głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde “ Wiem że się boisz. Ale strach mówi nam że wciąż żyjemy... Wiesz co jeszcze mi mówi? Że ci na mnie zależy. Bo przecież twój umysł nie odczuwałby lęku przed czy

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
“ Wiem że się boisz. Ale strach mówi nam że wciąż żyjemy... Wiesz co jeszcze mi mówi? Że ci na mnie zależy. Bo przecież twój umysł nie odczuwałby lęku przed czymś co
“ Wiem że się boisz. Ale strach... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

“ Wiem, że się boisz. Ale strach mówi nam, że wciąż żyjemy... Wiesz, co jeszcze mi mówi? Że ci na mnie zależy. Bo przecież twój umysł nie odczuwałby lęku przed czymś, co jest ci zupełnie obojętne. ”

“ Dla niego jesteś taka jaka być... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

“ Dla niego jesteś taka jaka być powinnaś, bo nie ma na świecie faceta, który siedziałby z dziewczyną, która go nie interesuje. Kiedy to kwestionujesz, to nie tylko mówisz o sobie źle. Przede wszystkim mówisz mu, że jest totalnym bezguściem, bo podoba mu się brzydki i zepsuty samochodzik. ”

 Da się tak po prostu odpuścić.... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

"Da się tak po prostu odpuścić. Może nie przestać kochać, ale przestać płakać. Może nie przestać tęsknić, ale przestać czekać. Może nie przestać o nim myśleć, ale przestać żałować, że go nie ma. Da się, mówię Wam. Wiem, bo ja tak po prostu odpuściłam. "

“ To niepojęte jak można... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

“ To niepojęte, jak można tęsknić za osobą, zapachem, gestami, przytulaniem, bliskością. ”

 I uśmiechnęła się. Miękko ale... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

"I uśmiechnęła się. Miękko, ale nie kocio. Kobieco, ale nie zalotnie. Choć może zalotnie, ale jakoś nieprzewrotnie. I nieznacznie. Bardzo delikatnie. "

 Kiedy czegoś nam brak musimy... teksty

zanimodejde dodano: 28 stycznia 2015

"Kiedy czegoś nam brak, musimy jakoś wypełnić nieznośną lukę. Choć kiedy brak nam miłości, to jej akurat niczym zastąpić się nie da."

: tak teksty zanimodejde dodał komentarz: :/ tak do wpisu 28 stycznia 2015
 I coraz dalszy jesteś mi  i znów... teksty

zanimodejde dodano: 27 stycznia 2015

"I coraz dalszy jesteś mi, i znów nie znam cię, więc kim był ten człowiek, z którym dzieliłam swój sen? Kochany, mów mi częściej o miłości, bo chcę wierzyć..."

 Tylko że tego myślała... teksty

zanimodejde dodano: 25 stycznia 2015

"Tylko, że tego, myślała, właśnie tego mam po dziurki w nosie. Tego nieustannego analizowania- z jednej strony to, z drugiej tamto. Z jednej strony wygląda na to, że mu na mnie zależy, z drugiej-że niekoniecznie. Z jednej strony powinnam o nim zapomnieć. Z drugiej strony, jak tonący brzytwy, powinnam chwytać się każdego źdzbła miłości, które mam w zasięgu ręki. Z jednej strony to może okazać się bardzo skomplikowane. Z drugiej-to nigdy nie jest proste. Jeżeli chodzi o miłość."

“ Pozwoliłam ci odejść bo cię... teksty

zanimodejde dodano: 25 stycznia 2015

“ Pozwoliłam ci odejść, bo cię kochałam. Podobno z miłości robi się dużo głupich rzeczy. ”

 W każdym z nich szukałam Ciebie. teksty

zanimodejde dodano: 22 stycznia 2015

"W każdym z nich szukałam Ciebie."

Te wszystkie przelotne znajomości po... teksty

zanimodejde dodano: 21 stycznia 2015

Te wszystkie przelotne znajomości po Tobie były tak marne, choć wiele niosły przygód i nowości, jakiejś odmiany, to dziś, gdy nie ma przy mnie żadnego z nich najlepiej umiem zobaczyć jak wiele znaczysz dla mnie Ty... ja tęsknie do niemożliwego? :/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV