głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej nie obiecuję że będę bezbłędna idealna i najlepsza. ale obiecuję że będę zawsze mimo i pomimo. Najgorsze jest to że wspomnienia wracają.Wracasz Ty.Kiedy ja najc

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
nie obiecuję że będę bezbłędna idealna i najlepsza. ale obiecuję że będę zawsze mimo i pomimo.
nie obiecuję  że będę bezbłędna... teksty

zmadrzeej dodano: 4 luty 2012

nie obiecuję, że będę bezbłędna, idealna i najlepsza. ale obiecuję, że będę zawsze mimo i pomimo.

Najgorsze jest to że wspomnienia... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

Najgorsze jest to,że wspomnienia wracają.Wracasz Ty.Kiedy ja najchętniej chciałabym o tobie zapomniec ...

: czuję   że mi przeszło . ale... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

: czuję , że mi przeszło . ale zaczynam wątpić , gdy tylko go widzę .

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać.

Coraz bardziej uderza we mnie fakt... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

Coraz bardziej uderza we mnie fakt, że być może już nigdy nie poczuję na sobie Twoich dłoni, a nasze spojrzenia już się nigdy nie spotkają. Powoli dociera do mnie to iż dla Ciebie już nic nie znaczę, że to wszystko co było między nami rozpłynęło się jak cukier w gorącej herbacie, zniknęło bez bezpowrotnie.

myślę o Tobie i jakoś nie mogę... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał .[Pih]

Napiszę na papierosie jego imię   i... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

Napiszę na papierosie jego imię, i będę patrzeć jak żar powoli niszczy moje życie.

już na zawsze będziesz dla mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

już na zawsze będziesz dla mnie kimś więcej .

Dużo mówiłeś. O sobie  o nas.... teksty

zmadrzeej dodano: 3 luty 2012

Dużo mówiłeś. O sobie, o nas. Szkoda tylko, że nie powiedziałeś, żebym nie robiła sobie zbytniej nadziei, bo i tak nie będziemy nigdy razem.

w swoim dotychczasowym życiu... teksty

zmadrzeej dodano: 1 luty 2012

w swoim dotychczasowym życiu zawiodłam się już wiele razy. na przyjaźni. na rodzinie. na szkole. na miłości. w zasadzie to całe życie sprawia Mi niemiły zawód. zaczyna powoli Mnie do siebie zniechęcać. tak, jakby coś próbowało powiedzieć Mi ' nie potrzebuje dziewczyny'. czasem czuję się odrzucona i kompletnie niepotrzebna. bo bywa, że nie ma kogoś, kto mógłby przytulić i powiedzieć ' nie martw się. przejdziemy przez to bagno razem ' .

Kim jest prawdziwy facet .?... teksty

zmadrzeej dodano: 31 stycznia 2012

Kim jest prawdziwy facet .? Mężczyzną, który ma wielkie bary, zarost, pierwszy raz już za sobą .? Nie. Prawdziwy facet to ten, który zawsze otuli Cię ciepłym słowem, którego Ty potrzebujesz w danej chwili. Jest Twoim przyjacielem i osobą, która zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym dniu Twego życia. Prawdziwy facet to ten, któremu powiesz, że wyjeżdżasz, a on nie będzie Cię zatrzymywać, tylko pojedzie za Tobą. To ten, który na zawsze będzie Cię kochać. Prawdziwy mężczyzna to taki, dla którego łzy kobiety, są prawdziwą porażką. Taki, który nie będzie Cię okłamywał, a już na pewno nie w kwestii tego, czy Cię kocha !, który nie zostawi Cię od tak, dla Innej kobiety. Ba... który w ogóle Cię nie zostawi .!

Przyjaźń nie polega na wmawianiu... teksty

zmadrzeej dodano: 30 stycznia 2012

Przyjaźń nie polega na wmawianiu drugiej osobie, że wszystko będzie dobrze i czułych słówkach. Czasami trzeba pierdolnąć przyjaciela w łeb mówiąc: "Weź się ogarnij mordo i nie odpierdalaj maniany".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV