głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Ile razy w życiu zdarzyło Ci się żałować że tego dnia w ogóle wyszedłeś z domu? Byłeś w tak kiepskim stanie że nie zdołałeś udawać jak zawsze że wszystko jest w

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Ile razy w życiu zdarzyło Ci się żałować że tego dnia w ogóle wyszedłeś z domu? Byłeś w tak kiepskim stanie że nie zdołałeś udawać jak zawsze że wszystko jest w p
Ile razy w życiu zdarzyło Ci się... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

Ile razy w życiu zdarzyło Ci się żałować, że tego dnia w ogóle wyszedłeś z domu? Byłeś w tak kiepskim stanie, że nie zdołałeś udawać, jak zawsze, że wszystko jest w porządku? Twoje łzy zobaczył nieodpowiedni człowiek, o którym myślisz, że czasem, od tamtego zdarzenia, się nad Tobą lituje? A Ciebie to przytłacza. Odpychasz go za każdym razem, gdy znów się zbliża lub nawet, gdy dopiero ma zamiar to zrobić. Nienawidzisz się za to. Myślisz, że bez przyjaciół jesteś nikim. Nienawidzisz siebie..

Jeśli za parę lat przeczytam ten... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

Jeśli za parę lat przeczytam ten wpis, mimowolnie się uśmiechnę.Na pewno.Dlaczego?Przypomnę sobie, jak w tym momencie-dzisiaj,jutro i tak zawsze,tfu,od połowy listopada,niemalże codziennie,właśnie z powodu jednej osoby,wyjątkowej,innej od wszystkich,się uśmiecham.Szczerym uśmiechem.Wcale niewymuszonym.Ostatni raz,pamiętam,że robiłam to prawie 3 lata temu.Nie były to najlepsze czasy porównując do dzisiejszych,ale przez to,że nigdy już nie wrócą,takiej opcji w ogóle nie ma,to uważam je za najpiękniejsze.Mimo tego,że opuściło mnie wtedy wiele osób,o których nie mogę zapomnieć.Może ktoś z nich powróci,mam nadzieję,choć na pewno nie każdy by mógł to zrobić.I nawet mając tą świadomość potrafię się cieszyć teraźniejszością,choć nawet śnię o przeszłości.Ale nie myślę o niej w ten sposób,że mnie prześladuję.Cieszę się tylko z tego,że przeżyłam tyle upadków.Dalej istnieję.Wiele osób mogłoby być ze mnie dumnych.Ja też jestem.I jestem też wdzięczna tej,która mnie wysłuchuje.I nie ma dość.PK..

Tak jestem inna. I to bardzo. Tracę... teksty

zimoweslonce dodano: 23 stycznia 2013

Tak jestem inna. I to bardzo. Tracę równowagę stojąc w łyżwach, ale gdy już w nich jeżdżę, to jest to wykluczone..

Koty uwielbiają wątróbkę  a ja... teksty

zimoweslonce dodano: 23 stycznia 2013

Koty uwielbiają wątróbkę, a ja uwielbiam jeździć na łyżwach..

Wiesz  że najtrudniej kocha się... teksty

zimoweslonce dodano: 21 stycznia 2013

Wiesz, że najtrudniej kocha się tych, którzy najbardziej tego potrzebują? ..

Lubię wiedzieć  że dla kogoś nie... teksty

zimoweslonce dodano: 21 stycznia 2013

Lubię wiedzieć, że dla kogoś nie jestem obojętna. Niezłe uczucie..

Tak  chce bardziej zaistnieć. W... teksty

zimoweslonce dodano: 21 stycznia 2013

Tak, chce bardziej zaistnieć. W czyimś życiu... Lubię słonecznik..

Odpowiedni moment na ferie.... teksty

zimoweslonce dodano: 21 stycznia 2013

Odpowiedni moment na ferie. Najodpowiedniejszy. Wyszaleję się i, mam nadzieję, zrozumiem po dwóch tygodniach, że WW do szczęścia mi nie będzie potrzebny. Ale jak znam siebie, okaże się, że z niesmakiem wrócę do tych murów i tylko jego widok wywoła uśmiech na mojej twarzy. Na razie nie zaglądam na jego fejsowy profil. Tak sobie postanowiłam. Spróbuję się od niego uwolnić. Od wspominania jego osoby. Ale nie sądzę, żeby mi się to udało, skoro nawet na zakupach staram się podpasować kolorystycznie nowe ubrania do jego. I kupuję je z myślą, że oszaleje na mój widok. Chore, co nie? ..

Wreszcie  po tak długim czasie... teksty

zimoweslonce dodano: 19 stycznia 2013

Wreszcie, po tak długim czasie, biorąc do ust kostkę mlecznej czekolady poczułam jej słodki smak. Ale gdy już ją miałam przełykać... zamieniła się w gorzką..

Mam wrażenie że specjalnie... teksty

zimoweslonce dodano: 18 stycznia 2013

Mam wrażenie,że specjalnie przechodzi jak najczęściej obok mnie,zawsze patrząc w moje oczy.Ale nie jestem pewna,czy się w to angażować.Jak zwykle wszystko spierdole.Sama sobie wmawiam,co o mnie może myśleć po tym jednym koncercie,moim stylu ubierania się pasującym do jego,zachowaniach na przerwach.Widzi i patrzy jak sama siedzę przy grzejniku,z dala od ludzi z klasy i jakichkolwiek innych.Widzi i patrzy,kiedy jestem w nastroju i żartuję z kumpelami ze wszystkiego.Myślę,że pasowałabym do Niego,choć myślę,że jeszcze troszkę podrośnie,bo teraz jest ze mną równy.Myślę,że chciałby mieć dziewczynę z prawem jazdy,z którą jeździłby na koncerty.Myślę,że podobam się mu.Ale czy on myśli tak,jak ja myślę? ... I tak nie spróbuję..

TrzyCzwarte.. WW.. Uwielbiam.. teksty

zimoweslonce dodano: 18 stycznia 2013

TrzyCzwarte.. WW.. Uwielbiam..

 Nie masz żadnych ideałów... teksty

zimoweslonce dodano: 18 stycznia 2013

"Nie masz żadnych ideałów /Wszystkie są już pogrzebane /Nie masz nawet celu w życiu /Twoje życie jest przegrane." ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV