głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz co? Miłość. Zaciera się zmienia wzrasta i słabnie. Wydziera ci serce krwawisz tak że topisz się we własnej krwi a później ona

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz co? Miłość. Zaciera się zmienia wzrasta i słabnie. Wydziera ci serce krwawisz tak że topisz się we własnej krwi a później ona w
 Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz... teksty

zanimodejde dodano: 16 marca 2015

"Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz co? Miłość. Zaciera się, zmienia, wzrasta i słabnie. Wydziera ci serce, krwawisz tak, że topisz się we własnej krwi, a później ona wraca po więcej. Ale nigdy nie znika. Nie mija z czasem, nie odchodzi i na pewno nie opuści cię tylko dlatego, że ktoś cię zranił tak bardzo, że masz wrażenie, iż tego nie przeżyjesz. Miłość, ta prawdziwa miłość, będzie cię nękać do śmierci. I boli, Boże, jak ona bardzo boli. "

Zostań potrzebuję Cię tu.. teksty

zanimodejde dodano: 16 marca 2015

Zostań-potrzebuję Cię tu..

Nie zasługujesz na mnie! Kiedyś to... teksty

zanimodejde dodano: 15 marca 2015

Nie zasługujesz na mnie! Kiedyś to zroumiesz. Ja mam zbyt dobre serce jak dla Ciebie.

 Będziesz już całkiem inny i... teksty

zanimodejde dodano: 15 marca 2015

"Będziesz już całkiem inny i wszystko będzie inne, i nie wiem, gdzie będę, ale to nie ważne. (...) Pomyśl wtedy, że mogłeś mieć moje sny i głos i troski i nieznane mi jeszcze pomysły. I moją niecierpliwość i nieśmiałość, że w taki sposób mogłeś mieć świat po raz drugi. A kiedy będziesz tak myślał, nie ważne będzie, żeś nie umiał, czy nie chciał tego mieć. (...) Ważne będzie tylko, że byłeś moją słabością i siłą, utratą i odzyskaniem, światłem, ciemnością, bólem – to znaczy życiem…"

 Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

zanimodejde dodano: 14 marca 2015

"Aż w końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń."

 Nie mogę  nie potrafię zrozumieć... teksty

zanimodejde dodano: 12 marca 2015

"Nie mogę, nie potrafię zrozumieć tego, jak bardzo ktoś może mieć wyjebane na drugą osobę. Dobrze każdy ma własne sprawy, dużo do załatwienia, praca to zrozumiałe, ale czy chwila na danie znaku życia, to takie trudne do uczynienia? Czy takie ciągnięcie niechcianej znajomości do czegoś prowadzi? Tak, toczy koło błędne i błędnym kołem pozostanie!"

Nigdy nie idź na łatwizne  nie... teksty

zanimodejde dodano: 12 marca 2015

Nigdy nie idź na łatwizne, nie ważne co by się działo nie możesz się poddawać. Walcz do końca i spełniaj te cele, które sobie wyznaczyłeś.

Cierpiał. Naprawdę wierzył  że go... teksty

zanimodejde dodano: 9 marca 2015

Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli. Nie czujesz się pewnie. Chcesz się ukryć, otoczyć murami.

Spróbuje udawać  że nic się nie... teksty

zanimodejde dodano: 9 marca 2015

Spróbuje udawać, że nic się nie zdarzyło, rozpaczliwie szukając normalności, ale na próżno. Wszystko będzie wydawało się nieco inne niż wczoraj. Nie całkowicie inne, tylko troszeczkę. Jedzenie będzie smakowało trochę inaczej. Powietrze będzie miało nieco inny zapach. Kolory ukażą niemal niedostrzegalne odcienie.

Kiedy nagle znika ktoś bliski  nawet... teksty

zanimodejde dodano: 9 marca 2015

Kiedy nagle znika ktoś bliski, nawet ludzie bez wyobraźni są w stanie wymyślić tysiąc straszliwych scenariuszy albo, co jest jeszcze gorszą torturą, tysiąc powodów do nadziei.

 Jesteśmy tacy jacy jesteśmy... teksty

zanimodejde dodano: 26 luty 2015

"Jesteśmy tacy jacy jesteśmy, ludzie się nie zmieniają."

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

zanimodejde dodano: 23 luty 2015

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV