głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo to serce które wali jak szalone światło k

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo to serce które wali jak szalone światło któr
 Bo miłość to nie jest i nie może... teksty

zanimodejde dodano: 22 marca 2015

"Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo, to serce, które wali jak szalone, światło, które spływa wieczorem wraz z zachodem słońca, chęć poderwania się z łóżka nazajutrz, tylko po to, by spojrzeć sobie w oczy."

 Najwyższy czas zakończyć to  co... teksty

zanimodejde dodano: 21 marca 2015

"Najwyższy czas zakończyć to, co nigdy nie było wyjaśnione, ciągle rozgrzebywane tylko po to , by rozbudzić we mnie miłość i z miejsca na nowo to zbić. W końcu rozumiem, że od pożądania ważniejsza jest godność i szacunek dla samej siebie. Wybacz, ale nie jestem kołem zapasowym na czas, gdy nie ma w około nikogo innego. Gdybyśmy się więcej nie spotkali..niech Ci się wiedzie. Żegnaj."

 Sama nie wiedziała czemu myślami... teksty

zanimodejde dodano: 21 marca 2015

"Sama nie wiedziała czemu myślami wciąż wraca do niego i minionych razem chwil. Wiedziała jednak, że to właśnie przy nim żyła na prawdę, nikogo nie udawając, bez maski z ciągłym uśmiechem na ustach. "

 Boję się rozczarowania. Boję się... teksty

zanimodejde dodano: 20 marca 2015

"Boję się rozczarowania. Boję się bycia kochaną. Boję się, że to mnie przerośnie. Boję się, że się zawiodę. Boję się miłości i tej całej szopki wokół niej. Boję się, że czasem to za dużo, a czasem za mało. Boję się, że ta miłość nie będzie właśnie tą miłością. Boję się, że to mnie zabije. Miłość to nie błahostka, to coś więcej niż kochać i być kochanym."

 Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

zanimodejde dodano: 20 marca 2015

"Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce."

 Ludzie sami nie zmieniają się... teksty

zanimodejde dodano: 19 marca 2015

"Ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie. Dobre czy złe, dobrego czy złego człowieka, ale zawsze życie."

 Człowiekowi  który żyje sam  nie... teksty

zanimodejde dodano: 19 marca 2015

"Człowiekowi, który żyje sam, nie jest łatwo, ale to jest stan, do którego można się przyzwyczaić. Jednak kiedy codziennie widzi się twarze ludzi, którzy mieli kochać, a mają cię gdzieś, to boli najbardziej."

 .. człowiek próbuje i próbuje... teksty

zanimodejde dodano: 19 marca 2015

".. człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej, niż to ma sens."

 Mieliśmy już za sobą wielkie... teksty

zanimodejde dodano: 19 marca 2015

"Mieliśmy już za sobą wielkie powroty,i wiedzieliśmy ,że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie."

 Czekałam jakiś tydzień lub dwa... teksty

zanimodejde dodano: 18 marca 2015

"Czekałam jakiś tydzień lub dwa, ale ty nigdy nie spróbowałeś się ze mną skontaktować. Nie, nigdy nie oddzwoniłeś. Myślałam że to była historia miłosna, ale ty nie chcesz się angażować. Myślałam że to była historia miłosna, ale ty nie jesteś na to gotowy…"

Bywa  że obdarzysz kogoś zaufaniem... teksty

zanimodejde dodano: 18 marca 2015

Bywa, że obdarzysz kogoś zaufaniem, a on o Tobie zapomina..ehem

Już nie pisz więcej nic  bo... teksty

zanimodejde dodano: 17 marca 2015

Już nie pisz więcej nic, bo kłamiesz pięknie tak, że chociaż o tym wiem, zaczynam wierzyć znów. I nie patrz na mnie tym przegranym wzrokiem. Mi nic nie tłumacz, nie trzeba tych sów. Zdarzyło się, co się zdarzyło, ja chcę pamiętać tylko miłość… I już nie łudzę się, i żyję jak w pół śnie. Bezradnie patrzę jak odpływasz w dal co dnia. I nie zatrzymam cię, płyń w swoją stronę. Bądź tam szczęśliwy, szczęśliwszy niż ja. A z tego co się nam zdarzyło, pamiętaj miłość i tylko miłość… Tylko ją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV