głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Czasami musimy przestać analizować przeszłość przestać planować przyszłość przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy przestać decydować rozumem co chce

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Czasami musimy przestać analizować przeszłość przestać planować przyszłość przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy przestać decydować rozumem co chce czuć s
 Czasami musimy przestać analizować... teksty

zdezelowana dodano: 5 grudnia 2016

"Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej..."

Mądry facet nie zastanawia się ilu... teksty

zdezelowana dodano: 2 grudnia 2016

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

 Prawdopodobnie będę wariatką do... teksty

zdezelowana dodano: 24 listopada 2016

"Prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. Pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy, nie zdając sobie nawet sprawy, że są nienormalne. Ludzie będą się nade mną litować, a ja sobie nigdy nikogo normalnego nie znajdę. I tak będzie zawsze, (...). Zostałam uszkodzona. Tych zniszczeń nie da się naprawić. "

 a na końcu zakochujesz się w kimś... teksty

zdezelowana dodano: 22 listopada 2016

"a na końcu zakochujesz się w kimś, kto zupełnie odbiega od twojego ideału..."

 Ona   Prawdziwa dojrzała kobieta... teksty

zdezelowana dodano: 16 listopada 2016

"Ona" "Prawdziwa dojrzała kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest. Ona ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta."

 Byłeś złym wspomnieniem teraz... teksty

zdezelowana dodano: 15 listopada 2016

"Byłeś złym wspomnieniem, teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi, żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi, którym poświęcam swój czas. Przypominasz mi, żeby widzieć ludzi takimi, jacy są a nie takimi, jakimi chciałabym ich widzieć. Przypominasz mi, żeby zakochiwać się w tym, jak ludzie mnie traktują a nie w tym, co mi mówią. A jeśli mimo wszystko pokocham znów niewłaściwą osobę, to pamięć o tobie przypomni mi, że mogę przetrwać najgorsze."

 Ludzi nie kocha się za to że są... teksty

zdezelowana dodano: 9 listopada 2016

"Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są".

 Był miłością mojego życia.... teksty

zdezelowana dodano: 4 listopada 2016

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki".

 Chcę powiedzieć Ci wieczorem  że... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2016

"Chcę powiedzieć Ci wieczorem, że nic innego oprócz Ciebie nie ma w moich myślach".

 Jest prawdą że ci których... teksty

zdezelowana dodano: 31 października 2016

"Jest prawdą, że ci, których spotykamy, mogą nas zmienić, i to czasem tak gruntownie, że nie jesteśmy już tymi samymi ludźmi, nawet z nazwiska".

 I jestem tu nie śpię  czekam aż... teksty

zdezelowana dodano: 28 października 2016

"I jestem tu, nie śpię - czekam aż się namyślisz, by się odezwać".

 Wiem że nie warto czekać aż... teksty

zdezelowana dodano: 26 października 2016

"Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że Cię kocham, że martwię się o Ciebie, że chcę się z Tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV