głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Wmawiam sobie że to był tylko zły sen i oddycham. Oddycham po to żeby się upewnić że jeszcze żyję ponieważ to wcale nie wygląda na życie. Tak ciężko było się od

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Wmawiam sobie że to był tylko zły sen i oddycham. Oddycham po to żeby się upewnić że jeszcze żyję ponieważ to wcale nie wygląda na życie.
Wmawiam sobie  że to był tylko zły... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Wmawiam sobie, że to był tylko zły sen, i oddycham. Oddycham po to, żeby się upewnić, że jeszcze żyję, ponieważ to wcale nie wygląda na życie.

 Tak ciężko było się odezwać.... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

"Tak ciężko było się odezwać. Powiedzieć, że niebo jakieś bledsze, cukier już nie słodki".

Twój zapach to moje najładniejsze... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Twój zapach to moje najładniejsze wspomnienia.

“Jeśli masz być  to będziesz.... teksty

zdezelowana dodano: 11 grudnia 2016

“Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij.”

 Mała  gdybyś tylko wiedziała  ilu... teksty

zdezelowana dodano: 9 grudnia 2016

"Mała, gdybyś tylko wiedziała, ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała, ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała, ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała, ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała, jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz, czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to, by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi, którą można użyć, gdy w życiu się nabrudzi, a później rzucić w kąt?"

Jeśli mnie pytasz  co złego jest w... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

Jeśli mnie pytasz, co złego jest w miłości, to ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mógł oddychać.

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“   Unikasz mnie od jakichś 8 lat.... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

''Rozpoczęło się od przypadku  od... teksty

zdezelowana dodano: 6 grudnia 2016

''Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być"

 Czasami musimy przestać analizować... teksty

zdezelowana dodano: 5 grudnia 2016

"Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej..."

Mądry facet nie zastanawia się ilu... teksty

zdezelowana dodano: 2 grudnia 2016

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

 Prawdopodobnie będę wariatką do... teksty

zdezelowana dodano: 24 listopada 2016

"Prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. Pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy, nie zdając sobie nawet sprawy, że są nienormalne. Ludzie będą się nade mną litować, a ja sobie nigdy nikogo normalnego nie znajdę. I tak będzie zawsze, (...). Zostałam uszkodzona. Tych zniszczeń nie da się naprawić. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV