głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nigdy nie skończę czekać na spotkanie jedynej osoby na której tak mi zależało.Nawet jeśli będę już przekonana że zapomniałam znowu jego kolega wejdzie mi w drog

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nigdy nie skończę czekać na spotkanie jedynej osoby na której tak mi zależało.Nawet jeśli będę już przekonana że zapomniałam znowu jego kolega wejdzie mi w drogę i prz
Nigdy nie skończę czekać na... teksty

zimoweslonce dodano: 13 luty 2012

Nigdy nie skończę czekać na spotkanie jedynej osoby,na której tak mi zależało.Nawet jeśli będę już przekonana,że zapomniałam,znowu jego kolega wejdzie mi w drogę i przypomni mi o ich istnieniu.Bo zapominając o nim staram się nie myśleć również o jego kolegach,z którymi przebywał.I przez jego postawę wobec mnie,przez to co było w powietrzu,gdy byliśmy obok siebie w promieniu paru metrów,przez przeszywający wzrok,zobaczony przypadkiem oszałamiający uśmiech,nie dość że zachciałam go poznać po milimetrze,to jeszcze tęsknie za tym,czego nie było lub co sobie wymyśliłam. Również chciałabym poznać tego kolegę.Na pewno nie jest draniem, z takimi by się nie zadawał. Ale czy aby na pewno, skoro miał czelność zniknąć?A może to przez siłę wyższą?Mimo wszystko, mam nadzieje, że wczorajsza noc była ostatnią przepłakaną przez to samo.Kolejnych dwóch lat nie wytrzymam..."Was hast du mit mir gemacht?"/Nadzieja matką głupich, podobno. O szczęście trzeba walczyć! Prawda istnieje,a kłamstwo się wymyśla..

Jak coś zacznie się walić to... teksty

zimoweslonce dodano: 12 luty 2012

Jak coś zacznie się walić, to wszystko inne bezlitośnie podąża przykładem za tym, jak w domino. I nic nie jest na swoim miejscu. Nawet najmniejsza błahostka, która by sprawiała, że na coś jeszcze chciałoby się czekać. Wymusza się wtedy uśmiechy i nikt nie podejrzewa, że coś u Ciebie jest nie tak. Po prostu - sprawiasz wrażenie szczęśliwej, to przecież taka jesteś, bo nieszczęśliwy człowiek płacze, prawda? Dobrze, że te największe rany, blizny są najtrudniejsze do zauważenia. Chyba każdy człowiek po przejściach stara się ukryć szpecące jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny "szczegóły"..

 Twoje ręce są już głuche masz... teksty

zimoweslonce dodano: 11 luty 2012

" Twoje ręce są już głuche, masz w oczach sól. " ..

 To nie jest wszystko co chciałeś... teksty

zimoweslonce dodano: 11 luty 2012

" To nie jest wszystko co chciałeś /Przeżyłeś to zbyt szybko. " ..

 Dziś wiem nie spalę Twoich... teksty

zimoweslonce dodano: 11 luty 2012

" Dziś wiem, nie spalę Twoich zdjęć. /Już wiem, nie wszystko spełnia się. " ..

Na niektórych osobach można się... teksty

zimoweslonce dodano: 8 luty 2012

Na niektórych osobach można się wzorować, inne co najwyżej naśladować..

http: zyciowe.net browse show 422 .. teksty

zimoweslonce dodano: 7 luty 2012

 Zostań tam  Ponieważ będę tam... teksty

zimoweslonce dodano: 7 luty 2012

" Zostań tam, /Ponieważ będę tam przychodzić /I póki nasza krew jest nadal młoda /jest taka młoda /płynie /i nie przestaniemy, póki to się nie skończy /nie poddamy się. " ..

http: www.fromlife.pl 338 za... teksty

zimoweslonce dodano: 6 luty 2012

http://www.fromlife.pl/338/za_dwadziescia_lat.html ... Okej. Postaram się, ale nikt ze znajomych nigdy nie dowie się o moim moblo! ..

Gdybym go jeszcze kiedyś spotkała i... teksty

zimoweslonce dodano: 4 luty 2012

Gdybym go jeszcze kiedyś spotkała i jakimś cudem zapytałby mnie, czy go pamiętam, odpowiedziałabym po chwili pokaźnego zastanowienia, że tak trochę jakby kojarzę tę jego twarz, tylko ...nie jestem pewna skąd. Przecież nie mogłabym mu wyznać, że kiedyś byłam w nim zauroczona przez prawie dwa lata, fantazjowałam co dzień o nim, jak o moim chłopaku, że w mojej głowie byliśmy najszczęśliwszą parą... Za kogo by mnie wtedy wziął? ..

 Trochę dobroci dla człowieka... teksty

zimoweslonce dodano: 2 luty 2012

" Trochę dobroci dla człowieka znaczy więcej niż cała miłość do ludzkości. " Richard Dehmel..

 Człowiek który w życiu doznał... teksty

zimoweslonce dodano: 2 luty 2012

" Człowiek, który w życiu doznał prawie wszystkich nieszczęść, potrafi się już tylko uśmiechać. " Antoni Kępiński..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV