głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dokładnie .. teksty zanimodejde dodał komentarz: Dokładnie .. do wpisu 12 grudnia 2015
trudno jest się śmiać kiedy serce... teksty

zanimodejde dodano: 11 grudnia 2015

trudno jest się śmiać kiedy serce szlocha, a jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj kiedy się kogoś kocha...

 Są takie chwile w życiu każdej... teksty

zanimodejde dodano: 10 grudnia 2015

"Są takie chwile w życiu każdej dziewczyny, które okazują się ważne dopiero po czasie. I kiedy potem spoglądasz wstecz, mówisz sobie: to był jeden z tych decydujących momentów, a ja nie miałam pojęcia, że właśnie zmienia się całe moje życie. Są też takie chwile, o których od razu wiadomo, że są niezwykle ważne. Że to, co teraz zrobisz, będzie miało zasadnicze znaczenie dla twojej przyszłości. Stoisz na rozstaju i musisz wybrać jedną z dróg. I to była właśnie taka chwila. Wielka. Trudno wyobrazić sobie większą. ”

: teksty zanimodejde dodał komentarz: :) do wpisu 10 grudnia 2015
Nic się dwa razy w życiu nie zdarzy po ciosie człowiek zupełnie inaczej postrzega człowieka który go zadał i choć wspomnienia z nim związane były najcudowniejszym przeżyciem trzeba pamiętać komu się ufa ja nie potrafilabym wybaczyć mimo wszytsko : dziękuje serdecznie mam nadzieję że powtórzy się coś tak wspaniałego ale z kimś odpowiednim : teksty zanimodejde dodał komentarz: Nic się dwa razy w życiu nie zdarzy, po ciosie człowiek zupełnie inaczej postrzega człowieka, który go zadał i choć wspomnienia z nim związane były najcudowniejszym przeżyciem trzeba pamiętać komu się ufa, ja nie potrafilabym wybaczyć mimo wszytsko :) dziękuje serdecznie mam nadzieję, że powtórzy się coś tak wspaniałego, ale z kimś odpowiednim :) do wpisu 10 grudnia 2015
 Wolę zachować niesamowite... teksty

zanimodejde dodano: 10 grudnia 2015

"Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem, niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości, że ten czas już się nie powtórzy."

 Jak ktoś proszę Pani zapewnia o... teksty

zanimodejde dodano: 8 grudnia 2015

""Jak ktoś proszę Pani, zapewnia o miłości a później za przeproszeniem zostawia. I nieważne z jakich powodów. Bo ja proszę pani uważam to za podłe skurwysyństwo. I nawet jeśli ma Pani tysiąc żałosnych argumentów. Wiem swoje. I myślę że mam sporo racji". o właśnie..

 Najpierw unosisz sie dumą by... teksty

zanimodejde dodano: 7 grudnia 2015

"Najpierw unosisz sie dumą, by pokazać jak dobrze radzisz sobie bez niego. Mijają tygodnie, miesiące, tak zwyczajnie, niezauważalnie. Później jest tylko pustka. Dawna duma mija. Nie napisałaś wtedy, kiedy był na to czas, nie napiszesz teraz gdy jest juz za późno by cokolwiek naprawiać."

 ... umiem być sama i się tego... teksty

zanimodejde dodano: 6 grudnia 2015

"[...] umiem być sama i się tego nie boję. Jeśli się czegoś boję to tego, że związek może mi skurczyć czas dostępny na moją osobistą fajność tylko dla mnie."

 Ktoś kogoś rzucił ktoś płacze... teksty

zanimodejde dodano: 6 grudnia 2015

"Ktoś kogoś rzucił, ktoś płacze, ktoś się kocha, ktoś bije, ktoś odgania stres tańcem.. Ty daj mi rękę, chodźmy na spacer."

 Kiedyś mogłeś mnie mieć teraz... teksty

zanimodejde dodano: 6 grudnia 2015

"Kiedyś mogłeś mnie mieć, teraz to Ci się mogę ewentualnie przyśnić !"

 Dałam ci przestrzeń żebyś... teksty

zanimodejde dodano: 6 grudnia 2015

"Dałam ci przestrzeń, żebyś mógł oddychać, Trzymałam się na dystans, żebyś był wolny. Mam nadzieję, że znajdziesz ten brakujący element, który przywiedzie Cię z powrotem do mnie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV