głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Usiadła na fotelu i zaczęła płakać objąwszy kolana rękoma które uprzednio podkuliła pod brodę.tak bardzo nienawidziła siebie za to co do niego czuła.nie powinn

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Usiadła na fotelu i zaczęła płakać objąwszy kolana rękoma które uprzednio podkuliła pod brodę.tak bardzo nienawidziła siebie za to co do niego czuła.nie powinna była.
 Usiadła na fotelu i zaczęła... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

-Usiadła na fotelu i zaczęła płakać,objąwszy kolana rękoma,które uprzednio podkuliła pod brodę.tak bardzo nienawidziła siebie za to,co do niego czuła.nie powinna była.on nigdy nie należał do niej,nawet nie dał jej tego do zrozumienia,aby mogła wyciągać takie,a nie inne wnioski.oczarował ją sobą i to wystarczyło, aby straciła dla niego głowę.gdy był smutny,ona również czuła się źle.z kolei gdy miał lepsze dni,jej nastrój równie szybko się poprawiał.była gotowa zrobić dla niego wszystko serce zakuło ją mocniej i udało mi się potwierdzić,ale nie udało mi się go wykasować z życia ani podpisać inaczej w moich uczuciach..pochyliła się do przodu,aby złapać głębszy oddech.wyprostowawszy się zapaliła papierosa i zaciągnęła się,niemal zachłannie.to przez niego się uzależniła.i choćby pragnęła tego ze wszystkich sił,palić nie przestanie.to od niego dostała, jego ulubionego,pierwszego papierosa, który wpędził ją w nałóg.

 Wiesz co boli najbardziej? Chwile... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- Wiesz co boli najbardziej? Chwile, gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluję usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając, że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

Najlepszego   teksty zmadrzeej dodał komentarz: Najlepszego;*** do wpisu 14 lipca 2010
 Ten najdłuższy most który nas... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- Ten najdłuższy most- który nas łączył, gwałtownie się zburzył, już nie ma żadnej drogi. Twój rzut w tarcze cierpienia- sam środek. Gratuluję.

 Poznałam kogoś. Skreśliłam po... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- Poznałam kogoś. Skreśliłam po drugim spotkaniu. Nie, nie dlatego, że było z nim coś nie tak,po prostu nie był Tobą

 a o czym tak myslalas?  ze zawsze... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- a o czym tak myslalas? - ze zawsze wszystko sie rozjebie przez trzecia osobe.. ze zawsze jest pieknie i cudownie do momentu w ktorym nie pojawi sie nowa kolezanka.. wtedy bańka mydlana pęka i wszystko sie psuje.. ;/

 dlaczego tak na mnie patrzysz?... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- dlaczego tak na mnie patrzysz? - spytał. - patrzę, bo żyjesz. - odpowiedziała. - i co w tym dziwnego? - nic. prócz tego, że się zarzekałeś, że beze mnie żyć nie potrafisz. że umrzesz, jeżeli odejdę. że po za mną życia, nie widzisz. - wybuchnął szyderczym śmiechem, nachylając się wyszeptał jej do ucha. - kłamałem, maleńka.

 Ej mam pytanie tak ?  Czy jak... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

-Ej, mam pytanie- tak ? - Czy jak pracownik przechodzi na urlop to szef o nim zapomina i daje kogoś na zastępstwo ? - Nie - To dlaczego w takim razie Ty zapomiałeś o mnie i znalazłeś sobie dublerkę , gdy odeszłam , odeszłam na chwilę. ?

wiesz..? bardzo mi przypominasz... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

wiesz..? bardzo mi przypominasz mojego przyszłego chłopaka < 3

 I co myślisz ze to przez Ciebie?... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

- I co myślisz ze to przez Ciebie? - Nie to dlatego że Ty się zmieniłaś - Jak to ja? - Jaszcze taka obojętna to nigdy nie byłaś

 Ale i tak się cieszę.   a co... teksty

zmadrzeej dodano: 14 lipca 2010

-Ale i tak się cieszę. -a co cię tak uszczęśliwia? - no w sumie... To ty

 nie kocham Cie nie rozumiesz?... teksty

zmadrzeej dodano: 13 lipca 2010

-nie kocham Cie nie rozumiesz? -spokojnie.poczekam na swoją kolej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV