głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej hej ! rzekłam od dawno niewidzianego ukochanego . a on nie odpowiedział ugodziło mnie to lecz zarazem naładowało mnie złością . wiesz ile to ' hej ' kosztowało

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
hej ! rzekłam od dawno niewidzianego ukochanego . a on nie odpowiedział ugodziło mnie to lecz zarazem naładowało mnie złością . wiesz ile to ' hej ' kosztow
hej !  rzekłam od dawno... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

hej ! - rzekłam od dawno niewidzianego ukochanego . a on nie odpowiedział , ugodziło mnie to , lecz zarazem naładowało mnie złością . - wiesz , ile to ' hej ' kosztowało mnie wysiłku ? a ty mnie olewasz ! - krzyknęłam za nim . chłopak odwrócił się i rzekł - ty nie wyobrażasz sobie ile mnie kosztowało nie odpowiedzieć ci .

 kocham Cię !  grozisz mi ?! teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- kocham Cię ! - grozisz mi ?!

skoro już nic dla Ciebie nie znaczę... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

skoro już nic dla Ciebie nie znaczę , skoro nie jestem już cząstką Twojego świata - dlaczego na mój widok uśmiechasz się tak , jak wtedy ? wtedy , gdy niebo było tylko nasze .. ?

 co robisz ?  właśnie się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- co robisz ? - właśnie się wykąpałam . - i co teraz będziesz robić ? - mhm . pachnieć truskawkami

 I jedyne co Ci pozostało to... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-I jedyne co Ci pozostało, to świadomość, że oddychasz tym samym powietrzem co On.

 Pocałuj mnie proszę ten ostatni... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Pocałuj mnie, proszę, ten ostatni raz. - Dlaczego? - Bo musi mi to wystarczyć do końca życia bez Ciebie.

 powiedz mi coś .! coś. nie o... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-powiedz mi coś .! -coś. -nie o takie "coś" mi chodziło : ( . -a czego się spodziewałaś .? -"kocham Cię" .? -sen na jawie .? zapomnij .! teraz jest już inna .

Tego ciepłego czułego dotyku nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Tego ciepłego, czułego dotyku nie zapomnę nigdy. Twoje ramiona były czymś najlepszym, co mogło mnie spotkać, choć trwało to niespełna kilka dni, było i będzie do końca życia w mojej głowie. Ten przebłysk w oku będę mieć już zawsze – dzięki Tobie.

Znów czuła Jego ciepły oddech na... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Znów czuła Jego ciepły oddech na szyi, swoimi delikatnymi dłońmi gładził Jej włosy, pocałował Ją tak jak wtedy pierwszy raz. Była szczęśliwa do granic możliwości. W Jego ramionach czuła, że ma wszystko ..

 Jesteś kim jesteś. Mężczyzną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam się uda,ale nie mogło nam się udać.. Nie rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem.

 może miłość nie jest dla mnie?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-może miłość nie jest dla mnie? - może...

 pan mnie wcale nie kocha ..  myli... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- pan mnie wcale nie kocha .. - myli się pani. właśnie dlatego, że panią tak bardzo kocham, nie mogę być z panią teraz. jestem teraz tak zmieniony wewnętrznie, że gdybym został z panią, znienawidziłaby mnie pani na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV