrafisz inaczej . . .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV