głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanka1 Nigdy nie będę taka jak kiedyś. Niewinna odważna i pełna miłości. Popatrz na to inaczej. Obaj są przystojni chodzą do naszej klasy i są niegrzeczni. Jak nie mia

zanka1

zanka1.moblo.pl
Nigdy nie będę taka jak kiedyś. Niewinna odważna i pełna miłości.
Nigdy nie będę taka jak kiedyś.... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Nigdy nie będę taka jak kiedyś. Niewinna,odważna i pełna miłości.

Popatrz na to inaczej. Obaj są... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Popatrz na to inaczej. Obaj są przystojni, chodzą do naszej klasy i są niegrzeczni. Jak nie miałabym mieć do nich zaufania? -Słyszę w tym zdaniu wyłącznie hormony. -Odwal się. Sama przyznaj ,że myślałaś o całowaniu go. -Nie. Nigdy. Ale ty zapewne myślisz o tym zaraz jak zobaczysz jakiegoś przystojniaka. -Nie obrażaj mnie. Dobrze wiesz ,że tak nie jest.

Nie możesz tak żyć. Jesteś w... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Nie możesz tak żyć. Jesteś w celibacie czy co? Nie mów,że zobaczę cię w klasztorze. O nie,czekaj. Mam świetny pomysł. Święta Sara.-zaśmiała się. -Jak ładnie. Mogę zatrzymać tą bluzkę ,którą mi pożyczyłaś? Będę miała relikwię.

Trudno jest się przygotować na... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Trudno jest się przygotować na kłopoty i to w cztery minuty.

  Ważne jest czy kogoś kochasz... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

,,Ważne jest czy kogoś kochasz Ważne jest czy kochasz siebie Ważne jest czy mówisz prawdę Czy nikt nie płacze przez ciebie" /Hurt

Au syknął z bólu.Natychmiast go... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Au-syknął z bólu.Natychmiast go wypuściłam. Nie może cierpieć. Już nigdy więcej.

Znalazłam się sama w lesie. Było... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Znalazłam się sama w lesie. Było ciemno, nawet jeden promień nie przenikał baldachimu liści. Okręciłam się wkoło próbując coś wypatrzyć. Gdzieś z lewej strony dobiegł mnie szelest liści. Po moim ciele przebiegł dreszcz.Niepokojący dźwięk się zbliżał,przywodząc mi na myśl wszystkie przelęknione dusze ludzi,którzy umarli w cieniu dębu lub zagubieni w ogromnym lesie szukali drogi powrotnej do dawnego życia i najbliższych ludzi,których już nie zobaczą na tej drodze życia. Skupiałam się na myśli ,że to nie może zdarzyć się mnie.Jednak kogo by obchodziła jedna nic nie znacząca istota na całej liście imion i nazwisk zapomnianych już ,a przecież kochanych za życia. O mnie też zapomną. Wymarzą ze swojej pamięci,a stanie się to tak szybko, jak przecięcie nitki z pajęczyny na strychu. Nikt tego nie zauważy, bo kto przypomni jak już nie będzie tej osoby na świecie?Po prawej stronie pojawił się słaby płomień igrający wśród cieni. Patrzyłam na niego urzeczona.Tego właśnie szukałam. Promyka nadziei

Czasami los jest dla nas łaskawy.... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Czasami los jest dla nas łaskawy. Czasami sprawia ból. W każdej jednak możliwości daje on nam choć odrobinę szczęścia. Nigdy nie zostawia ,ani nie zapomina. Pozostawia zawsze nam wybór. My decydujemy ,jak będziemy korzystać z tej szansy.

Ile osób boi się zakochać?  Ile... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Ile osób boi się zakochać? Ile osób boi się nie zakochać? A kto czuje ,że przegapi swoją miłość ,biorąc ją za zauroczenie? Wbrew naszej woli zjawia się. Mimo błagań ucieka. Igra z nami parę miesięcy, tygodni, dni, godzin, minut ,czy może nawet sekund. Miłość to więź. Można ją przerwać. Gwałtownie przecinając, delikatnie nadszarpując. To takie kruche ,a zarazem takie mocne.

MIŁOŚĆ to coś magicznego co... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

MIŁOŚĆ to coś magicznego co przyzywa ją i jego. a gdy już się spotkają to wielki huragan wzniecają. a po huraganie wielkie zalanie, gdy po smutku czas następny chłopak jest wśród was. a po nim koniec zalania, i cała historia od rana.

Zdenerwowany poszedłem się... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Zdenerwowany poszedłem się przejść z moją ulubioną książką ,która pomaga mi pozbierać myśli. Muszę wymyślić jak się wymigać od tego dziwnego zakładu. Naprawdę nie chcę umawiać się z tą dziewczyną. Ale co mógłbym zrobić? Nic nie przychodziło mi do głowy. Niechętnie wyjąłem komórkę z kieszeni i zadzwoniłem na numer podany mi przez Adama. -Halo?-usłyszałem głos delikatny jak aksamit ,pieszczący moje zmysły. -Cześć. Jestem Dawid. Pamiętasz mnie?-zapytałem z pewnością siebie, ukrywające zaskoczenie wywołane reakcją na jej głos. -Nie za bardzo-powiedziała szczerze ,a moje serce zamarło. -Mamy razem niemiecki-oznajmiłem niepewnie, wstrzymując oddech. -Ach. To ty!-moje serce przyśpieszyło w nierównym tempie. Niemal czułem jej radość ,którą dało się usłyszeć w głosie. -Moglibyśmy się dzisiaj spotkać w parku?-zapytałem nie wierząc we własne szczęście. Byłem tak pewny jej odpowiedzi ,że już zacząłem iść w tym kierunku. -Ok.

Co podtrzymuje świat? Trzy słonie o... teksty

zanka1 dodano: 15 kwietnia 2011

Co podtrzymuje świat? Trzy słonie o imionach Sex, drugs and Rock'N'Roll.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV