głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce G gromadzisz go w sobie i spijasz N niszczy pali mosty zabija I instynktownie budzi fobie E elementarne w walce z wrogiem W lecz wróg jest w tobie i nim płonie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
G gromadzisz go w sobie i spijasz N niszczy pali mosty zabija I instynktownie budzi fobie E elementarne w walce z wrogiem W lecz wróg jest w tobie i
 G   gromadzisz go w sobie i spijasz... teksty

zimoweslonce dodano: 8 luty 2013

"G - gromadzisz go w sobie i spijasz /N - niszczy, pali mosty zabija /I - instynktownie budzi fobie /E - elementarne w walce z wrogiem /W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz." ..

Jak często zdarza Ci się myśleć o... teksty

zimoweslonce dodano: 8 luty 2013

Jak często zdarza Ci się myśleć o tym, że od zawsze znajdujesz się w nieodpowiednim miejscu? Masz świadomość, że coś, co Cię cieszy nie jest na wyciągnięcie ręki, a najgorsze jest to, że nawet nigdy może nie być. Nie potrafisz chwytać dnia, godziny, ani nawet minuty. W ogóle. Starasz się zmienić cokolwiek, ale Ci nie wychodzi. Myślami zawsze jesteś setki kilometrów stąd. Oglądasz filmy, w których bohaterowie kończą tragicznie. Pamiętasz o tym, jak mało Tobie do tego samego brakowało, choć i tak się nie uśmiechasz. Nawet nie pamiętasz, jak to się robiło. A żyjesz jak gdyby nigdy nic..

 Po prostu być  iść tam gdzie masz... teksty

zimoweslonce dodano: 8 luty 2013

"Po prostu być, iść tam gdzie masz iść. /Po prostu być, urzeczywistniać sny. /Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć. /Po prostu być, po prostu być." ..

Żyję  choć mogło mnie już nie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 luty 2013

Żyję, choć mogło mnie już nie być..

  To przez tego cukierka. Nie... teksty

zimoweslonce dodano: 3 luty 2013

"-To przez tego cukierka. Nie wiedziałam, że przez niego nie będę w stanie się skupić. --To może zatrzymamy się zaraz i skończysz go jeść w spokoju? -Już połknęłam. Jedziemy." ..

Samochód ochrzczony! .. teksty

zimoweslonce dodano: 3 luty 2013

Samochód ochrzczony! ..

Kiedy jest tak źle  że wydaje Ci... teksty

zimoweslonce dodano: 3 luty 2013

Kiedy jest tak źle, że wydaje Ci się, że gorzej już być nie może, wystarczy usłyszeć od kogoś, że jednak fatalnie nie było. Od razu lepiej się robi, wiesz? ..

Przez całe ferie ani razu nie... teksty

zimoweslonce dodano: 31 stycznia 2013

Przez całe ferie ani razu nie zalogowałam się na facebooke'u. Nawet przez sekundę nie czytałam postów z tablic ludzi, o których starałam się w ogóle nie wspominać. Myślę, że podziałało. A faktu takiego, że wszystko wróci tak, jak po powrocie z praktyk i po przerwie świątecznej, nie dopuszczam do swojej świadomości. Wystarczy, że usłyszę jedno "cześć" brzmiące piękniej niż niejedno "siema" czy nawet "hej" albo zobaczę cudowną parę oczu, zaglądających w moje. Wróci szukanie wzrokiem tych postaci na każdym korytarzu, każdej przerwie, myślenie, czy specjalnie przechodzą tak blisko mnie, że aż czuję ich piękny zapach, po to, by zwrócić na siebie moją uwagę. Wróci zastanawianie się nad tym, czy oni też chcą zaistnieć choć w małym stopniu w moim życiu, jak ja w ich. Ale stroić będę się dla siebie, nie żadnego z nich. I pierwsza też się nie odezwę. Nawet jeśli metal będzie mnie tak przyciągać jak magnes. W życiu..

No  potrafię czasem sobie coś... teksty

zimoweslonce dodano: 31 stycznia 2013

No, potrafię czasem sobie coś postanowić. Facebook. Niepatrzenie "tak" na tę czy inną osobę. Gorzej z zapałem do nauki. Wolałam wziąć się za origami... A samochodem to na serio potrafię jeździć..

Myśl  że proza życia zabija każde... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Myśl, że proza życia zabija każde uczucie najbardziej zabija mnie samą..

Przez tak przystojnych blond... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Przez tak przystojnych blond-kasjerów, mogłabym być wykorzystywana codziennie do stawiania na końcu kolejki informujących tablic. A przystojnym szatynom mogłabym dawać non stop wyliczoną kwotę, co do grosza, byle tylko słyszeć to pięknie brzmiące, wyjątkowo zaakcentowane słowo: dziękuję..

Po prostu jedni mają za dużo... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Po prostu jedni mają za dużo szczęścia, kiedy inni nie mają go wcale..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV