głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Znów czuła Jego ciepły oddech na szyi swoimi delikatnymi dłońmi gładził Jej włosy pocałował Ją tak jak wtedy pierwszy raz. Była szczęśliwa do granic możliwości.

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Znów czuła Jego ciepły oddech na szyi swoimi delikatnymi dłońmi gładził Jej włosy pocałował Ją tak jak wtedy pierwszy raz. Była szczęśliwa do granic możliwości. W Jeg
Znów czuła Jego ciepły oddech na... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Znów czuła Jego ciepły oddech na szyi, swoimi delikatnymi dłońmi gładził Jej włosy, pocałował Ją tak jak wtedy pierwszy raz. Była szczęśliwa do granic możliwości. W Jego ramionach czuła, że ma wszystko ..

 Jesteś kim jesteś. Mężczyzną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam się uda,ale nie mogło nam się udać.. Nie rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem.

 może miłość nie jest dla mnie?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-może miłość nie jest dla mnie? - może...

 pan mnie wcale nie kocha ..  myli... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- pan mnie wcale nie kocha .. - myli się pani. właśnie dlatego, że panią tak bardzo kocham, nie mogę być z panią teraz. jestem teraz tak zmieniony wewnętrznie, że gdybym został z panią, znienawidziłaby mnie pani na zawsze.

Czy wierzysz mi że nigdy przenigdy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Czy wierzysz mi, że nigdy, przenigdy nie chciał bym Cię skrzywdzić? -Zrobisz to mimo woli.

odchodziła. z każdą sekundą coraz... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

 Kocham Cie  Skąd To wiesz?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Kocham Cie - Skąd To wiesz? - Widzisz gwiazdy - Nie. Niebo jest zachmurzone - ale mimo wszystko są za chmurami - no i co? - to tak jak z moja miłością ona jest we mnie mimo ze jej nie widać

Czemu taki jesteś? Jaki? Gonisz za... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Czemu taki jesteś?-Jaki?-Gonisz za jedną dziewczyną tak długo, aż ją zdobędziesz a kiedy ona odda ci swoje serce znikasz.-Kotku, to tylko taka gra, rozrywka dla znudzonych.-I ja też w nią gram?-A zakochałaś się we mnie?-Tak.-No to już przegrałaś.

 Bo On..  Co On?! Zrobił Ci coś?!... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Bo On.. - Co On?! Zrobił Ci coś?! - Nie.. On tylko.. - Tylko Co!? - Powiedział że zasługuję na kogoś lepszego.

 Jesteś szczęśliwa?  Jestem... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Jesteś szczęśliwa? - Jestem wesoła. To duża różnica. - To dobrze. Pamiętaj, nie bądź nigdy szczęśliwa na siłę. - Nie jestem...

Jak myślisz  dalczego on za mną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Jak myślisz , dalczego on za mną nie tęskni , nie dzwoni , nie pisze , nie zaczyna rozmowy , nie podchodzi w szkole , nie proponuje spotkania . . ? -Bo uważa Cię za oczywiste . . . Wie , że nawet jeśli nie będzie tego robił , to Ty to zrobisz bo go kochasz i nie potrafisz inaczej . . .

Jak wolisz ? gorzkie ' zapomnij ' a... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Jak wolisz ? gorzkie ' zapomnij ', a może słodkie ' spierdalaj '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV