głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Zapach Twój ślady słów to wszystko Uśmiech na filmie w sercu już prysnął Ty widzisz deszcz gdy płynie tyle łez Bez Ciebie zimno w telewizorze śnieg Siedzę sam w

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Zapach Twój ślady słów to wszystko Uśmiech na filmie w sercu już prysnął Ty widzisz deszcz gdy płynie tyle łez Bez Ciebie zimno w telewizorze śnieg Siedzę sam
Zapach Twój  ślady słów  to... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2012

Zapach Twój, ślady słów, to wszystko Uśmiech na filmie, w sercu już prysnął Ty widzisz deszcz, gdy płynie tyle łez Bez Ciebie zimno, w telewizorze śnieg Siedzę sam, wokół cisza W filiżance kawy szukam kolorów życia Które odeszły tak szybko jak Ty A ja myślałem, że nie zrobisz tego mi Tyle zwątpień, mój świat się zgubił Odbicie w lustrze nic mi nie mówi Pomóż mi, by było tak jak dawniej Tak cudownie, chociaż zwyczajnie Dlaczego ja? Wszystkiego mało Kocham Ciebie, bo serce tak chciało Tak trudno oddychać, gdy jesteś obojętna I stać spokojnie, gdy chcesz być już przeciętna.

miałeś być moim szczęściem  a... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

miałeś być moim szczęściem, a jesteś ciężarem w pamięci

: Siedzisz już tyle godzin na tym... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

: Siedzisz już tyle godzin na tym jebanym gadu i nawet nie potrafisz napisać że masz mnie w dupie .. uwierz tak byłoby mi łatwiej. Nie robiłabym sobie nadziei że może coś z tego być.

Bede pamietac jak nie zapomne. teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Bede pamietac jak nie zapomne.

był kiedyś w moim życiu człowiek... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

był kiedyś w moim życiu człowiek . bardzo ważny . wyjątkowy . potrafił mnie przed wszystkim obronić, wesprzeć w niepewności i dodać wiary . zawsze się uśmiechał na mój widok . uważał mnie za osobę wartościową . nigdy we mnie nie zwątpił . wiedział kim naprawdę jestem i jak cierpię . był w stanie zrobić dla mnie wszystko tak, jak ja dla niego . pokazał mi piękno . przynosił radość w moje smutne dni . uczył mnie życia . był wsparciem w trudnych chwilach . człowiek ten nie musiał zadawać pytań, on wiedział . nigdy nie przechodził obojętnie wobec moich łez i cierpienia . obiecywał przynieść mi gwiazdy z nieba, te najpiękniejsze i wyruszyć ze mną na koniec świata . obiecywał, że nigdy nie odejdzie, że nigdy mnie nie opuści . już go nie ma . a jednak mnie opuścił . zniknął .

Teraz  jesteś już tylko osobą... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Teraz, jesteś już tylko osobą którą kiedyś znałam.

Dopiero po fakcie uswiadamiamy sobie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Dopiero po fakcie uswiadamiamy sobie, ze moglismy zrobic wszystko inaczej.

spytałeś   czemu pale... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

spytałeś " czemu pale " , odpisałam ci " bo życie jest popierdolone " bo przecież nie mogłam napisać że właśnie z Twojego powodu zatruwam sobie życie .

 kiedy zobaczę spadające gwiazdy za... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

-kiedy zobaczę spadające gwiazdy za każdym razem pomyślę o jednym. -o czym? -żebym w końcu byc z nim,raz na zawsze. -nie masz innych marzeń? -w tej chwili to moje największe.

Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem..

Jestem młoda  mam prawo popełniać... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Jestem młoda, mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. Nikt nie ma prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować.!

możesz strzelić mi prosto w... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

możesz strzelić mi prosto w głowę. możesz dodać truciznę do mojego picia. możesz udusić mnie poduszką, gdy będę spała. możesz zrzucić mnie z bardzo wysokiego klifu prosto na ostre skały. tylko proszę, nie łam mi serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV