głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Przyjaciel to ten który wie kto Ci sie podoba. Świata poza Tobą nie widzę ... weź się przesuń Wiele się zmieniło między nami jesteśmy sobie nieznani . Nie pisze

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Przyjaciel to ten który wie kto Ci sie podoba.
Przyjaciel to ten  który wie kto Ci... teksty

zmadrzeej dodano: 29 stycznia 2012

Przyjaciel to ten, który wie kto Ci sie podoba.

Świata poza Tobą nie widzę ...... teksty

zmadrzeej dodano: 29 stycznia 2012

Świata poza Tobą nie widzę ... weź się przesuń

Wiele się zmieniło między nami... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

Wiele się zmieniło między nami , jesteśmy sobie nieznani . Nie piszesz, nie dzwonisz, nie pytasz co u mnie. W porządku, jakoś to zrozumiem, szkoda tylko, że to co było między nami nagle prysło jak byśmy tego nigdy nie doznali. Jest mi przykro ... nie radzę sobie z myślami, które wciąż przypominają mi jak bardzo jesteś ważny. Nie wiem jak tłumaczyc mam sobie , że czas zapomniec o Tobie. Totalny mętlik mam w głowie ... Co powiem, co zrobię ? Jeszcze nie wiem, przemyślę to sobie. Chcę żebyś wiedział, że wciąż myślę o Tobie.

Marzę o tym żeby w końcu było... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

Marzę o tym żeby w końcu było lato,wtedy znów przesiadywałabym wieczorami pod tym samym drzewem co zawsze, a chłodny letni wiatr "układał" by mi włosy w nieład ... i rozmyślałabym nad dalszy sensem mojego życia, myślałabym o tym jak będzie wyglądać moja przyszłość, bo przecież beztroskie życie bachora się kiedyś skończy... ♥

Była bezsilna. Nie potrafiła mu... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

Była bezsilna. Nie potrafiła mu powiedzieć, że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek!

Decydując się na znajomość z... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. Że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku. Że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dajesz mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt. Bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbujesz. Chcesz mnie taką, jaka jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością : trudną i krytyczną . Z wszystkimi moimi wadami .

i mimo wszystko dalej mi na nim... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

i mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy , pomimo litrów wylanych łez , pomimo momentów załamania , pomimo tego , że jestem mu kompletnie obojętna.

Gdy jestem z Tobą  nie potrzebne mi... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

Gdy jestem z Tobą, nie potrzebne mi żadne dragi żeby być na fazie.

m bardziej coś jest nieosiągalne... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

m bardziej coś jest nieosiągalne, tym bardziej tego chcesz.

ogarnij się   nie da się zatrzeć... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

ogarnij się - nie da się zatrzeć śladów po największej miłości życia i wymazać najzajebistszych wspomnień w 10 minut.

nie lubię robić wokół siebie... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

nie lubię robić wokół siebie szumu, ale kocham wyróżniać się wśród ludzi. nienawidzę, gdy muszę prosić się kogoś o pomoc, a odwrotnie, wręcz ubóstwiam. wolę siedzieć na ośmiu godzinach dennych lekcji, niż zostać i sprzątać w domu. wolałam dawną siebie, niż tą którą widzę teraz w lustrze. kochałam Jego, a zawiodłam się na nieszczerych obietnicach. wolę skurwysynów ze zjebanym charakterem, niż kujonów z poukładaną głową. mocne fajki, zamiast pierdolonych linków. i dobre piwo, a nie soczek lub colę. nad miłość stawiam przyjaźń, a rodzice są dla Mnie ponad samym Bogiem.

 Czekałem kiedy powiesz mi  że... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2012

"Czekałem kiedy powiesz mi, że jesteś dla mnie, że jesteś ze mną, że ja i Ty, to coś, co jest na pewno, że jest naprawdę.. że to, co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV