głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Gdybym wiedziała że tak trudno będzie puścić Twoją rękę nie dotknęłabym jej. I wiedziałam że będzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali. Mogę się założyć że już

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Gdybym wiedziała że tak trudno będzie puścić Twoją rękę nie dotknęłabym jej.
Gdybym wiedziała  że tak trudno... teksty

zanimodejde dodano: 24 września 2014

Gdybym wiedziała, że tak trudno będzie puścić Twoją rękę, nie dotknęłabym jej.

 I wiedziałam  że będzie tak... teksty

zanimodejde dodano: 24 września 2014

"I wiedziałam, że będzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali. Mogę się założyć, że już nigdy nie usłyszę od Ciebie ani jednego miłego słowa. Nasze drogi się rozeszły, bo Ty tego chciałeś i nic się już nie zmieni.  ”

Za­leży mi na in­nych ludziach... teksty

zanimodejde dodano: 23 września 2014

Za­leży mi na in­nych ludziach, tyl­ko nie pot­ra­fię niekiedy oce­nić kto przy­jacielem, a kto wro­giem. Po­za tym mam sil­ne za­burze­nia pa­mięci i nie poj­muję, dlacze­go nag­le in­ni przes­tają się do mnie odzywać. 

Nawet jeśli boisz się  że to... teksty

zanimodejde dodano: 23 września 2014

Nawet jeśli boisz się, że to niewłaściwe. Nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami, powiedz to, powiedz jak najgłośniej, a potem idź za ciosem,

 Czasami już na pierwszy rzut oka... teksty

zanimodejde dodano: 23 września 2014

"Czasami już na pierwszy rzut oka widać komu zależy bardziej..., ale zakochany człowiek łudzi się.."a może się zmieni..a może nie miał czasu", może to może tamto. Najlepiej skończyć tylko jak? Jak przekonać własne serce?"

 Tak  czasami mam wrażenie  że... teksty

zanimodejde dodano: 22 września 2014

"Tak, czasami mam wrażenie, że utrzymywanie stosunków z ludźmi kosztuje mnie zbyt wiele wysiłku."

 Nie pamiętam nic tak gorzkiego  co... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2014

"Nie pamiętam nic tak gorzkiego, co dałoby się porównać z tym, że zakochałam się w człowieku, który nigdy mnie nie kochał."

Odłożyła słuchawkę. Już nie... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2014

Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni, pomyślałem. Najlepsza z kobiet, jakie w życiu spotkałem, a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę, zasługuję na samotną śmierć w domu wariatów.

 Jeśli to czytasz znalazłem w sobie... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2014

"Jeśli to czytasz znalazłem w sobie odwagę by to wysłać ten list. Punkt dla mnie. Nie znasz mnie dobrze, ale potrafię opowiadać bez końca z jakim trudem przychodzi mi pisanie. Ten list to najtrudniejsza rzecz jaką przyszło mi napisać. Niełatwo o tym mówić, ale po prostu to powiem. Poznałem dziewczynę, zupełni przypadkiem. nie szukałem tej znajomości. Zaczęliśmy rozmawiać, a ja pomyślałem, że już do końca życia chcę prowadzić tę rozmowę. Mam przeczucie, że ona jest tą jedyną. Jest zupełnie zwariowana, sprawia, że się uśmiecham. Wymaga ogromnej uwagi. Mówię o Tobie Karen. To była ta dobra wiadomoć. Zła jest taka, że nie wiem jak mam z Tobą być. I To mnie przeraża. Bo jeśli nie będę z Tobą, stracimy się z oczu. świat jest nieprzewidywalny. Ludzie nie dostrzegają chwil, które mogą zmienić wszystko. Nie wiem, co się z nami dzieje i nie umiem Ci powiedzieć dlaczego dla mnie powinnaś dla mnie tracić czas. Ale pachniesz domem i robisz wspaniałą kawę, a to coś znaczy.Zadzwoń do mnie."

Gdyby ktoś powiedział mi  że... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2014

Gdyby ktoś powiedział mi, że będę prawie żebrać o Twoje zainteresowanie, że będę szukać chociażby najmniejszej formy kntaktu z Tobą bojąc się,że któregoś dnia oddalisz się tak bardzo, a ja pomyślę, że zupełnie Cię nie znam, że już nie jesteś tym samym Tobą...

 Jakos tak się stało  że kiedy do... teksty

zanimodejde dodano: 19 września 2014

"Jakos tak się stało, że kiedy do niego przyszła, już po chwili całowała się z nim znowu. I teraz sprawa była już dla niej jasna. Bo może się zdarzyć, że zaczynamy się z kimś całować przypadkiem. Ale jeśli całujemy się z tą samą osobą po raz drugi, to już nie może być przypadek. To jest dowód, że ten ktoś nam się naprawdę podoba."

Chcę być dziewczyną  która... teksty

zanimodejde dodano: 19 września 2014

Chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. Dziewczyną, która ma znaczenie.  dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania. Dziewczyną, która zmieniła wszystkie inne w Twoich oczach. Tą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV