głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Poświęcamy zbyt mało uwagi światu. Wiemy o tym a jednak nie chce nam się. Dopiero gdy coś się skończy albo ktoś umrze gdy coś zgubimy albo jest już za późno uśw

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Poświęcamy zbyt mało uwagi światu. Wiemy o tym a jednak nie chce nam się. Dopiero gdy coś się skończy albo ktoś umrze gdy coś zgubimy albo jest już za późno uś
Poświęcamy zbyt mało uwagi... teksty

zanimodejde dodano: 30 września 2014

Poświęcamy zbyt mało uwagi światu. Wiemy o tym, a jednak nie chce nam się. Dopiero gdy coś się skończy albo ktoś umrze, gdy coś zgubimy albo jest już za późno - uświadamiamy sobie nagle, że prześlizgnęliśmy się przez życie i ludzi, tracąc z pola widzenia szczegóły.

Sposób jest prosty: nie chcesz... teksty

zanimodejde dodano: 29 września 2014

Sposób jest prosty: nie chcesz czekać na maila - nie odpisuj. Teraz masz przewagę, nie trać jej. Jeśli czujesz, że ktoś się od Ciebie oddala, nie goń go, bo zacznie uciekać.Raczej ty sama zmilknij, zniknij, przyczaj się. Zrobisz o wiele większe wrażenie, bardziej zaintrygujesz, niż organizując ciągłą nagonkę, której faceci bardzo nie lubią.

 Zawsze   byłam sama i pewnie zawsze... teksty

zanimodejde dodano: 29 września 2014

"Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić."

Nie był zwyczajnie przystojny... teksty

zanimodejde dodano: 29 września 2014

Nie był zwyczajnie przystojny, był... urzekający. Prezentował typ faceta sprawiającego, że kobieta pragnie rozerwać mu koszulę i patrzeć, jak wraz z guzikami pryskają zahamowania.

 Ludzie gubią się tylko  gdy nie... teksty

zanimodejde dodano: 29 września 2014

"Ludzie gubią się tylko, gdy nie są sobie przeznaczeni."

Nie szukaj mnie  nie trzeba. Gdy... teksty

zanimodejde dodano: 28 września 2014

Nie szukaj mnie, nie trzeba. Gdy jestem - nie dostrzegasz. Gdy znikam - łzy wylewasz. A mnie nie ma. Jak kamień w twarz twój zimny głos na mnie działa. To już nie Ty, nieznajomy ktoś. Pogubiłeś się, mnie zgubiłeś też i za rękę już nie trzymasz. Kiedy nie mam sił, by dalej iść - Ciebie nie ma.

Nie liczyłem na nic. To znaczy... teksty

zanimodejde dodano: 27 września 2014

Nie liczyłem na nic. To znaczy liczyłem, że odwzajemnisz z czasem moje uczucie. Przecież nie mieściło mi się w głowie ni w sercu, że możesz nie odwzajemnić. Bo niby jak ty, cały mój świat, mógłby się mnie wyrzec?   Czekałem cierpliwie. Po tylu latach człowiek uczy się czekania. Umie czekać. Czekałem.

Nie powiem  że za tobą tęskniłem... teksty

zanimodejde dodano: 27 września 2014

Nie powiem, że za tobą tęskniłem, bo i tak nie uwierzysz. Tak jak nie uwierzysz, że nie odpowiadałem na twoje esemesy, bo bałem się w tobie zakochać.

 Myślała o tym  że spotkała –... teksty

zanimodejde dodano: 25 września 2014

"Myślała o tym, że spotkała – zupełnie przypadkowo – niezwykłego człowieka. Że chciałaby, aby był na zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna jak przy nikim na świecie. ”

 Chodzi właśnie o to  żeby się... teksty

zanimodejde dodano: 25 września 2014

"Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec. "

 Skończyło się. Miało wiecznie... teksty

zanimodejde dodano: 25 września 2014

"Skończyło się. Miało wiecznie trwać. Skończyło się. Już nie ma cię. Ach jaka szkoda nas. Już nie ma mnie. Mówiłaś: nigdy nigdy nikt i nic. Rozdzielić w życiu nas nie zdoła. Mówiłem: zawsze zawsze będę żyć. Potężnie zawsze żyć bo kocham."

 Lepsza jest prawda  niż życie w... teksty

zanimodejde dodano: 25 września 2014

"Lepsza jest prawda, niż życie w kłamstwie..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV