głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde “ Mówią że to złamane serce... Ale mnie boli całe ciało. Co jeśli tak będzie już zawsze? ” “ Najgorszy moment przychodzi wtedy kiedy uzmysławiasz sobie jak bard

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
“ Mówią że to złamane serce... Ale mnie boli całe ciało. Co jeśli tak będzie już zawsze? ”
“ Mówią  że to złamane serce...... teksty

zanimodejde dodano: 8 luty 2015

“ Mówią, że to złamane serce... Ale mnie boli całe ciało. Co, jeśli tak będzie już zawsze? ”

“ Najgorszy moment przychodzi wtedy... teksty

zanimodejde dodano: 8 luty 2015

“ Najgorszy moment przychodzi wtedy, kiedy uzmysławiasz sobie, jak bardzo wszystko nie jest okej. Jak bardzo okłamujesz sama siebie, jak bardzo nie chcesz widzieć tego co się dzieje w okół. Jak przekłamujesz wszystkie fakty i sprowadzasz je do wersji wygodnej... Żeby tylko nie bolało, żeby tylko nie myśleć. I ogarnia Cię niespotykana samotność, otępienie. Nie możesz z nikim o tym pogadać, nie możesz nawet wyjść na papierosa i o tym pomilczeć. Jesteś sam ze sobą i tym co zjada Cię od środka. ”

“ Wszystko  dosłownie wszystko... teksty

zanimodejde dodano: 8 luty 2015

“ Wszystko, dosłownie wszystko oddałbym, żebyś Ty była bliżej mnie, żebyś mnie dalej tak doceniała, żebym był dla Ciebie wszystkim tak jak Ty jesteś w tym momencie dla mnie. Jesteś po prostu niesamowita ”

“ Ona nie potrafiła zostać  ja... teksty

zanimodejde dodano: 8 luty 2015

“ Ona nie potrafiła zostać, ja nie potrafiłem jej zatrzymać, obydwoje byliśmy równo porąbani i dźwigaliśmy nadbagaż przeszłości. ”

 Miałam Cię już więcej nie... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2015

"Miałam Cię już więcej nie wspominać, miałam już więcej nie czekać na Twoje wiadomości. Jednak pewnego dnia przychodzi wieczór, kiedy wszystkie moje postanowienia tracą swoje znaczenie. Wówczas zaczynam od nowa przeżywać brak Twojej osoby i zastanawiać się, czy to jeszcze ma jakikolwiek sens. Zresztą, co ma z tym wspólnego "sens". Prawda jest taka, że Ty po prostu się do mnie nie odzywasz i od długiego czasu nie mieliśmy ze sobą żadnego kontaktu. Możliwe, że wróciłeś do niej albo znalazłeś sobie inną, to nieistotne. Mnie już od dawna nie ma w Twoim życiu. Najwidoczniej za mną nie tęsknisz, pewnie nigdy nie tęskniłeś. Pozostało mi kilka nieistotnych wspomnień. To wszystko. Czas iść spać. "

 Doszedłem do wniosku że nie warto... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2015

"Doszedłem do wniosku że nie warto się starać i troszczyć o czyjąś obecność. Jakby ktoś chciał być to by był. Jakby ktoś chciał rozmawiać to by rozmawiał. Teraz mam to gdzieś nie będę już tym co pierwszy zaczyna temat. Nie będę już tym samym człowiekiem. I nie dziwcie się jak będę mięć wyłączone telefony czy nie będę odpowiadać na wiadomośći, że nie będę tak o was zabiegać jak wy macie mnie w chuju to ja mam was. "

 Niektórych tęsknot nie da się... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2015

"Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze."

 Pamiętam pierwsze spotkanie... teksty

zanimodejde dodano: 4 luty 2015

"Pamiętam pierwsze spotkanie, pierwsze spojrzenie, pierwszy uśmiech i kilka prostych, przyspieszających bicie serca słów. Nie umiem zapominać, szczególnie kogoś, kto po raz pierwszy w życiu sprawił, że nauczyłam się kochać, okazywać uczucia i tęsknić. Nieważne, że odszedł.. Odejście nie oznacza końca, nagłego "porzucenia" miłości, która jest we mnie kilka lat i z każdym dniem staje się coraz silniejsza. Nie widzę Jego twarzy, dawno nie słyszałam Jego głosu, ale czuję, że nadal we mnie żyje. Przebudza się w każdej wolnej chwili i nie pozwala mi normalnie funkcjonować."

“ Na samym początku nie widzą... teksty

zanimodejde dodano: 4 luty 2015

“ Na samym początku nie widzą poza nim świata. Oczywiście jeśli mówimy o miłości. Później widzą świat, ale nie korzystają. Później zaś zaczynają się nudzić. Bo nie ukrywajmy faceci na dłuższą metę są potwornie nudni. Nie żyją już po to by je zdobyć. Żyją po to aby pracować. Kobieta jest obok, ale znana, oswojona, przewidywalna. Jak zakurzone trofeum na półce. Kobietom zaczyna więc brakować emocji. I adoracji. Chcą do kurwy nędzy czuć się pożądane. Chcą aby ktoś je przygniótł do ściany, zgwałcił wzrokiem i dysząc wsadził dłoń między uda. Chcą tej samej pasji i namiętności co na początku związku. "

 Czasami czegoś nie widać  ale... teksty

zanimodejde dodano: 1 luty 2015

"Czasami czegoś nie widać, ale wiesz, że to jest. Czasami niektóre relacje się kończą, ale w sercu nadal trwają. Bo wystarczy, że spotkacie się spojrzeniami i oboje czujecie, że oszukujecie samych siebie. Zapieracie się rękami i nogami, odwracacie wzrok, całujecie inne usta, ale przed snem macie tylko jedną myśl. Co by było gdyby wtedy wam wyszło? Wiecie, że powrotów nie ma, ale odejścia też nigdy nie było."

“ Miałam rozpocząć nowy... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

“ Miałam rozpocząć nowy rozdział, miałam zacząć nowe życia. Pozbyć się wszelkich problemów przeszłości i kreować przyjazną przyszłość. Ale jakże ja mam kroczyć naprzód, jeśli z tyłu głowy obijają mi się ciągle myśli o Tobie. Miałam zapomnieć! A Ty wiercisz mi się nieprzerwanie w świadomości i podświadomości. Gdziekolwiek pójdę, niosę ze sobą ten cały bałagan związany z Twoją osobą. ”

“ Wiesz co stoi na naszej drodze?... teksty

zanimodejde dodano: 29 stycznia 2015

“ Wiesz co stoi na naszej drodze? Nie brak uczucia, nie inni ludzie, nie przeszłość, kurwa, nawet nie my sami. Na naszej drodze stoi nasza duma. Żadne z nas nie powie "kurwa, tak bardzo mi Ciebie brakowało". ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV