głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce To ominąć miało nas Nas nie dotyczyć innych tak Nie otrzeć o nas nawet się Obok nas to miało przejść. .. Prowadzimy naszą grę Opanowujesz ją tak dobrze. Pozwól

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
To ominąć miało nas Nas nie dotyczyć innych tak Nie otrzeć o nas nawet się Obok nas to miało przejść. ..
  To ominąć miało nas  Nas nie... teksty

zimoweslonce dodano: 19 luty 2012

" To ominąć miało nas /Nas nie dotyczyć - innych tak /Nie otrzeć o nas nawet się /Obok nas to miało przejść. " ..

  Prowadzimy naszą grę... teksty

zimoweslonce dodano: 18 luty 2012

" Prowadzimy naszą grę, /Opanowujesz ją tak dobrze. /Pozwól ciemności ściemnieć, /Obiecaj, że to zrobisz. " Jutro niepotrzebnie rano wstanę..

Mógłby takie rzeczy mówić... teksty

zimoweslonce dodano: 17 luty 2012

Mógłby takie rzeczy mówić codziennie, a nie tylko wtedy, gdy jest pod wpływem alkoholu. I z powagą, nie żartem..

  Od czasu do czasu trzeba odpocząć... teksty

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

" Od czasu do czasu trzeba odpocząć od nieróbstwa. " Jean Cocteau ..

  Du bist Teil meiner Vergangenheit.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

" Du bist Teil meiner Vergangenheit. " ..

Dzisiaj na niemieckim trzeba było... teksty

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

Dzisiaj na niemieckim trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sportu, m.in. ulubionej dyscypliny sportowej, drużyny oraz sportowca. Wszystko zmyśliłam. Nic, co napisałam, nie było prawdą. Nawet z takich informacji potrafię robić tajemnice. Mimo, że nie opuszczam żadnego meczu w TV, z udziałem mojego ulubionego sportowca..

Mogłam zapytać  czy zna angielski.... teksty

zimoweslonce dodano: 15 luty 2012

Mogłam zapytać, czy zna angielski. Czy potrafi jeździć na łyżwach i miałby ochotę pójść na nie ze mną. O imię też mogłam zapytać. Ale nie zapytałam. Dlatego, że sporo esemesował. Pomyślałam, że z dziewczyną. Ale pewnie nie. Jak zawsze..

  Boję się  że w nowym mieście... teksty

zimoweslonce dodano: 13 luty 2012

" Boję się, że w nowym mieście nie znajdziemy się. Wśród przechodniów obcych, jak turyści nie poznamy się. " ..

W czwartej klasie podstawówki... teksty

zimoweslonce dodano: 13 luty 2012

W czwartej klasie podstawówki wysłała pierwszą i jedyną walentynkę w całym swoim życiu. Była najpiękniejsza ze wszystkich, spośród których wybierała i prawie najdroższa. Miała 10 lat. Zaadresowana była do chłopaka starszego o dwa lata, który dla niej był wyjątkowy, jak żaden inny. Średniej długości, blond włosy. Wyjątkowa sylwetka, olśniewający uśmiech. Nawet wysoki. I parę innych szczegółów, na które zwraca się uwagę w takim wieku... Też plótł breloczki na przerwach, mieszkał na tym samym osiedlu... Dzisiaj, mając 18 lat, nadal myśli o nim tak samo. Niektóre miejsca kojarzy tylko z jego postacią. Nawet gdy czasem zapomina, przejeżdżając obok pobliskiego, publicznego budynku, ponownie widzi tę twarz. Oczywiście dojrzalszą. Bo czasem go jeszcze widuje. Raz na pół roku, może częściej. Zależy kiedy. I nadal śni o wspólnym ślubie, jak 8 lat wcześniej..

  Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi... teksty

zimoweslonce dodano: 13 luty 2012

" Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko. " Stanisław Jerzy Lec..

Nigdy nie skończę czekać na... teksty

zimoweslonce dodano: 13 luty 2012

Nigdy nie skończę czekać na spotkanie jedynej osoby,na której tak mi zależało.Nawet jeśli będę już przekonana,że zapomniałam,znowu jego kolega wejdzie mi w drogę i przypomni mi o ich istnieniu.Bo zapominając o nim staram się nie myśleć również o jego kolegach,z którymi przebywał.I przez jego postawę wobec mnie,przez to co było w powietrzu,gdy byliśmy obok siebie w promieniu paru metrów,przez przeszywający wzrok,zobaczony przypadkiem oszałamiający uśmiech,nie dość że zachciałam go poznać po milimetrze,to jeszcze tęsknie za tym,czego nie było lub co sobie wymyśliłam. Również chciałabym poznać tego kolegę.Na pewno nie jest draniem, z takimi by się nie zadawał. Ale czy aby na pewno, skoro miał czelność zniknąć?A może to przez siłę wyższą?Mimo wszystko, mam nadzieje, że wczorajsza noc była ostatnią przepłakaną przez to samo.Kolejnych dwóch lat nie wytrzymam..."Was hast du mit mir gemacht?"/Nadzieja matką głupich, podobno. O szczęście trzeba walczyć! Prawda istnieje,a kłamstwo się wymyśla..

Jak coś zacznie się walić  to... teksty

zimoweslonce dodano: 12 luty 2012

Jak coś zacznie się walić, to wszystko inne bezlitośnie podąża przykładem za tym, jak w domino. I nic nie jest na swoim miejscu. Nawet najmniejsza błahostka, która by sprawiała, że na coś jeszcze chciałoby się czekać. Wymusza się wtedy uśmiechy i nikt nie podejrzewa, że coś u Ciebie jest nie tak. Po prostu - sprawiasz wrażenie szczęśliwej, to przecież taka jesteś, bo nieszczęśliwy człowiek płacze, prawda? Dobrze, że te największe rany, blizny są najtrudniejsze do zauważenia. Chyba każdy człowiek po przejściach stara się ukryć szpecące jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny "szczegóły"..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV