głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej był kiedyś w moim życiu człowiek . bardzo ważny . wyjątkowy . potrafił mnie przed wszystkim obronić wesprzeć w niepewności i dodać wiary . zawsze się uśmiechał

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
był kiedyś w moim życiu człowiek . bardzo ważny . wyjątkowy . potrafił mnie przed wszystkim obronić wesprzeć w niepewności i dodać wiary . zawsze się uśmiechał na m
był kiedyś w moim życiu człowiek... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

był kiedyś w moim życiu człowiek . bardzo ważny . wyjątkowy . potrafił mnie przed wszystkim obronić, wesprzeć w niepewności i dodać wiary . zawsze się uśmiechał na mój widok . uważał mnie za osobę wartościową . nigdy we mnie nie zwątpił . wiedział kim naprawdę jestem i jak cierpię . był w stanie zrobić dla mnie wszystko tak, jak ja dla niego . pokazał mi piękno . przynosił radość w moje smutne dni . uczył mnie życia . był wsparciem w trudnych chwilach . człowiek ten nie musiał zadawać pytań, on wiedział . nigdy nie przechodził obojętnie wobec moich łez i cierpienia . obiecywał przynieść mi gwiazdy z nieba, te najpiękniejsze i wyruszyć ze mną na koniec świata . obiecywał, że nigdy nie odejdzie, że nigdy mnie nie opuści . już go nie ma . a jednak mnie opuścił . zniknął .

Teraz  jesteś już tylko osobą... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Teraz, jesteś już tylko osobą którą kiedyś znałam.

Dopiero po fakcie uswiadamiamy sobie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Dopiero po fakcie uswiadamiamy sobie, ze moglismy zrobic wszystko inaczej.

spytałeś   czemu pale... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

spytałeś " czemu pale " , odpisałam ci " bo życie jest popierdolone " bo przecież nie mogłam napisać że właśnie z Twojego powodu zatruwam sobie życie .

 kiedy zobaczę spadające gwiazdy za... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

-kiedy zobaczę spadające gwiazdy za każdym razem pomyślę o jednym. -o czym? -żebym w końcu byc z nim,raz na zawsze. -nie masz innych marzeń? -w tej chwili to moje największe.

Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem..

Jestem młoda  mam prawo popełniać... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Jestem młoda, mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. Nikt nie ma prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować.!

możesz strzelić mi prosto w... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

możesz strzelić mi prosto w głowę. możesz dodać truciznę do mojego picia. możesz udusić mnie poduszką, gdy będę spała. możesz zrzucić mnie z bardzo wysokiego klifu prosto na ostre skały. tylko proszę, nie łam mi serca.

Pamiętam ten dzień kiedy... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Pamiętam ten dzień kiedy postawiłam jasno przed sobą cel " Biorę się za siebie , dosyć użalania się nad sobą , patrzenia w lustro w swoje oczy wypełnione po brzegi łzami , dosyć kurwa " . Początki były cholernie trudne , wciąż przed oczami , miałam jego bystre spojrzenie , wciąż jego uśmiech odbijał się w moich oczach , nie mogłam przestać myśleć o chwilach które spędzałam razem z nim . Często płakałam po nocach , nie spałam . Pamiętam jak nie miałam siły otrzeć swoich łez , to ta bezsilność , którą czułam od środka , doskonale pamiętam jak mocno mnie to wszystko bolało . Dopiero, gdy jego słowa " Jesteś silna , nigdy masz się nie poddać " dotarły do mojej podświadomości , dotarło do mnie że muszę , muszę mu pokazać że się nie mylił , że poradzę sobie bez niego .

Myślałam  że Ty to coś więcej... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

Myślałam, że Ty to coś więcej niż "przelotna znajomość". Teraz wiem, że Ty nawet nie byłeś znajomością, byłeś głupim, przelotnym złudzeniem.

każdy ma pewne dni totalnego... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

każdy ma pewne dni totalnego rozpierdolu . moje właśnie trwają .

On. Czy właśnie pomyślałaś imię... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2012

On. Czy właśnie pomyślałaś imię tego dupka, o którym miałaś zapomnieć?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV