głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Siedząc na moim ulubionym fotelu macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach żuję moją ulubioną gumę balonową. Uwielbiam ten stan. stan kied

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Siedząc na moim ulubionym fotelu macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach żuję moją ulubioną gumę balonową. Uwielbiam ten stan. stan kiedy w
Siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

zmadrzeej dodano: 17 lipca 2010

Siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową. Uwielbiam ten stan. stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia. Stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście.

 tego kwiatu to pol swiatu... teksty

zmadrzeej dodano: 17 lipca 2010

-tego kwiatu to pol swiatu -spiepszaj! kocham go, nie widzisz?

Dziekuje   Ty tez:D teksty zmadrzeej dodał komentarz: Dziekuje;* Ty tez:D do wpisu 16 lipca 2010
  nie mogę bez ciebie żyć.    wiem... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

- nie mogę bez ciebie żyć. - wiem kochanie, ale ja nie mogę żyć z tobą.

  Gdybym cię nie znała... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

- Gdybym cię nie znała, pomyślałam bym że ci na mnie zależy - widocznie mnie nie znasz

kocham Cię   powiedziałam po... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

kocham Cię - powiedziałam po miesiącu zbierania się na odwagę. - że co proszę? - zapytałeś - kocham Cię, głuchy jesteś?! - krzyknęłam. - na wszystko jest czas - odpowiedziałeś na moje wyznanie popatrzyłam zdziwiona, nie rozumiejąc twojej wypowiedzi. - na wszystko jest czas, na miłość jeszcze za wcześnie. może kiedy indziej.

  I zapadła całkowita cisza nawet... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

- I zapadła całkowita cisza,nawet nasze serca na chwile zamilkiły. Zrobiło się szaro, jakoś dziwnie zimno, stałeś przygnębiony Eufenizmy zostawmy dla siebie. Stałeś zły na mnie, na siebie, na mnie... Widziałam nigdy już nie będzie tak jak wtedy. Za dużo powiedziałam, za mało zrozumiałeś, źle zrozumiałeś.

Bawiąc się twoją bluzą przez... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

Bawiąc się twoją bluzą przez przypadek dałam Ci znać, że mam ochotę ją założyć. Bez słowa dałeś mi ją. Dla mnie nie liczyło się to, że była o 2 rozmiary za duża, dla mnie liczyło się to, że dałeś mi ją za spojrzenie. Niby to nic, że ją włożyłam, ale uwierz mi dla mnie to wiele znaczy.

 Po prostu każde jego słowo... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

-Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże znaczenie na życiorysie.

 Co jest dla Ciebie ważniejsze... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

-Co jest dla Ciebie ważniejsze, Twoje życie czy Ja? - zanim odpowiem, pozwól, że pierwszy Cię o coś zapytam. - W porządku. - Czy jest jakaś różnica, pomiędzy Tobą a Moim życiem?

  Nie zapomniałam do dziś.... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

- Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

  Upijała się  żeby przypomnieć... teksty

zmadrzeej dodano: 16 lipca 2010

- Upijała się, żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał. W stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV