głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zanka1

 Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia że to ostatni raz kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno

nincompoop dodano: 24 października 2016

"Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia, że to ostatni raz, kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz, że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno"

Moblo umiera   teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Moblo umiera ; > do wpisu 23 października 2016
 Wierzcie mi to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność podział na pomagającego i tego któremu się pomaga. To taki deal transakcja wymienna która nie pozwala obrosnąć w piórka.

nincompoop dodano: 16 października 2016

"Wierzcie mi, to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności, zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność, podział na pomagającego i tego, któremu się pomaga. To taki deal, transakcja wymienna, która nie pozwala obrosnąć w piórka."

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

nincompoop dodano: 22 września 2016

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to, że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

 Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia ale mozesz kontrolowac swoje reakcje

nincompoop dodano: 14 września 2016

"Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia, ale mozesz kontrolowac swoje reakcje"

 To czego chcesz przychodzi do ciebie zawsze inaczej wcześniej później w niedoborze w nadmiarze.

nincompoop dodano: 13 września 2016

"To, czego chcesz, przychodzi do ciebie zawsze inaczej, wcześniej, później, w niedoborze, w nadmiarze. "

 Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter czapkę na uszy naciągnie dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska czy aby jadłam śniadanie albo się bólem głowy zatrwoży! O wtedy przepadłam!

nincompoop dodano: 13 września 2016

"Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam! "

Dziś wiem że nieważne co by się stało po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Dziś wiem, że nieważne co by się stało, po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało.

Zbliża się chwila to już jest bez znaczenia czy zginiemy my czy nasze marzenia bo nasze marzenia to my i tu nic się nie zmienia.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Zbliża się chwila, to już jest bez znaczenia czy zginiemy my czy nasze marzenia, bo nasze marzenia to my i tu nic się nie zmienia.

Jeśli miłość jest człowiekiem chodzi mi o Ciebie.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie.

 jeśli jesteś gotowy odpuścić to znalazłeś drogę do szczęścia

nincompoop dodano: 31 sierpnia 2016

"jeśli jesteś gotowy odpuścić, to znalazłeś drogę do szczęścia"

Budzisz się pewnego dnia i wiesz już co się stało. Zdajesz sobie sprawę że nie masz nikogo. Kiedyś umrzesz jak każdy i nikt nie będzie za Tobą tęsknił. Straciłeś wszystko i wszystkich. Dlaczego? Niezły był z Ciebie kutas. I nie dbałeś o nikogo ani o nic. Tak już jesteś. Miałeś przyjaźń i odepchnąłeś ją najdalej od siebie jak tylko mogłeś. Miłość sama odeszła ale to dlatego że nie mogłeś się nią cieszyć tak naprawdę. Bo nie potrafiłeś tego zrozumieć. I bałeś się bałeś się jak nikt inny. Strach wygrał zostałeś sam. Czujesz się z tym źle ale prawda jest taka że zrobiłbyś to znów. Bo jesteś śmieciem. Takie jest życie. A ty nie masz nikogo.

maxsentymentalny dodano: 31 sierpnia 2016

Budzisz się pewnego dnia i wiesz już, co się stało. Zdajesz sobie sprawę, że nie masz nikogo. Kiedyś umrzesz jak każdy i nikt nie będzie za Tobą tęsknił. Straciłeś wszystko i wszystkich. Dlaczego? Niezły był z Ciebie kutas. I nie dbałeś o nikogo ani o nic. Tak już jesteś. Miałeś przyjaźń i odepchnąłeś ją najdalej od siebie jak tylko mogłeś. Miłość sama odeszła, ale to dlatego, że nie mogłeś się nią cieszyć tak naprawdę. Bo nie potrafiłeś tego zrozumieć. I bałeś się, bałeś się jak nikt inny. Strach wygrał, zostałeś sam. Czujesz się z tym źle, ale prawda jest taka, że zrobiłbyś to znów. Bo jesteś śmieciem. Takie jest życie. A ty nie masz nikogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV