głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej widziałam jak całował się z inna .. ojej . naprawdę .? on .? mój książe z bajki .? nie . ten cwel z twojego koszmaru .. ten co Cię tak bardzo rani .. Gdy namal

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
widziałam jak całował się z inna .. ojej . naprawdę .? on .? mój książe z bajki .? nie . ten cwel z twojego koszmaru .. ten co Cię tak bardzo rani ..
  widziałam   jak całował się z... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

- widziałam , jak całował się z inna .. - ojej . naprawdę .? on .? mój książe z bajki .? - nie . ten cwel z twojego koszmaru .. ten co Cię tak bardzo rani ..

Gdy namaluje serduszko na kartce... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

Gdy namaluje serduszko na kartce papieru..zrozumiesz, prawda?

spieprzyliśmy miłośc..♥ teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

spieprzyliśmy miłośc..♥

Znów usłyszała jego głos... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

Znów usłyszała jego głos, zauroczenie powróciło. Wszystko, o czym zapomniała przez tych kilka miesięcy. Chwile szczęścia, które opłaciła już przepłakanymi nocami, domagały się większej zapłaty a potem wróciłam i oddychałam aż do łez.

Widziałam jego palce splecione z jej... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

Widziałam jego palce splecione z jej palcami, widziałam jak ją całował, z taką czułością, że zaczynałam podejrzewać, że nigdy mu na mnie nie zależało.

A ona znów udawała  że ma go... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że pozwoliła, by ktoś mógł zawładnąć całym jej światem.

  Nadal nie wiesz  dlaczego niebo... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

- Nadal nie wiesz, dlaczego niebo jest niebieskie? Kiedyś Cię o to zapytałem. Fakt, głupie pytanie... - Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi. - Więc...? - Problem w tym, że sama nie wiem. - Wczoraj wieczorem, gdy już poszłaś, zastanawiałem się nad tym. Nie wymyśliłem jednak nic konkretnego. Stwierdziłem, że tylko Ty umiałabyś to jakoś poetycko ująć. - Daj spokój...powiedz. - Bóg poszedł na ugodę. Niebo nie może być zielone bo zielona jest trawa. I liście drzew. Nie może być (...) - Zawsze mogło nie być nieba... - Ale wtedy byłoby Ci bardzo smutno..

  nie można mieć wszystkiego.... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

- nie można mieć wszystkiego. - nie? - nie, nie zmusisz Nikogo do miłości.

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami pragnęła go tak bardzo choć daleko mu było do ideału. Zrujnował wszystkie wyimaginowane postacie w jej głowie. Pokonał ich mimo, że nie był tak doskonały. Miał jednak wielką zaletę-był realny. Tak realny, że gdy nocą dotykał jej twarzy cała drżała.

 Odsunął mnie od siebie.  Co... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

"Odsunął mnie od siebie. -Co robisz?- zapytałam i starałam się uspokoić trzepot, który był gotów do odlotu. -Muszę nauczyć się Ciebie na nowo - powiedział. - Odpocznij. Poszłam do łazienki i rozpłakałam się z radości. Wszedł tam za mną, zobaczył łzy, których tym razem się nie wstydziłam, objął mnie i wyszeptał: - dziękuję, że jesteś..."/kolorowa15

  Zawsze uważałem Cię za... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

- Zawsze uważałem Cię za najpiękniejszą dziewczynę na świecie. - Naprawdę? - Odkąd pierwszy raz Cię zobaczyłem. - To bardzo miłe... Zrobiłeś mi przyjemność. Inni też mi to mówili, ale to było bez znaczenia. - Uważałaś, że to żart? - Nie... Po prostu... nie zwracałam uwagi na to, co mówią. Dopiero Ty... To, co mówisz ma dla mnie znaczenie./kolorowa15

Udajmy że Cię nie kocham że za... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2010

Udajmy że Cię nie kocham,że za toba nie tęsknie,że cię nie potrzebuję..i że nie płacze. -ok,jak tak wolisz.. w tym momencie pękło jej serce.tak bardzo chciała by zaprzeczył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV