głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zanka1

„Nie istnieje nic bardziej satysfakcjonującego niż życie z partnerem który nas widzi takimi jacy jesteśmy i kocha w nas nas samych. Rozumie że nasze niewłaściwe zachowanie nie wynika ze złości czy braku miłości lecz jest wspomnieniem ran z przeszłości która w nas nadal jeszcze żyje. Im lepiej rozumiemy i bardziej akceptujemy naszego partnera tym skuteczniej uczymy się kochać nas samych”

nincompoop dodano: 2 tygodnie temu

„Nie istnieje nic bardziej satysfakcjonującego, niż życie z partnerem, który nas widzi takimi, jacy jesteśmy i kocha w nas nas samych. Rozumie, że nasze niewłaściwe zachowanie nie wynika ze złości czy braku miłości, lecz jest wspomnieniem ran z przeszłości, która w nas nadal jeszcze żyje. Im lepiej rozumiemy i bardziej akceptujemy naszego partnera, tym skuteczniej uczymy się kochać nas samych”

Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania ale na niektóre mogę odpowiedzieć tak . teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania, ale na niektóre mogę odpowiedzieć "tak". do wpisu 28 grudnia 2016
 Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia że to ostatni raz kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno

nincompoop dodano: 24 października 2016

"Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia, że to ostatni raz, kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz, że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno"

Moblo umiera   teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Moblo umiera ; > do wpisu 23 października 2016
 Wierzcie mi to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność podział na pomagającego i tego któremu się pomaga. To taki deal transakcja wymienna która nie pozwala obrosnąć w piórka.

nincompoop dodano: 16 października 2016

"Wierzcie mi, to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności, zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność, podział na pomagającego i tego, któremu się pomaga. To taki deal, transakcja wymienna, która nie pozwala obrosnąć w piórka."

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

nincompoop dodano: 22 września 2016

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to, że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

 Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia ale mozesz kontrolowac swoje reakcje

nincompoop dodano: 14 września 2016

"Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia, ale mozesz kontrolowac swoje reakcje"

 To czego chcesz przychodzi do ciebie zawsze inaczej wcześniej później w niedoborze w nadmiarze.

nincompoop dodano: 13 września 2016

"To, czego chcesz, przychodzi do ciebie zawsze inaczej, wcześniej, później, w niedoborze, w nadmiarze. "

 Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter czapkę na uszy naciągnie dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska czy aby jadłam śniadanie albo się bólem głowy zatrwoży! O wtedy przepadłam!

nincompoop dodano: 13 września 2016

"Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam! "

Dziś wiem że nieważne co by się stało po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Dziś wiem, że nieważne co by się stało, po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało.

Zbliża się chwila to już jest bez znaczenia czy zginiemy my czy nasze marzenia bo nasze marzenia to my i tu nic się nie zmienia.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Zbliża się chwila, to już jest bez znaczenia czy zginiemy my czy nasze marzenia, bo nasze marzenia to my i tu nic się nie zmienia.

Jeśli miłość jest człowiekiem chodzi mi o Ciebie.

hipoporockopunek dodano: 12 września 2016

Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV