głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana „Może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to aby wyleczyć nas z innych ludzi.” „Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna która ma obiekty

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
„Może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to aby wyleczyć nas z innych ludzi.”
„Może niektórzy ludzie pojawiają... teksty

zdezelowana dodano: 25 października 2016

„Może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to, aby wyleczyć nas z innych ludzi.”

„Czasami najpiękniejsza na sali... teksty

zdezelowana dodano: 18 października 2016

„Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna, która ma obiektywnie najbardziej idealną figurę i rysy twarzy, ale ta, która ma do siebie zaufanie, lubi siebie i emanuje radością. Ona będzie przyciągała do siebie spojrzenia i budziła zazdrość, chociaż gdyby zbadać jej atuty za pomocą cyfrowego wzorca kobiecej urody, niekoniecznie otrzymałaby dobry wynik. Bo źródłem jej pewności siebie i radości nie jest dyplom ukończenia szkoły dla kandydatek na Miss Świata, tylko to, że lubi swoje prawdziwe ,,ja’’, czyli ma świadomość swoich emocji, uczuć i pragnień. Kocha siebie za to, że jest na świecie i znajduje radość w różnych, nawet drobnych i pozornie nieznaczących sprawach lub zdarzeniach.”

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

zdezelowana dodano: 17 października 2016

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

„Zawsze tak jest. Ten  kogo chcesz... teksty

zdezelowana dodano: 12 października 2016

„Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem. Zawsze jedno biega za drugim, a kiedy się w końcu znudzi, to drugie często zaczyna się za nim uganiać. To, że dwoje ludzi ugania się za sobą nawzajem, dogania się i spotyka, to cud.”

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie... teksty

zdezelowana dodano: 1 października 2016

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie na zawsze. Ale dzisiaj wiem, że przeszłość powinna zostać przeszłością.

Brakowało mi Ciebie  wiesz?... teksty

zdezelowana dodano: 29 września 2016

Brakowało mi Ciebie, wiesz? Pamiętaj, że to nieważne co się w życiu stanie, ile różnych rzeczy nas rozdzieli czy jak długo ze sobą nie mamy kontaktu. Nie bój się do mnie wracać. Ja na Ciebie zawsze będę czekać bo w moim sercu jest fragment przeznaczony tylko dla Ciebie. Nie ma nikogo kto pasuje tam tak jak Ty.

 Są takie osoby  o których wiesz... teksty

zdezelowana dodano: 26 września 2016

"Są takie osoby, o których wiesz, po prostu masz przeczucie, że zostaną z Tobą na zawsze. Czasem znikają na jakiś czas, ale więź pozostaje i wraca się do siebie, jakby nigdy nic się nie zdarzyło, jakby czas stanął w miejscu. Zaczynasz rozmawiać i czujesz, jakbyście się widzieli wczoraj."

 Proszę Cię  zróbmy to  ucieknijmy... teksty

zdezelowana dodano: 24 września 2016

"Proszę Cię, zróbmy to, ucieknijmy gdzieś bardzo, bardzo daleko"

Jedyne co robili to patrzyli na... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2016

Jedyne co robili to patrzyli na siebie i żadne nie miało odwagi powiedzieć drugiemu, że go kocha...

„To  że ktoś chce zerwać z kimś... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2016

„To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak, że znaczy dla niego za dużo, a on nie może sobie z tym poradzić.”

Albo robisz to na sto procent  albo... teksty

zdezelowana dodano: 22 września 2016

Albo robisz to na sto procent, albo nie rób wcale. I nawet, jeśli długo już czekasz, pamiętaj – na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.

  Jeśli w jakiejś odległej... teksty

zdezelowana dodano: 17 września 2016

" Jeśli w jakiejś odległej przyszłości znowu się spotkamy - choć nasze drogi się rozeszły - uśmiechnę się do Ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami, kiedy to uczyliśmy się nawzajem zakochani w sobie. I może przez krótką chwilę Ty poczujesz to samo i też uśmiechniesz się do wspomnień, które na zawsze pozostaną naszą wspólną własnością"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV