głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Mała jeżeli nie jesteś dla niego całym światem spełnieniem marzeń i największym pragnieniem to nie jesteś dla niego niczym wartym twojego życia. Wstań więc i od

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Mała jeżeli nie jesteś dla niego całym światem spełnieniem marzeń i największym pragnieniem to nie jesteś dla niego niczym wartym twojego życia. Wstań więc i odejdź.
Mała jeżeli nie jesteś dla niego... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Mała, jeżeli nie jesteś dla niego całym światem, spełnieniem marzeń i największym pragnieniem, to nie jesteś dla niego niczym wartym twojego życia. Wstań więc i odejdź.

Malutka błagam cię nie poddawaj... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Malutka, błagam cię, nie poddawaj się! Wiem, że życie robi ci teraz operację na otwartym sercu i nie masz już nawet siły na kolejny oddech. Wiem, że jedyne o czym w tej chwili marzysz, to żeby ktoś to życie wyłączył. Obiecuję ci jednak, że to minie. Znam cię i wiem, że dasz radę. Jeden oddech. Jedna minuta. Jeden dzień.

Mała to nie ma znaczenia co mówi... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Mała, to nie ma znaczenia, co mówi cały świat, jeżeli ty znów masz w oczach blask, usta nie przestają się uśmiechać a serce wciąż śpiewa.

Wmawiam sobie że to był tylko zły... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Wmawiam sobie, że to był tylko zły sen, i oddycham. Oddycham po to, żeby się upewnić, że jeszcze żyję, ponieważ to wcale nie wygląda na życie.

 Tak ciężko było się odezwać.... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

"Tak ciężko było się odezwać. Powiedzieć, że niebo jakieś bledsze, cukier już nie słodki".

Twój zapach to moje najładniejsze... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2016

Twój zapach to moje najładniejsze wspomnienia.

“Jeśli masz być to będziesz.... teksty

zdezelowana dodano: 11 grudnia 2016

“Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij.”

 Mała gdybyś tylko wiedziała ilu... teksty

zdezelowana dodano: 9 grudnia 2016

"Mała, gdybyś tylko wiedziała, ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała, ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała, ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała, ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała, jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz, czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to, by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi, którą można użyć, gdy w życiu się nabrudzi, a później rzucić w kąt?"

Jeśli mnie pytasz co złego jest w... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

Jeśli mnie pytasz, co złego jest w miłości, to ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mógł oddychać.

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“  Unikasz mnie od jakichś 8 lat.... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

''Rozpoczęło się od przypadku od... teksty

zdezelowana dodano: 6 grudnia 2016

''Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV