głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Po raz kolejny się na tobie zawiodłam ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje że przemyślisz wszystko i spróbujesz spróbujes

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Po raz kolejny się na tobie zawiodłam ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje że przemyślisz wszystko i spróbujesz spróbujesz ze
Po raz kolejny się na tobie... teksty

zanimodejde dodano: 19 października 2014

Po raz kolejny się na tobie zawiodłam, ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje, że przemyślisz wszystko i spróbujesz, spróbujesz ze mną. Przyjedziesz niespodziewanie do mnie i powiesz mi jak wiele dla ciebie znaczę.

Wypijmy do dna za te serca złamane... teksty

zanimodejde dodano: 19 października 2014

Wypijmy do dna za te serca złamane, oszukane, za miłość i za każdy stracony przez nią czas. Za każdą, która będzie nowa za mężczyzn puste słowa. I za samotne noce, pijemy jeszcze raz..

 Już wybrałem  zobaczyłem... teksty

zanimodejde dodano: 19 października 2014

"Już wybrałem, zobaczyłem, spośród tłumu namierzyłem. Będzie moja..:)"

   Jak długo się już znamy?... teksty

zanimodejde dodano: 17 października 2014

"- Jak długo się już znamy? - Cztery lata z wieloma dziurami pośrodku. - Jak brokat nadjedzony przez mole? - Jak dwoje ludzi, którzy nigdy nie chcieli wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności - którzy chcieli mieć wszystko i nic nie dawać".

Ludzie się nie zmieniają. Juz nigdy... teksty

zanimodejde dodano: 16 października 2014

Ludzie się nie zmieniają. Juz nigdy nie dam sobie wmówić tego, że ktos stanie się nagle lepszym. Bo ile ta zmiana na lepsze może trwać trzy dni, może tydzień, byleby zobaczyła we mnie, że na chwile mi zależało. I co to da..myślisz, że ktoś lepszy nie zastąpi w końcu twojego miejsca? Ktoś kto stara się w stu procentach i daje z siebie wszystko? Ta pewność, że chwilowa zmiana wystarczy kiedyś Cię zgubi!!

Los jak wszystkim dał mi tylko... teksty

zanimodejde dodano: 12 października 2014

Los jak wszystkim dał mi tylko jedną postać I nie nazbyt nią ucieszył mnie, Ale zawsze potrafiłam inną zostać Gdy wchodziła duża stawka w grę. Dziś posiadam różnych twarzy cały rejestr, W której lepiej niż we własnej mi. O jak dobrze umieć być tym kim się nie jest. Ja umiałam nim przyszedłeś ty. Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest. Nie potrafię być przed tobą nikim więcej. Sztuczny wdzięk odbierasz słowom, czynisz szczerym każdy gest, i znów jestem Tą tysięczną wśród tysięcy. Tak mi z sobą nie do twarzy, tak bym chciała siebie kryć, Ale kiedy na mnie patrzysz nie potrafię inną być. Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest. Nie potrafię być przed tobą nikim więcej. Dostosować sposób gry do nowych reguł, W efektownym fałszu ukryć się. Potrafiłabym to zrobić dla innego, a dla ciebie nie. Już nie umiem swojej prawdy minąć granic I to chyba jest nie dobry znak, Że przed innym nie odkryłabym jej za nic, a przed tobą tak.

 Kiedy Ją w końcu znalazłem  Ona... teksty

zanimodejde dodano: 11 października 2014

"Kiedy Ją w końcu znalazłem, Ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten Jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy, i chowaniu, unikaniu. Ale ja Ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tą miłość wypuścić, pokazać swoje karty.. jest przerażona na śmierć. ”

Potrzebuje mężczyzny  który... teksty

zanimodejde dodano: 10 października 2014

Potrzebuje mężczyzny, który eksploduje, kiedy pomyśli, że może mnie stracić.

Niewielu jest ludzi  których... teksty

zanimodejde dodano: 8 października 2014

Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaje świat, tym mniej mi się podoba, a kazdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

Po prostu jeśli ktoś wymyślił dla... teksty

zanimodejde dodano: 8 października 2014

Po prostu jeśli ktoś wymyślił dla mnie taką fabułę, to nie może zakończyć jej w tak banalny sposób. Wierz w swojego scenarzystę.

Trochę się zdenerwowałem  a... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2014

Trochę się zdenerwowałem, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłem kogoś za wysoko.

 Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2014

"Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna panna nawali , nie pisz , bo Ci smutno i znowu nie masz z kim spać .Mnie już nie ma rozumiesz ?! i nie jestem kurwa zadnym kołem zapasowym . "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV