głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Jestem tak cholernie szczęśliwa. I jednocześnie tak cholernie smutna. Nigdy nie pomyślałabym że prawdziwa miłość może być taka trudna. Po półtora roku spotykamy

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Jestem tak cholernie szczęśliwa. I jednocześnie tak cholernie smutna. Nigdy nie pomyślałabym że prawdziwa miłość może być taka trudna.
Jestem tak cholernie szczęśliwa. I... teksty

zdezelowana dodano: 23 sierpnia 2016

Jestem tak cholernie szczęśliwa. I jednocześnie tak cholernie smutna. Nigdy nie pomyślałabym, że prawdziwa miłość może być taka trudna.

Po półtora roku spotykamy się.. I... teksty

zdezelowana dodano: 23 sierpnia 2016

Po półtora roku spotykamy się.. I w najpiękniejsza noc mojego życia słyszę, że z nikim nigdy nie będzie Ci tak jak ze mną i ze dla Ciebie zawsze będę kimś. Potwierdziles to, co zawsze wiedziałam.. Ze kochasz mnie tak, jak ja Ciebie.

Żyłaś chwilą pełne garście... teksty

zdezelowana dodano: 14 sierpnia 2016

Żyłaś chwilą pełne garście brałaś. Nie istniało nic, tylko zabawa. Byle z kim i jak, to był cały świat, Świat na którym byłaś zbyt zachłanna. Dziś w tym świecie jesteś całkiem sama Teraz wiesz, że życie to nie zabawa Puste dłonie masz i do siebie żal...

Idziemy przez ten świat samotnie... teksty

zdezelowana dodano: 9 sierpnia 2016

Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie

Życzę Ci  byś domem nazwał... teksty

zdezelowana dodano: 27 lipca 2016

Życzę Ci, byś domem nazwał kiedyś to samo miejsce co ja.

 Znać drugiego człowieka to nie... teksty

zdezelowana dodano: 27 lipca 2016

"Znać drugiego człowieka to nie znaczy wiedzieć jaki jest jego ulubiony kolor, dzień czy owoc... Znać drugiego człowieka to znaczy wiedzieć jakie słowo doprowadza go do łez, a jakie do śmiechu... Umieć go pocieszyć, a zarazem smucić się razem z nim... Znać reakcję na wypowiedziane słowo a jednocześnie przewidzieć jego odpowiedź..."

Pełno Cię we mnie a przy mnie tak... teksty

zdezelowana dodano: 9 lipca 2016

Pełno Cię we mnie a przy mnie tak mało

To było jedno spojrzenie. Może... teksty

zdezelowana dodano: 9 lipca 2016

To było jedno spojrzenie. Może trochę za dlugie, może trochę było w nim za dużo zainteresowania. Whatever, ważne, ze on też to wtedy zauważył. I dla niego też od tego spojrzenia zaczęlo się wszystko.

Być może nie istnieje żaden inny... teksty

zdezelowana dodano: 9 lipca 2016

Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie.

  ...  im piękniejsza była... teksty

zdezelowana dodano: 17 czerwca 2016

"[...] im piękniejsza była miłość, tym dłuższe będzie cierpienie, kiedy ta miłość się skończy."

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

zdezelowana dodano: 2 czerwca 2016

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

 Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy... teksty

zdezelowana dodano: 1 czerwca 2016

"Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV