głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana „Zawsze tak jest. Ten kogo chcesz mieć nie chce ciebie a ten kogo nie chcesz chce. To niemal niemożliwe żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzaje

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
„Zawsze tak jest. Ten kogo chcesz mieć nie chce ciebie a ten kogo nie chcesz chce. To niemal niemożliwe żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzaje
„Zawsze tak jest. Ten kogo chcesz... teksty

zdezelowana dodano: 12 października 2016

„Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem. Zawsze jedno biega za drugim, a kiedy się w końcu znudzi, to drugie często zaczyna się za nim uganiać. To, że dwoje ludzi ugania się za sobą nawzajem, dogania się i spotyka, to cud.”

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie... teksty

zdezelowana dodano: 1 października 2016

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie na zawsze. Ale dzisiaj wiem, że przeszłość powinna zostać przeszłością.

Brakowało mi Ciebie wiesz?... teksty

zdezelowana dodano: 29 września 2016

Brakowało mi Ciebie, wiesz? Pamiętaj, że to nieważne co się w życiu stanie, ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się do mnie wracać. Ja na Ciebie zawsze będę czekać bo w moim sercu jest fragment przeznaczony tylko dla Ciebie. Nie ma nikogo kto pasuje tam tak jak Ty.

 Są takie osoby o których wiesz... teksty

zdezelowana dodano: 26 września 2016

"Są takie osoby, o których wiesz, po prostu masz przeczucie, że zostaną z Tobą na zawsze. Czasem znikają na jakiś czas, ale więź pozostaje i wraca się do siebie, jakby nigdy nic się nie zdarzyło, jakby czas stanął w miejscu. Zaczynasz rozmawiać i czujesz, jakbyście się widzieli wczoraj."

 Proszę Cię zróbmy to ucieknijmy... teksty

zdezelowana dodano: 24 września 2016

"Proszę Cię, zróbmy to, ucieknijmy gdzieś bardzo, bardzo daleko"

Jedyne co robili to patrzyli na... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2016

Jedyne co robili to patrzyli na siebie i żadne nie miało odwagi powiedzieć drugiemu, że go kocha...

„To że ktoś chce zerwać z kimś... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2016

„To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak, że znaczy dla niego za dużo, a on nie może sobie z tym poradzić.”

Albo robisz to na sto procent albo... teksty

zdezelowana dodano: 22 września 2016

Albo robisz to na sto procent, albo nie rób wcale. I nawet, jeśli długo już czekasz, pamiętaj – na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.

 Jeśli w jakiejś odległej... teksty

zdezelowana dodano: 17 września 2016

" Jeśli w jakiejś odległej przyszłości znowu się spotkamy - choć nasze drogi się rozeszły - uśmiechnę się do Ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami, kiedy to uczyliśmy się nawzajem zakochani w sobie. I może przez krótką chwilę Ty poczujesz to samo i też uśmiechniesz się do wspomnień, które na zawsze pozostaną naszą wspólną własnością"

„Byłam wściekła na siebie za... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2016

„Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się, jakim cudem, na litość boską, wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny, który odpychał mnie z taką determinacją.”

 Miałam wrażenie że w jego... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2016

" Miałam wrażenie, że w jego towarzystwie zaczynałam się zachowywać nieco absurdalnie: śmiałam się jak głupek, robiłam durne, infantylne żarty, a moja dzika namiętność zaskakiwała nawet mnie samą. Kiedy ze mną był, czułam się lepiej - bardziej jak osoba, którą chciałam być. Wszystko było " bardziej. "

Kochałam mężczyznę który... teksty

zdezelowana dodano: 14 września 2016

Kochałam mężczyznę, który otworzył przede mną cały świat, ale sam nie kochał mnie na tyle, aby w nim zostać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV